Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uważam, że najważniejszą rzeczą jest zbadać jak księża odnoszą się do wiernych !  Jak ich traktują, jaki mają do nich stosunek  ! Podam tylko jeden przykład, który jest odbiciem na w/w pytanie - cmentarz przy ul. lipowej !! Kto tam spotykał tego zarządcę w sutannie, doświadczył coś co odrzuca człowieka od tych ludzi ! Mało tego daje podstawę sądzić, że poddaństwo, buta, opryskliwość, nadęta narracja i stwarzanie swojej wielkości przekracza nawet to co piszą książki historii z lat minionych  ! Stres po takim spotkaniu to za mało powiedziane, po prostu robi z człowieka szmatę, wycierucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że najważniejszą rzeczą jest zbadać jak księża odnoszą się do wiernych !  Jak ich traktują, jaki mają do nich stosunek  ! Podam tylko jeden przykład, który jest odbiciem na w/w pytanie - cmentarz przy ul. lipowej !! Kto tam spotykał tego zarządcę w sutannie, doświadczył coś co odrzuca człowieka od tych ludzi ! Mało tego daje podstawę sądzić, że poddaństwo, buta, opryskliwość, nadęta narracja i stwarzanie swojej wielkości przekracza nawet to co piszą książki historii z lat minionych  ! Stres po takim spotkaniu to za mało powiedziane, po prostu robi z człowieka szmatę, wycierucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie z formularza: " 2.a. Czy w ciągu ostatnich trzech lat doznał Ksiądz jakiejkolwiek formy dyskryminacji ze względu na bycie księdzem (obraźliwe komentarze, pobicia itp.)?"   Odpowiedź: Tak, chcieli mnie pobić, sam nie wiem dlaczego. Ta dziewczynka sama weszła mi do łóżka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość niedzielny. Rzygam już tematami tej czarnej mafii. Dla czego nic nie mówi się o Kapucynach czy innych mnichach, tylko ciągle o tych pedofilach w sutannach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że najważniejszą rzeczą jest zbadać jak księża odnoszą się do wiernych !  Jak ich traktują, jaki mają do nich stosunek  ! Podam tylko jeden przykład, który jest odbiciem na w/w pytanie - cmentarz przy ul. lipowej !! Kto tam spotykał tego zarządcę w sutannie, doświadczył coś co odrzuca człowieka od tych ludzi ! Mało tego daje podstawę sądzić, że poddaństwo, buta, opryskliwość, nadęta narracja i stwarzanie swojej wielkości przekracza nawet to co piszą książki historii z lat minionych  ! Stres po takim spotkaniu to za mało powiedziane, po prostu robi z człowieka szmatę, wycierucha
Jestem jednym z tych co to doświadczyli aż nadto tego opasłego nadętego typa  ! Straszne on chyba jest przekonany, że to jeszcze Średniowiecze  !!  Zachowanie tego bufona tak wskazuje, że "biedak"  ostał się w czasach minionych. Ale kasę imie liczyć i ciągnąć sto razy lepiej jak mój księgowy !! Jednym słowem kanalia lub  nadzorca z Majdanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że najważniejszą rzeczą jest zbadać jak księża odnoszą się do wiernych !  Jak ich traktują, jaki mają do nich stosunek  ! Podam tylko jeden przykład, który jest odbiciem na w/w pytanie - cmentarz przy ul. lipowej !! Kto tam spotykał tego zarządcę w sutannie, doświadczył coś co odrzuca człowieka od tych ludzi ! Mało tego daje podstawę sądzić, że poddaństwo, buta, opryskliwość, nadęta narracja i stwarzanie swojej wielkości przekracza nawet to co piszą książki historii z lat minionych  ! Stres po takim spotkaniu to za mało powiedziane, po prostu robi z człowieka szmatę, wycierucha
Jestem jednym z tych co to doświadczyli aż nadto tego opasłego nadętego typa  ! Straszne on chyba jest przekonany, że to jeszcze Średniowiecze  !!  Zachowanie tego bufona tak wskazuje, że "biedak"  ostał się w czasach minionych. Ale kasę imie liczyć i ciągnąć sto razy lepiej jak mój księgowy !! Jednym słowem kanalia lub  nadzorca z Majdanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie w Polsce widać prześladowania kościoła po brzuchach katabasów, autach, fasadach parafii i tysiącach kościołów. Toż u nas co 1 km jest kościół i to się ciągle rozrasta. Co powstanie w mieście nowe osiedle to pierwsza jest nie szkoła, nie przedszkole a kato budowla. Czarna zaraza tak się rozpleniła, że ludziom już z pościeli i lodówek wystaje sutanna, która poucza, zabrania i ciągle czegoś zakazuje przy udziale klakierów z PISu. Te pasożyty miliony zł ciągną z budżetu państwa i śmią jeszcze twierdzić, że są prześladowani. Takiej obłudy i hipokryzji to nigdzie w Europie nie widziałem. Mam nadzieję, że dożyję czasów kiedy ludzie przejrzą na oczy i zobaczą wilcze zęby spod maski miłego baranka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzymski katolicyzm nigdy nie był Kościołem Chrystusowym,       "...przybierają pozór pobożności, podczas gdy życie ich jest zaprzeczeniem jej mocy" - 2 list apostoła Pawła do Tymoteusza 3:5 Biblia Warszawska - apostoł ostrzega, że wielu ludzi będzie wyglądało na pobożnych, ale codzienne ich życie będzie zaprzeczeniem mocy pobożności, która objawia się w naśladowaniu Pana Jezusa. Ci ludzie będą mieć m.in pokazowe akty religijne, będą uczestniczyć w rytuałach, ceremoniach, obchodzić różne święta, będą mówić wielkie słowa, może nawet będą czytać Biblię, ale na tego typu rzeczach się zakończy. W domu, pracy i innych miejscach będą grzesznie postępować   świadectwa 58 księzy o oszustwach i absurdach rzymskiego katolicyzmu i jego naukach sprzecznych z biblią- KSIĄŻKA : "DALEKO OD RZYMU BLISKO BOGA"_________czytajcie Biblię - albo PAN JEZUS przez m.in czytanie Biblii odciągnie was od grzechu albo grzech odciągnie was od czytania BOGA JEZUSA i jego Słowa ...... Arthur Leonard Schawlow fizyk: 1981 nagroda Nobla w dziedzinie fizyki : "Wydaje mi się, że będąc skonfrontowani z cudami życia i wszechświata, należy zadać sobie pytanie dlaczego, a nie po prostu jak. Jedyne możliwe odpowiedzi są religijne... Znajduję potrzebę Boga we wszechświecie i swoim własnym życiu... Mamy szczęście, że mamy Biblię a szczególnie Nowy Testament, który mówi nam tak wiele o Bogu w szeroko dostępnych ludzkich kategoriach." ____,,Jezus znowu powiedział do nich: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość życia,, - Ewangelia Jana 8:12 Uwspółcześniona Biblia Gdańska   Charis2007@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po komentarzach na forum Dziennika widać doskonale jaki jest stosunek do katolików i do księży... Gorszy niż do rzekomo dyskryminowanych środowisk LGBTQ czy obcokrajowców w Polsce!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę nie mierzyć wszystkich księży jedną miarą. Naprawdę można spotkać POJEDYŃCZE przypadki księży z powołania a nie z zawodu. Nie chodzę często do Kościoła uważając że to nie sam Kościół jako obiekt czy ksiądz czyni nas chrześcijanami-ale nasze codzienne uczynki. Sami też nie jesteśmy jednoznaczni w swej wierze bo chętrnie chodzimy do Kościoła gdy ktoś z rodziny ma chrzciny, ślub lub pogrzeb. Jednego jestem pewny-ci nadąsani,niewrażliwi i zadufani w sobie księża psują wizerunek instytucji kościoła więc nie chcę ich słuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może brak pytania jak księża uprzykrzają życie swym wiernym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po komentarzach na forum Dziennika widać doskonale jaki jest stosunek do katolików i do księży... Gorszy niż do rzekomo dyskryminowanych środowisk LGBTQ czy obcokrajowców w Polsce!!
Nie każdy kto tu bywa wyraża swoją opinię - to raz.   Dwa, to skoro wszedłem pozwolę sobie mieć inne zdanie niż "większość", bo tak się składa , że znam różne statystyki i ta grupa społeczna w niczym tak naprawdę nie dominuje - poza polityczną niezależnością.   W grupie pederastów, pedofilów, złodziei, oszustów, bandytów i płatnych agentów policji oraz służb specjalnych stanowią margines, który przy innych zawodowych grupach jest prawie niewidoczny.   To, co natomiast ma miejsce, to scenariusz niezmienny od lat powojennych - negacja przez 4/5 kadencji, a przed nowymi wyborami umizgi i obietnice z prośbami o apele o spełnienie "obowiązku" obywatelskiego.   Młodziaki pojęcia zielonego nie mają o mechanizmach  funkcjonowania władzy ale nadarza się okazja, bo za dwa dni będzie 30 rocznica bestialskiego mordu przez oficerów MSW dokonanego na ks. Jerzym Popiełuszko.   Sprawdźcie sobie, co z nim zrobili zanim bestialsko pobili i zamordowali. Sprawdźcie, bo zanim przywiązali Mu wór kamieni do szyi, to kolportowali informacje o wszystkim, co piszecie - tyle, że było to wyssane z palca niejakiego J. Rema czyli J. Urbana.   Nie każdy duchowny jest zły - na podstawie statystyk twierdzę, że jest ich jako grupy społecznej najmniej wśród wszelkiej maści przestępców - nie wyłączając pedofilii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie- księża z którymi miałem do czynienia- zarówno na religii( w kościele a nie w szkole) jak i później w dorosłym życiu byli w zasadzie normalni. Teraz więcej czasu spędzam w mniejszych miejscowościach- i tu dopiero widać tych bufonów w czarnych sukienkach- im mniejsza miejscowość tym większa pazerność- a na dodatek starsi mieszkańcy się na to zgadzają i potulnie płacą tyle ile księżulek każe a stawki należne dla kościoła są dużo wyższe niż w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...