Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lider PiS przegrał z prezydentem Lublina

Utworzony przez wasyl, 4 grudnia 2014 r. o 09:17 Powrót do artykułu
who is a fucking S. Tulajew  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He's nobody! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie ile jeszcze musi minąć żeby PIS nauczył się jak rządzić. Teraz udało im się wygrać, ale jednocześnie by największymi przegranymi. Bo nikt nie chce z nimi rządzić...   Drogi PISie. Kluczem do zwycięstw, do bycia lubianym, szanowanym i do współrządzenia jest współpraca i dobre działania dla ludzi.   Kampanie powinny być chwaleniem się co partia dobrego zrobiła i co zrobi jak wygra wybory. A nie jak dotąd kampania w kraju sprowadzająca się do "Wina Tuska", a w Lublinie "Żuk to zło". Poważnie, więcej kapitału zbierzecie dobrymi działaniami a nie oskarżeniami czy pozwami do sądów. Inaczj zatrzymacie się na tych 30procentach twardego elektoratu i reszta, nawet niezdecydowani będą głosowali "Byle nie na PIS".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego mnie nie dziwi, że lansujący się bezrobotny populista przegrał w sądzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Węszy jak pies coś mu jednak zostało po stażu w policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie ile jeszcze musi minąć żeby PIS nauczył się jak rządzić. Teraz udało im się wygrać, ale jednocześnie by największymi przegranymi. Bo nikt nie chce z nimi rządzić...   Drogi PISie. Kluczem do zwycięstw, do bycia lubianym, szanowanym i do współrządzenia jest współpraca i dobre działania dla ludzi.   Kampanie powinny być chwaleniem się co partia dobrego zrobiła i co zrobi jak wygra wybory. A nie jak dotąd kampania w kraju sprowadzająca się do "Wina Tuska", a w Lublinie "Żuk to zło". Poważnie, więcej kapitału zbierzecie dobrymi działaniami a nie oskarżeniami czy pozwami do sądów. Inaczj zatrzymacie się na tych 30procentach twardego elektoratu i reszta, nawet niezdecydowani będą głosowali "Byle nie na PIS".
Łżesz jak pies,podjudzasz ludzi przeciwko sobie, a gorący czas idzie 13 grudnia !!!!  nie pajacuj !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łżesz jak pies,podjudzasz ludzi przeciwko sobie, a gorący czas idzie 13 grudnia !!!!  nie pajacuj !!!!
A może zechciałbyś na spokojniej przedstawić więcej konkretów gdzie łżę, podjudzam i pajacuję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Nie będę się odwoływał od tego wyroku – zapowiada Tułajew. Pytany o powód stwierdza lakonicznie: – Wyroki sądu ciężko komentować.    
    :lol:   :lol:   :lol: Tułajew to zwykły niedouczony gamoń który od 10 lat nie może znaleźć pracy i siedzi na garnuszku u prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zechciałbyś na spokojniej przedstawić więcej konkretów gdzie łżę, podjudzam i pajacuję?
Do rozruchów chcesz doprowadzić lada dzień ?  do wojny polsko-polskiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POgromca za dużo się filmów wojennych naoglądałeś - idź się lepiej prześpij albo przewietrz bo zaczynasz bredzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka że elektorat PiS-u się wykrusza (stare babcie i dziadki), co ksiądz powie w kościele to idą i na tego głosują. "olaboga on taki ładny trzeba na niego głosować, działa w naszej parafii" a prawda jest taka że pogonić mu kota niech się weźmie do uczciwej pracy, a nie szuka dziury w całym.   ale im bardziej PiS gryzie tym mniejsze ma poparcie.   a wybory wygrał tylko dlatego że frekfencja była niska czyli ok. 50-60% którzy nie poszli na wybory to elektorat lewicowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka że elektorat PiS-u się wykrusza (stare babcie i dziadki), co ksiądz powie w kościele to idą i na tego głosują. "olaboga on taki ładny trzeba na niego głosować, działa w naszej parafii" a prawda jest taka że pogonić mu kota niech się weźmie do uczciwej pracy, a nie szuka dziury w całym.   ale im bardziej PiS gryzie tym mniejsze ma poparcie.   a wybory wygrał tylko dlatego że frekfencja była niska czyli ok. 50-60% którzy nie poszli na wybory to elektorat lewicowy.
JUDE ?? co ty masz do księdza i kościoła,stary komunisto ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie wygląda system pracy agentury sovieckiej w Polsce [ do pewnego czasu uśpionej ] i kolaboracji,naszych miejscowych płatnych pachołków Moskwy i destabilizacji sytuacji w naszym kraju,tak to zwykle się zaczyna,POdobnie jak działo się to w POczątkowej fazie na Ukrainie i trwa do dzisiaj,POdjudzać ,destabilizować a POtem wjechać z " POmocą humanitarną " A może zechciałbyś na spokojniej przedstawić więcej konkretów gdzie łżę, podjudzam i pajacuję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rozruchów chcesz doprowadzić lada dzień ?  do wojny polsko-polskiej ?
Ja? Niby jak?   Jak widzisz wyraziłem tylko grzecznie, spokojnie, bez oskarżeń swoją opinię. A moja opinia jest następująca: Główną bolączką PISu jest polityka konfrontacyjna, polityka obrażania się, polityka negowania za wszelką cenę oponentów politycznych, polityka rozgrzebywania na siłę i prostowania przeszłości zamiast kreowania dobrej przyszłości.   Jak widać na przykładzie Lublina - PIS vs Żuk pczy PIS vs reszta w radzie miasta, czy też ogólnie w Polsce, z taką polityką można ugrać nie wiele więcej niż tylko te 30% twardego elektoratu. Im mniejsza frekwencja tym lepsza. Wybory pokazały, że praktycznie nikt z PISem nie chce rządzić. W Lublinie w poprzedniej kadencji PIS był mało konstruktywną koalicją. Bo wszystko negował, zamiast spółpracować by było lepiej. Bo taki był przykaz z góry. I tak paru się wkurzyło i powstał Wspólny Lublin...   Ja tam jestem zadowolony z Żuka jako prezydenta Lublina i z jego współpracy z radą miasta w poprzedniej kadencji. Z PO w skali krajowej, jako partii, która rządzi Polską znacznie mniej. Ale po prostu słuchając wypowiedzi polityków PISu, patrząc na ich frontmanów, na ich zaczepność, na szukanie wszędzie spisków, na to że nie obiecują mi jako wyborcy nic konkretnego tylko podkreślają jak PO rządzi źle i trzeba z tym skończyć, odrzuca mnie kompletnie od PISu i zanim zdecyduję na kogo zagłosuję, to wiem że nie zagłosuję na PIS. I to właśnie przez ich sposób działania.   Chciałbym wybierać najlepszą z dobrych opcji, a nie wybierać na zasadzie mniejszego zła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Tak właśnie wygląda system pracy agentury sovieckiej w Polsce [ do pewnego czasu uśpionej ] i kolaboracji,naszych miejscowych płatnych pachołków Moskwy i destabilizacji sytuacji w naszym kraju,tak to zwykle się zaczyna,POdobnie jak działo się to w POczątkowej fazie na Ukrainie i trwa do dzisiaj,POdjudzać ,destabilizować a POtem wjechać z " POmocą humanitarną " A może zechciałbyś na spokojniej przedstawić więcej konkretów gdzie łżę, podjudzam i pajacuję?  
  I widzisz, właśnie brak konstruktywizmu. Ty podkreślasz jakie PO jest złe, a ja piszę w swojej wiadomości co PIS musiałby zrobić żeby więcej osób na niego zagłosowało. Ja daję PISowi receptę na zwycięstwo lub zdobycie władzy a Ty piszesz o mnie
Łżesz jak pies,podjudzasz ludzi przeciwko sobie, a gorący czas idzie 13 grudnia !!!!  nie pajacuj !!!!  
Nie mieszasz się przypadkiem trochę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogromca komuchów? niezły nick :)  to gdzie tych komuchów gromisz?  jak ? 13-grudnia na ulicy bo tak prezes zarządził ?  A wiesz czemu prezio tak robi? Bo prezio-zawsze-porażka tego PRAWDZIWEGO, WIELKIEGO 13-GO GRUDNIA .. zwiał ! schował się u mamusi pod pierzyną! I tyle był ważny dla komuchów, że go ani nie internowali, ani nie nachodzi, nic! Nie istniał bo najzwyklej nic nie robił przeciwko komuchom, ot i wsio ! Później ten zakompleksiony, żałosny człowieczek miał czelność ludziom wtedy aresztowanym powiedzieć "gdzie wy tam stało zomo" .. a co on wiedział o zomo, jak siedział pod pierzyną ?       A  znowu teraz na ulicę chce wyprowadzić ludzi, takich jak ty, i bronić demokracji !?  W rocznicę 13-go Grudnia ? ? Gdyby tu nie było demokracji, dawno już by kiblował. A ty nie zarzucaj innym (Pabloo) wywoływania wojny, bo o niczym innym nie marzy mr. Porażka i nic innego nie robi tylko do tego dąży, inaczej PiS by nie istniał, tylko strasząc ludzi, snując katastroficzne wizje jeszcze funkcjonuje. Ale .. to już nie długo, właśni ludzie go pogonią. Koniec kropka szlus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zechciałbyś na spokojniej przedstawić więcej konkretów gdzie łżę, podjudzam i pajacuję?
ABW się powinno tobą zająć za wprowadzanie niepokojów wśród ludności,za szczucie jednych przeciwko drugim na kilka dni przed rocznicą wprowadzenia " stanu wojennego "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABW się powinno tobą zająć za wprowadzanie niepokojów wśród ludności,za szczucie jednych przeciwko drugim na kilka dni przed rocznicą wprowadzenia " stanu wojennego "
Dalej czekam na konkrety. Na wskazanie konkretnych słów moich wypowiedzi z podziałem na te w których łżę, podjudzam; pajacuję; wprowadzam niepokoje wśród ludnośći oraz szczuję jednych przeciwko drugim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew to taki błazen prezesa no cóż to że nie posiada mózgu już wiemy od lat ale przynajmniej można się pośmiać jak sylwek zaczyna pajacować:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja? Niby jak?   Jak widzisz wyraziłem tylko grzecznie, spokojnie, bez oskarżeń swoją opinię. A moja opinia jest następująca: Główną bolączką PISu jest polityka konfrontacyjna, polityka obrażania się, polityka negowania za wszelką cenę oponentów politycznych, polityka rozgrzebywania na siłę i prostowania przeszłości zamiast kreowania dobrej przyszłości.   Jak widać na przykładzie Lublina - PIS vs Żuk pczy PIS vs reszta w radzie miasta, czy też ogólnie w Polsce, z taką polityką można ugrać nie wiele więcej niż tylko te 30% twardego elektoratu. Im mniejsza frekwencja tym lepsza. Wybory pokazały, że praktycznie nikt z PISem nie chce rządzić. W Lublinie w poprzedniej kadencji PIS był mało konstruktywną koalicją. Bo wszystko negował, zamiast spółpracować by było lepiej. Bo taki był przykaz z góry. I tak paru się wkurzyło i powstał Wspólny Lublin...   Ja tam jestem zadowolony z Żuka jako prezydenta Lublina i z jego współpracy z radą miasta w poprzedniej kadencji. Z PO w skali krajowej, jako partii, która rządzi Polską znacznie mniej. Ale po prostu słuchając wypowiedzi polityków PISu, patrząc na ich frontmanów, na ich zaczepność, na szukanie wszędzie spisków, na to że nie obiecują mi jako wyborcy nic konkretnego tylko podkreślają jak PO rządzi źle i trzeba z tym skończyć, odrzuca mnie kompletnie od PISu i zanim zdecyduję na kogo zagłosuję, to wiem że nie zagłosuję na PIS. I to właśnie przez ich sposób działania.   Chciałbym wybierać najlepszą z dobrych opcji, a nie wybierać na zasadzie mniejszego zła...
To dla ciebie wzorcem i idolem jest Niesiołowski i jemu podobni,jak wszyscy czerwoni po tamtej stronie mocy,PIS, Kaczyński jest BE ,bo chce rozliczyć i odsunąć komuchów,konfidentów,dawnych UBeków,SBekow po wsze czasy od polskiej polityki,od wymiaru sprawiedliwości czy chociaż by spółek skarbu państwa i polskich co niektórych jeszcze bankow,nie oczyścisz to nie ruszysz do przodu bo komuchy będą cię zawsze ciągnąc za nogi !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...