Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lista faszystów Antify: Wśród 450 osób jest 9 z Lublina

Utworzony przez Gość, 10 stycznia 2012 r. o 18:12 Powrót do artykułu
Jedna osoba z Zamościa jest na tej liście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bueheheh. Tak się składa , że ciucham sie w ubrania Thor Steinar . Rozumiem , że jestem neonazistą ? Hmmm zaraz bede miał wjazd na chate
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwone brudasy, narkomaństwo i zwyrodnialstwo, takich czerwonych skurw*synów trzeba skutecznie zwalczać. Bo niedługo to w Polsce będziemy mieli samych pedałów, narkomanów, i komunistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HIHI . Ubieram się w ubrania TS. Znaczy że co , szykować się na wjazd do domu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Harcerzyki od lezby Szczuki i kolesie z hitlerjungen, szczują na prawdziwych Polaków, dziwne i to POnoć w majestacie prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mark napisał:
Harcerzyki od lezby Szczuki i kolesie z hitlerjungen, szczują na prawdziwych Polaków, dziwne i to POnoć w majestacie prawa.
-"prawdziwi Polacy"-to jak dobrze rozumiem takie głąby jak ty,którzy nie potrafią poprawnie sklecić jednego zdania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polocotowiec napisał:
-"prawdziwi Polacy"-to jak dobrze rozumiem takie głąby jak ty,którzy nie potrafią poprawnie sklecić jednego zdania?
Prawdziwy Polak nie chodzi do komunistycznych szkół! Prawdziwy Polak zdobywa wiedzę na tajnych kompletach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 10 stycznia 2012 r. o 22:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiu rymar?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) weź "wyjć" Czerwonym i nazistom nie!
Ostatnio edytowany 10 stycznia 2012 r. o 22:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..jakoś tak mniej się boję pseudoneonazistów od tych idiotów co to na koszulkach noszą podobizny Mao, Che czy Stalina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aber napisał:
..jakoś tak mniej się boję pseudoneonazistów od tych idiotów co to na koszulkach noszą podobizny Mao, Che czy Stalina.
Jedni i drudzy są groźni z prostego powodu: braków w elementarnej edukacji niestety. Ktoś im dał promocję z historii do nastepnej klasy, ktoś dał pewnie nawet maturę. Maturę, bo napewno nie Egzamin Dojrzałości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik folkatka edytował ten post wczoraj, 22:10 Powód edycji cytowanie usunietego pstu (...) dość już Agata tego! Przestań wspierać bandytów. prokurator Nowak powinna się podać sama do dymisji ze względu na jej niedawne afiszowanie się z członkami Antify a nie pierdzielić o tym że komukolwiek zapewni bezpieczeństwo
Ostatnio edytowany 11 stycznia 2012 r. o 10:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belfer napisał:
Jedni i drudzy są groźni z prostego powodu: braków w elementarnej edukacji niestety. Ktoś im dał promocję z historii do nastepnej klasy, ktoś dał pewnie nawet maturę. Maturę, bo napewno nie Egzamin Dojrzałości...
Każda szkoła daje takie pozytywne oceny aby jak najszybciej pozbyć się imbecyli i idiotów ze swoich murów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Członkowie Antify powinni najpierw na tej liście umieścić swoje nazwiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tego bandyty Stalina też żydokomunistyczna propaganda wszystkich polskich patriotów nazywała faszystami .Retoryka tej chołoty pozostała ta sama ,uczcie sie historii i nie dawajcie sie podpuszczać byle komu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemku do jasnej cholery przesadzasz naprawdę. Przede wszystkim - bardzo nieładne, wredne jest to, że ujawniasz czyją jestem córką...ja sie swojego Taty nie wstydzę, i jestem bardzo z niego dumna, ale ujawnianie tego typu informacji na forum publicznym jest sprzeczne z zasadą netykiety, tym bardziej, że jest to element Twojego ataku na moja osobę. Dlatego tę informację usunęłam. Po za tym - moderowanie forum polega na usuwaniu z niego rzeczy które godza w jakąs tam ogólnie przyjetą kulturą. Dlatego usuwam np. ataki ad personam, i wulgaryzmy. Mógłby i do tego sie ktos przyczepić, bo przecież usuwanie takich fajnych określeń jak "tu pojebie" czy " ty fiucie" jest równiez cenzurą, ja jednak - skoro juz przjęłam na siebie funkcje moderatora, to staram sie wywiązywac z niej jako-tako. A teraz najważniejsze - usunieta przeze mnie treśc była jednym zdaniem, zaczynała sie od "Sieg Heil" a kończyła się "chwała białej rasie 88" czy "chwała białym 88" (zresztą spójrz na nicka). Kilku słów zawierających się pomiedzy tym nie pamietam - zdaje sie że inicjały AH również tam sie pojawiały...Następnym razem zarchiwizuję. Ja, Przemuś, nie pozwolę, żeby tutaj ktoś swobodnie szastał nazistowskim pozdrowieniem. Gość, który podpisuje sie, uzywając cyfr 88, który zaczyna swój krótki post od "Sieg Heil" tym samym opluwa cały nasz naród, wszystkie ofiary hitlerowców, pluje w twarz mojej rodzinie która była zaangazowana w walke z okupantem.Nazywaj to sobie jak chcesz. Wmawiaj mi po raz kolejny, ze popieram antifę i bandyctwo. Prosze bardzo, wuala. O jedno Cie tylko prosze - zostaw w spokoju mojego Tatę.
Ostatnio edytowany 11 stycznia 2012 r. o 10:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja Agata nie odpuszczę twoi znajomi dopuścili się przestępstwa. i tobie również nie odpuszczę jeśli sa tu treści do usunięcia poproś o to administratora serwisu niestety jak wiesz powiązania rodzinne miały spory wpływ na to jak się to bandyctwo w Lublinie rozwinęło jesli chcesz by cię zostawić w spokoju to nie rób nawet wrazenia że coś tu mataczysz jeśli będziesz to jednak robić nie licz na moja pobłazliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oki Agata jak chcesz... czy ja mam pisać do redakcji Dziennika i innych mediów w sprawie twojego "moderowania" i związków z Antifą oczywiście muszę również powiadomić prokuraturę że kolejny prokurator musi być ze sprawy wyłączony ze względu na działalność jego rodziny tego chcesz? jesteś pewna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisz, prosze Cię bardzo. Ja nie mam nic do ukrycia. Więc możesz mi nie odpuszczać. Nie popełniłam niczego złego. redakcja Dziennika zwróciła sie do mnie z prośba o moderowanie forum i prosbę tę przyjełam. Zostały mi nadane uprawnienia moderatora, obejmujace prawo do usuwania wpisów lub ich edycji - i zrobił to właśnie administrator. Usunęłam wpis zawierający hitlerowskie pozdrowienie i tego nie żałuję, bo dalej uważam że na takie rzeczy nie powinno być miejsca. A teraz możesz pisać gdzie tylko chcesz.
Ostatnio edytowany 11 stycznia 2012 r. o 10:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...