Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeszcze przydało by się żeby ktoś sprawdził jedna stację na Wojciechowskiej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUKOIL przy Makro, tam litr nie jest litrem na pewno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego piszecie "na jednej z lubelskich stacji benzynowych"? Podajcie pełną nazwę, niech ludzie wiedzą gdzie są złodzieje. Jak kierowcy przestaną kupować na tej stacji, lub zaczną omijać szerokim łukiem daną sieć, to od razu pójdą po rozum do głowy. Złodziejstwo należy napiętnować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie listę! Jaki jest pożytek z takich informacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej tez jest niewiele więcej napisane. (w pliku pdf) Jest jednak coś takiego: "Najwięcej nieprawidłowości dotyczyło przekroczenia dopuszczalnego błędu granicznego. Zakres nieprawidłowości w tym obszarze wahał się od +0,14 proc. do +7,20 proc. na niekorzyść konsumentów (przykładowo przy 50 litrowym baku, konsument nadpłaca za około 3,6 litra paliwa). Należy zauważyć, że nawet przekroczenie dopuszczalnego błędu granicznego o +7 proc. nie jest łatwo zauważalne dla przeciętnego konsumenta z uwagi na fakt, że konsumenci rzadko tankują pusty bak do pełna, a tylko wtedy najłatwiej jest zauważyć różnicę pomiędzy ilością zatankowanego paliwa a maksymalną pojemnością baku." To czyste złodziejstwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Take chronimy złodziei. A co zwrotem kasy dla kierowców? Redaktorze do dzieła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to raj dla zlodzieji Dlaczego nie podaje się nazwy stacji, dlaczego zakrywa się mordy bandytów i gwałcicieli? Komu zależy na ukrywaniu pedofili w sutannach i bez ? Pisząc artykól należalo redaktorskim sposobem wywęszyć jaka to stacja i podać Po to jesteście i srać na tajemnice policyjne i prokuratorskie. media są od podawania prawdy, nawet tej podstępnie zdobytej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatankujesz TiRa i jesteś od razu kilkadziesiąt litrów w plecy ! Ładne halo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja typu "mam cos dla Ciebie ... ale tego nie dostaniesz" takie artykuły są gówno warte!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem ale nie powiem - to haslo Dziennika. Poco-pytam-pisać takie bzdury skoro nie ma w nich konkretów? Napisano o puławskiej prokuraturze to może by napisać choćby w jakim mieście czy wsi jest ta złodziejska stacja. Ja z obserwacji wiem, że KAŻDA stacja paliw kantuje na ilości paliwa więc takie newsy to banały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wypociny przypominają kiepską książkę o tym że gdzieś w galaktyce puławskiej jest stacja paliw gdzie cię ktoś może oszukać lub jest jakieś miasto gdzie możesz dostać po pysku. Gdzie? Domyśl się sam i nie czytaj więcej takich bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem wiem ale nic nie powiem. No może powiem dzisiaj trochę ale zostawię sobie coś na następne wypociny i tym sposobem zarobię więcej na wierszówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Bychawie tankowałem do pojemnika 5 l , 6 litrów- jak nigdy !! i nikt nie udeptywał :D ale licznik jest licznik płacić trzeba było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto historia. W pewnym mieście /a może na wsi/ jest stacja paliw. Ktoś ma rodzinę i malutkie dzieci i postanowił że jego malutkie dziatki muszą mieć na chlebek, więc podkręcił dystrybutory by oszukiwały bogatych zmotoryzowanych. Złych zmotoryzowanych. Kupił u niemca oszukańcze dystrybutory i przywiózł je do ojczyzny. I tak to jeszcze raz złe niemieckie urządzenia oszukały miliony polaków. A ja pytam-gdzie jest ta stacja paliw,jaki Urząd Miar dopuścił i zalegalizował te urządzenia i kogo za to zamknęli? Bo mnie interesują konkrety a nie bajki o złym wilku i dobrym leśniczym-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Krasnymstawie obok Tesco do zbiornika 45-litrowego w którym było jeszcze ok 6 litrów /rezerwa/ wlałem 56 litrów. Czy zbiornik 45-litrowy zmieści ponad 60 litrów paliwa uwzględniając rurę wlewu? Napewno nie bo najwięcej do suchego zbiornika w tym aucie udało mi się nalać 52 litry.Stanowczo odradzam tam tankować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uciskani kontrolami uczciwi polscy przedsiembiorcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszcie gdzie oszukują bo na dziennikarzy to możemy liczyć tylko gdy manifestuje KOD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj jak to brzydko kręcić wszystkie urzadzenia psuły się i wskazywały na niekorzyść konsumentów a żadne się nie pospuło i nie zawyżało krzywa Gaussa się kłania statystycznie niemożliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś cienki ten serwisant.Tydzień na podkręcenie przepływomierzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszcie, gdzie są nieuczciwe stacje, to nie będziemy tam tankować... Draństwo goni draństwo. Jakoś nie psują się przepływomierze na niekorzyść właściciela, tylko wszystkie na naszą niekorzyść... Dołączam się do mojego przedmówcy - statystycznie niemożliwe proszę Państwa, krzywa Gaussa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...