Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lodowisko Icemania w Lublinie rusza już w piątek

Utworzony przez S Y L W E S T E R, 16 października 2012 r. o 16:42 Powrót do artykułu
-----------------------JAKI CHARAKTER BĘDZIE MIAŁO LODOWISKO W LUBLINIE ?--------------------------------- Pytanie jest bardzo ważne dla łyżwiarzy profesjonalnych oraz dla miłośników łyżew Lublinian . Wydaje mi się, że powinien być ustanowiony Program Użytkowania Lodowiska Lublina . W które dni i godziny trenują Sportowcy a kiedy będzie lodowisko udostępnione dla Miłośników łyżew Amatorów ?. Mamy również na dzieje, że Władze Miasta ustalą ceny dostępne lub może będzie to lodowisko darmowe (?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś kur....a nieporozumienie, że Lublin ma lodowisko w namiocie... Wstyd dla miasta i regionu oraz lokalnego teamu hokejowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
-----------------------JAKI CHARAKTER BĘDZIE MIAŁO LODOWISKO W LUBLINIE ?--------------------------------- Pytanie jest bardzo ważne dla łyżwiarzy profesjonalnych oraz dla miłośników łyżew Lublinian . Wydaje mi się, że powinien być ustanowiony Program Użytkowania Lodowiska Lublina . W które dni i godziny trenują Sportowcy a kiedy będzie lodowisko udostępnione dla Miłośników łyżew Amatorów ?. Mamy również na dzieje, że Władze Miasta ustalą ceny dostępne lub może będzie to lodowisko darmowe (?).
Chyba w życiu nie byłeś na Icemanii i w ogóle masz słabe pojęcie w tym temacie. Otóż - łyżwiarzy profesjonalnych w Lublinie nie ma. Lodowisko jest dostępne od rana do wieczora jak już je otworzą. A ceny: w ub. roku było 8 zł co chyba jest rozsądną ceną. Na darmowe nie licz, to nie Dubaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
-----------------------JAKI CHARAKTER BĘDZIE MIAŁO LODOWISKO W LUBLINIE ?--------------------------------- Pytanie jest bardzo ważne dla łyżwiarzy profesjonalnych oraz dla miłośników łyżew Lublinian . Wydaje mi się, że powinien być ustanowiony Program Użytkowania Lodowiska Lublina . W które dni i godziny trenują Sportowcy a kiedy będzie lodowisko udostępnione dla Miłośników łyżew Amatorów ?. Mamy również na dzieje, że Władze Miasta ustalą ceny dostępne lub może będzie to lodowisko darmowe (?).
Chyba w życiu nie byłeś na Icemanii i w ogóle masz słabe pojęcie w tym temacie. Otóż - łyżwiarzy profesjonalnych w Lublinie nie ma. Lodowisko jest dostępne od rana do wieczora jak już je otworzą. A ceny: w ub. roku było 8 zł co chyba jest rozsądną ceną. Na darmowe nie licz, to nie Dubaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Man napisał:
Chyba w życiu nie byłeś na Icemanii i w ogóle masz słabe pojęcie w tym temacie. Otóż - łyżwiarzy profesjonalnych w Lublinie nie ma. Lodowisko jest dostępne od rana do wieczora jak już je otworzą. A ceny: w ub. roku było 8 zł co chyba jest rozsądną ceną. Na darmowe nie licz, to nie Dubaj.
No to Cię zdziwię niedouku albo nieuświadomiony trollu internetowy - Są Profesjonaliści jak LHT Lublin... Niestety ćwiczą na "zajebistej" Icemanii który jest prowizorką na resorach. Na Icemani byłem i jeździłem - za to ty przedmówco na pewno nie byłeś na innych lodowiskach z prawdziwego zdarzenie w innych miastach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realistaPL napisał:
No to Cię zdziwię niedouku albo nieuświadomiony trollu internetowy - Są Profesjonaliści jak LHT Lublin... Niestety ćwiczą na "zajebistej" Icemanii który jest prowizorką na resorach. Na Icemani byłem i jeździłem - za to ty przedmówco na pewno nie byłeś na innych lodowiskach z prawdziwego zdarzenie w innych miastach.
Zauważ kolego, że ja cię nie obrażam. I wybacz, ale profesjonalista żyje z tego co robi, a jakoś mi się nie wydaje, żeby ci chłopcy z tego żyli. Nie chcę powiedzieć przez to, że się ośmieszasz, ale to "Profesjonaliści" brzmi co najmniej zabawnie. Icemania jest lodowiskiem z prawdziwego zdarzenia: ma lód, wypożyczalnię i kibelek. Mnie nic więcej na lodowisku nie trzeba, 99% ludzi, którzy tam przychodzą też nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
-----------------------JAKI CHARAKTER BĘDZIE MIAŁO LODOWISKO W LUBLINIE ?--------------------------------- Pytanie jest bardzo ważne dla łyżwiarzy profesjonalnych oraz dla miłośników łyżew Lublinian . Wydaje mi się, że powinien być ustanowiony Program Użytkowania Lodowiska Lublina . W które dni i godziny trenują Sportowcy a kiedy będzie lodowisko udostępnione dla Miłośników łyżew Amatorów ?. Mamy również na dzieje, że Władze Miasta ustalą ceny dostępne lub może będzie to lodowisko darmowe (?).
To proste: amatorzy codziennie, sportowcy - jak ich stać, to niech sobie wykupią jakieś dobre godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest zdjęcie o tym co dzieje się na Icemianii https://www.facebook.com/photo.php?fbid=390731110995810&set=o.147934395345126&type=3&theater https://www.facebook.com/photo.php?fbid=451375091579590&set=o.147934395345126&type=3&theater Lód nie udał się! Skuwali go bo jak zwykle im nie wyszło i nie pogoda była przyczyną a nieudolność. Dziennik Wschodni: nie warto przytaczać wprost wypowiedzi pracowników MOSiR bo nie zawsze są prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Man - wydaje mi się że jesteś dobrze poinformowany o warunkach na Icemanii. Nie umniejszaj proszę łyżwiarzom i hokeistom skoro wiesz, że takie sekcje SĄ! Wynika to z twoich wypowiedzi a są one bardzo tendencyjne i oparte dokładnie na tym co mówi o sobie Icemania. Podejrzewam, że jesteś trolem i działasz anonimowo jako pracownik MOSiR tworząc przeciwstawne do krytycznych posty. Gdy się ma coś do powiedzenia i chce tego bronić nie występuje się anonimowo. @Waldek B. Za utrzymanie obiektu sportowego płaci UM Lublin i tenże wystąpił do MOSiR o udostępnienie obiektu dla "swojego najlepszego klienta" - miasta Lublin by to można było go udostępnić łyżwiarzom. Miasto dało kasę na jego budowę, płaci za gotowość utrzymania. Mimo, że płaci nie dostaje tyle ile by sobie życzyło, pisma dostępne w UM Lublin w Wydziale Sportu i Turystyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...