Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Kozioł i winorośl były atrybutami bogini Wenus (co oznacza płodność natury), od której wywodziła się Julia z rodu juliańskiego – według legendy przytoczonej przez Wincentego Kadłubka – założycielka miasta. Kozioł jest również symbolem miłości i Chrystusa. Czerwone tło symbolizuje siłę i władzę." - Wikipedia A teraz mamy oko lucyfera i podpis Lublin - super logo !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no, wymiękłem. Ludzie tyrają miesiąc za marne grosze, a ktoś komuś płaci z nie swoich (bo naszych z podatków) pieniędzy za to gówno 7000zł..... za taki bohomaz, takie byle co wydumane na kolanie w minutę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to może tam i widnieć ku.......as. Ale za 7000zł? Siedem KAFLI za coś takiego? Przecież gdybym był waszym pracownikiem w urzędzie to wyskrobałbym lepsze w ramach pensji. Bezrobotny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie... Zrobienie i dokumentacja do logo to nie taka prosta rzecz. Opisanie takiego logo to przeje*** robota. A swoja drogą straszne gówno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś mi wyjaśni znaczenie, sens tego zielono czerwonego znaczka. za cholerę nie potrafię go zrozumieć ani powiązać z Lublinem. Po szkolnym pytaniu co autor miał na myśli, zawsze miałem jedną dopowiedz był głodny, albo nie miał na wódkę. Ta sama odpowiedź nasuwa mi się na temat tego znaczka, kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konferencja Episkopatu Polski o ile pamiętam także odświeżyła swój znak graficzny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozioł to symbol szatana - czy na pewno chcemy mieć takie logo? I PiS jeszcze za tym optuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co własciwie zmieniono za te 7 tys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim są ci radni skoro nie znają symboliki tego logotypu? I na dodatek to nierozróżnianie Miasta Lublin od marki Lublin, wstyd. A co do ceny to jest to całkiem normalna cena jak na to co wykonali autorzy. Gdyby ten logotyp miał powstawać od zera, to koszty wynosiłyby dziesiątki tysięcy BO TYLE KOSZTUJE PROFESJONALNA PRACA GRAFICZNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ostatecznie większość radnych zatwierdziła zmienione logo. Za jego odświeżenie miasto zapłaciło 7 tys. zł.     Umowa obejmowała „analizę otoczenia konkurencyjnego i trendów rynkowych”, „analizę ergonomicznych właściwości znaku pod kątem wprowadzenia poprawek”, „przygotowanie wstępnych koncepcji modyfikacji znaku – 6 wersji”, „opracowanie znaku w zmodyfikowanej wersji” i  „symulację znakowania przy użyciu odświeżonej wersji znaku, w tym wydruki próbne”.   ... porównując te dwa obrazki (logo na górze i logo na dole) to zmiany nie były warte nawet kompletu flamastrów z "Biedronki". Lubelscy podatnicy zostali orżnięci na 7 tys. PLN tak jak się rżnie emerytów metodą na wnuczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie sie ono podobalo i podoba ... Super wygladaja te literki L jak powiewajace na wietrze dlugie "flagi" jak na filmach o rycerstwie A znaczek czerwono-zielony??? Moze nie trafiam w to "co autor chcial powiedziec" ale mi kojarzy sie z baszta zamkowa, z Brama Krakowska, a przy tym tajemnicze oko w srodku jakby zerkajace co w tym Lublinie jest :-) No i wszystko w barwach miasta! Dla mnie super jak i inne loga z nim zwiazane (np to zwiazane z inwestycjami). Co do koziolka i herbu - zgadzam sie ze jest oficjalny i powinuen pojawiac sie w takim kontekscie. Pewnie ze fajnie byloby go wplesc w logo, ale za czeste zmiany w tym zakresie dobremu nie sluza ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co własciwie zmieniono za te 7 tys
To pytanie do radnych miasta Lublina, którzy pozwolili wydać 7 tysięcy złotych na "zmiany" wprowadzone w tym logo. Przelew poszedł. Wszyscy są zadowoleni. Problemu nie ma. Kasa jest. Gra gitara. Alleluja i do przodu .... oraz do kolejnego zlecenia finansowanego z budżetu miasta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widzę, wszyscy znają się na promocji... szkoda tylko, że zazwyczaj w komentarzach czyta się falę krytyki i często wzmocniona przekleństwami. Może lepiej przestać narzekać, a czasami spojrzeć pozytywnie i nacieszyć oko zmianami wokół nas. A jeśli chodzi logo Lublina i całą jego "otoczkę", to naprawdę rozpoznawalne jest już w Polsce. Zauważcie w ilu miejscach w samym Lublinie się znajduje. Szybko zapomnieliśmy smutną, ponurą i szarą rzeczywistość PRL. Jakie straszne autobusy jeździły po mieście, każdy inny, pordzewiały i śmierdzący. A teraz lubelskie logo i kolory widać wszędzie, zaczynając od jednakowego taboru (nawet tapicerka na fotelach jest z napisem Lublin:-)), a kończąc na koszulkach małych dzieciaczków grających w międzyszkolnych rozgrywkach albo po prostu na zajęciach w szkole. Rozejrzyjcie się w koło siebie, a potem obejrzyjcie jakiś stary film, np Misia..., Rejs... wydaje się śmieszny, ale tylko dlatego, że nie musimy już żyć w tamtych czasach. Naprawdę Lublin pięknieje, a my zamiast krytykować, to spróbujmy się nim chwalić. PS. Kolejnych malkontentów informuję, że nie pracuję ani dla Żuka, ani w Urzędzie Miasta, ani nie nie robiłam tego logo. Po prostu mieszkam w Lublinie i staram patrzeć pozytywnie:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmieniono literkę ''n'' i usunięto literkę R gumka 1zł ołówek 1zł ot cały koszt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wlasnie gdzie Koziolek ,a pismo ?dzieci w pierwszej klasie pale by dostaly ,to przeciez HEROGLIFY ARABDKIE ALBO zydowskie ,juz nie mamy nawet normalnych liter ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to partia zacofana, niestety   dla nich logo to to samo co herb i znaczek pocztowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie logo jest super, proste i czytelne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to oczywiste, że zlecenie nie obejmowało tylko tego co widać na zdjęciu, bo wersji logo było aż 6. Do tego analiza, opisanie logo, wydruki próbne etc etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pod literką L brakuje mi koziołka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe logo TUPTINA ... znakomite :P Zresztą podobnie jak stare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...