Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lokale na komunię trzeba było rezerwować z rocznym wyprzedzeniem. W tym roku więcej dzieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 września 2017 r. o 09:49 Powrót do artykułu
Agnieszka Antoń-Jucha dlaczego judzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przepraszam ale rok to nic, ja mieszkam na wsi i wszystkie remizy i część lokali z miasta obok jest zarezerwowanych na 2020 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skutki pomysłów PO będziemy jeszcze długo odczuwali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w rzeczywistości nawet w Luxorze są wolne miejsca. To się nazywa z angielska hype.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Da polaków katolików w Pierwszej Komunii Najważniejsze jest przyjęcie w lokalu i prezenty. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokal na komunię nazywa się Kościół, cała reszta to tylko otoczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym rodzicom to sie w d.pach przerwraca, jeszcze se zespol wezcie, fotografa i kamerzyste i oczepiny zorganizujcie, banda idiotow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPOTA ,GŁUPOTA,GŁUPOTA.TAK MOŻNA OKREŚLIĆ PRZYSTĄPIENIE DO 1-KOMUNII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skutki katolibanu pisdzielcow, ich decyzje, 500 plus i sponsorowanie bandy katoli będziemy odczuwać do konca swiata. Pis srolensk i banda poslow oszolomow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
GŁUPOTA ,GŁUPOTA,GŁUPOTA.TAK MOŻNA OKREŚLIĆ PRZYSTĄPIENIE DO 1-KOMUNII.
 Dlaczego niby? Podaj odpowiednie argumenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy w życiu ma swoje hobby. Jedni wydają krocie na stare auta lub inne artefakty. Kto bogatemu zabroni? Jak stać to czemu nie. Z drugiej strony, ja od lat spędzam Sylwestra w lokalu, a nie w domu. Dlaczego? Bo wychodzi taniej. Kto ma sporą rodzinę, to zdecydowanie taniej wychodzi wynająć lokal jak cisnąć się w domu. Lemingi, osamotnione przez swą mowę "miłości" mogą nie znać pojęcia RODZINA. Stąd ich tutaj frustracja. Tak robi cywilizowany świat. Mieszkanie jest do mieszkania, a nie do robienia prywatek. O zgrozo w Niemczech zawsze jadam w restauracji posiłki?! Dlaczego? Bo jest taniej i nie muszę stać przy garach. Tak samo jak wolę pojechać wlasnym autem niż tracić czas i pieniądze na busy... Przy dwoch osobach już mam oszczędność. Ktory z was lemingi potrafi coś przyżądzić oprócz jajecznicu i ziemniaków w mundurkach? O cieście i tortach nie wspomnę. A obsluga tego wszystkiego? Może rodzice, a wlaściwie matka i ciotki chcieliby też brać udział w świętowaniu, a nie usługiwaniu. Bo panowie wiadomo... Nie tkną niczym palcem, co wymagaloby przygotowania imprezy. Naprawdę taniej jest w lokalu niż u siebie w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tu nie mowi o imprezie! Lokal to po prostu rezerwacja miejsc na obiad i tyle! Nie wesele!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fork napisał:
undefined napisał:
GŁUPOTA ,GŁUPOTA,GŁUPOTA.TAK MOŻNA OKREŚLIĆ PRZYSTĄPIENIE DO 1-KOMUNII.
Dlaczego niby? Podaj odpowiednie argumenty.
 bo dzieci  nie są w stanie pojąć  rozumem tych klepanych bezmyślnie formułek " wyuczonych" na religii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukajcie na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 11 resztę obejmuje PiS – lamowska cenzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje jako jedynak nie dostaje za darmo 500+ i nie stać mnie na nić, nie pójdzie też do komunii bo nie stać mnie na wniesienie opłat dla księdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadectwo komunii, będzie kiedyś tak potrzebne jak obecnie legitymacja PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja od siebie mogę polecić serwis z którego korzystaliśmy - ***s://chrzcinyikomunie.pl na którym wraz z przejrzystą listą sal/lokali oferują także bezpłatna pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja lokal na komunię swojej córki rezerwowałam rok wcześniej. Bardzo zależało mi na restauracji U Hanysa bo byłam tam na weselu i było super. I nie żałuję. Właścielka przygotowała wspaniałą uroczystość zadbała by obiad był podany w odpowiednim czasie (goście byli głodni bo przyjechali z całej Polski). Do tego przygotowali wspaniale salę. Jest tam też duży ogród gdzi edieciaki mogą się pobawić. W domu na pewno bym nie zdołała urządzić takiej imprezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...