Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Będą odprawiać przez całą dobę

Utworzony przez pierdzik, 6 listopada 2014 r. o 21:28 Powrót do artykułu
I tak lepiej pojechać do Warszawy. Lepsze połączenia i większy ich wybór, różni przewoźnicy. Ja tak robię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak lepiej pojechać do Warszawy. Lepsze połączenia i większy ich wybór, różni przewoźnicy. Ja tak robię.
Jedź, nikt cię tu nie trzyma... i najlepiej tam zostań, za dużo w Lublinie podobnych tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby milo, bo do domu bliziutko....wiec i czesto z tego lotniska korzystam. Ale !!! Jest troche odpychajace. Ta kontrola jest jakby przesadzona. Zupelnie jakby z lublina latali turbaniasci oredownicy wysadzania sie w trakcie lotu. No na kilku lotniskach, w kilku roznych krajach bylem i troche mnie to bawi i denerwuje zarazem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie jest nadzieja że Lubelskie lotnisko będzie kompletne tak jak inne lotniska ,a ty pierdzik jeżeli bliżej jest Ci do WAWY to twoja broszka -normalny obywatel najpierw zmacnia swój region ekonomicznie tym bardziej że jest biedny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak za parę lat w tym budynku będzie dyskoteka, a na hektary porośnięte łąka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>  pierdzik | dodano: wczoraj, 21:28 I tak lepiej pojechać do Warszawy. Lepsze połączenia i większy ich wybór, różni przewoźnicy. Ja tak robię. <...   pierdzik ---  a Ty widziales kiedys z bliska - LOTNISKO.?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z obsadą wieży kontroli lotów? Zdarzyło się już tak, że samolot nie mógł wylądaować, bo kontrolerzy już poszli do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TEN KABAN NA FOTCE KOTROLOWANY PRZEZ CELNICZKĘ,TO GDZIE SIĘ WYBIERA NA WYCIECZKĘ???NO CHYBA,ŻE NA MADAGASKAR NA ZAWSZE,TO DOBRZE, WIĘCEJ TAKICH LOTÓW!!CHA,CHA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tylko po co to przejście. Pogranicznicy i celnicy przy obecnym ruchu będą chyba cały czas grać w statki albo w karty żeby się nie nudzić :-))) A PAŻP już się na pewno wyrywa żeby zapewnić kontrolerów przez całą dobę :-))  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak lepiej pojechać do Warszawy. Lepsze połączenia i większy ich wybór, różni przewoźnicy. Ja tak robię.
lec cebulaku do tej warszawy na te lotniska, jednego roszczeniowego mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>  pierdzik | dodano: wczoraj, 21:28 I tak lepiej pojechać do Warszawy. Lepsze połączenia i większy ich wybór, różni przewoźnicy. Ja tak robię. <...   pierdzik ---  a Ty widziales kiedys z bliska - LOTNISKO.?
przeciez pokazuja coraz to w TV i w necie tez ;) to widzial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak za parę lat w tym budynku będzie dyskoteka, a na hektary porośnięte łąka.
widze, ze i rolnicy sie udzielaja na tym forum. brawo brawo za tworcze myslenie o hektarach i o dyskotekach. dzieki takim jak ty bedziemy mieli mnostwo programow pt. "czekajac na sobote"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby milo, bo do domu bliziutko....wiec i czesto z tego lotniska korzystam. Ale !!! Jest troche odpychajace. Ta kontrola jest jakby przesadzona. Zupelnie jakby z lublina latali turbaniasci oredownicy wysadzania sie w trakcie lotu. No na kilku lotniskach, w kilku roznych krajach bylem i troche mnie to bawi i denerwuje zarazem  
to fakt, trzepia jakby czlowiek wylatywal z Bejrutu albo Jerozolimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lec cebulaku do tej warszawy na te lotniska, jednego roszczeniowego mniej
Uważaj bo nerwicy dostaniesz...  :D Śmieszni są fetyszyści lubelskiego lotniska, ale niech im to idzie na zdrowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez tak mysle, trzepią jak nie wiem. Kazą jakiekolwiek buty zdejmowac, nawet sandaly, gdzie na zadnym lotnisku na świecie nie kaza żadnych oprócz kozakow lub ew.meskich. poza tym wszystko dlugo, dokładnie, widac ze im się nudzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby milo, bo do domu bliziutko....wiec i czesto z tego lotniska korzystam. Ale !!! Jest troche odpychajace. Ta kontrola jest jakby przesadzona. Zupelnie jakby z lublina latali turbaniasci oredownicy wysadzania sie w trakcie lotu. No na kilku lotniskach, w kilku roznych krajach bylem i troche mnie to bawi i denerwuje zarazem
Dokladnie-jakby potencjalnych przestepcow odprawiali,groteskowe i odpychajace zarazem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą odprawiać egzorcyzmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak lepiej pojechać do Warszawy. Lepsze połączenia i większy ich wybór, różni przewoźnicy. Ja tak robię.
Jedz i nie wracaj nikt  tu na  na ciebie nie czeka jeszcze będziesz płakał aby tu wrócić do pięknego Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...