Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozumiem, że dziennik zarabia na reklamach i na odsłonach strony ale przejrzenie galerii 42 zdjęć z przeładowaniem każdorazowo strony to ponad moją cierpliwość. A co do samego dnia otwartego zamieniłbym go w otwarty weekend bo kilka godzin to zdecydowanie za mało biorąc pod uwagę ilość zainteresowanych osób i tłok jaki tam panował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ż E N A D A !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOTNIASKO ŚWIDNIK NIE LUBLIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety udało mi się dojechać tylko do zamkniętego przejazdu kolejowego Świdnik Wsch ponoć 3 km od lotniska.13:50 zakończyłem wyprawę właśnie w tym miejscu, po prawie 2,5h drogi z Lublina. Zastanawiam się w jakim czasie będzie można dojechać na lotnisko w dniu pierwszych planowanych wylotów , bo jeżeli bedzie tak jak dzisiaj to dojazd własnym pojazdem będzie raczej nie możliwy. Wspaniała organizacja ruchu przez Świdnicką policję , która niestety poległa z kretesem, w organizacji ruchu. Niemniej jednak wycieczka udana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blue napisał:
LOTNIASKO ŚWIDNIK NIE LUBLIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobrze, niech Świdnik ma "Lotniasko", a Lublin lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vava napisał:
Niestety udało mi się dojechać tylko do zamkniętego przejazdu kolejowego Świdnik Wsch ponoć 3 km od lotniska.13:50 zakończyłem wyprawę właśnie w tym miejscu, po prawie 2,5h drogi z Lublina. Zastanawiam się w jakim czasie będzie można dojechać na lotnisko w dniu pierwszych planowanych wylotów , bo jeżeli bedzie tak jak dzisiaj to dojazd własnym pojazdem będzie raczej nie możliwy. Wspaniała organizacja ruchu przez Świdnicką policję , która niestety poległa z kretesem, w organizacji ruchu. Niemniej jednak wycieczka udana
Vava, docelowy dojazd do lotniska będzie z 2 strony Świdnika, wzdłuż torów kolejowych, między miastem a Agusta PZL. Niestety nie udało mi się skończyć jeszcze tej drogi. Sam byłem zaskoczony jak wyszedłem z domu - nigdy takiego korka w Świdniku nie widziałem Ci co mają znajomych pracujacyh w Aguście parkowali na jej terenie i stamtąd było już rzut beretem na lotnisko i zero korków, ale wiadomo - nie każdy wiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze jestem mieszkańcem Świdnika więc nie powinienem mówić źle, ale brak mi słów na tą rzeź, no i brawa dla programisty za przeglądarkę zdjęć koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blue napisał:
LOTNIASKO ŚWIDNIK NIE LUBLIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
świdnicki kompleks mniejszości, moze kiedys im przejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hamburg na lotnisko super podnieta bydło sie cieszy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy na tym lotnisku był jakiś samolot? Bo jak chce obejrzeć poczekalnię, to pójdę na pkp, będzie szybciej i bliżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechały buraki z lublina i z lęcznej kartofliska i sie ruszyć nie moglem nawet do sklepu po chleba bo całe miasto zakorkowali. precz z lubelakami. Pozdrowienia od glodnego dziadka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie ma na budynku Lublin Airport tak jak to można było zobaczyć na wizualizacjach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
dlaczego nie ma na budynku Lublin Airport tak jak to można było zobaczyć na wizualizacjach?
Bo jeszcze nie przykleili może????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że 70% tego "bydła" jak to określasz, była z lublina (widziałeś te śledzie w autobusach ?) - cieszyłem się a i owszem z tych myślących inaczej. Najfajniejszy korek to był w Krępcu - w porywach 6-7km do celu i to 2 godziny przed końcem tej całej chorej imprezy. Jakim to trzeba być deb***em poświęcając pół dnia żeby zobaczyć terminal i parę większych samochodzików.
Lubie Swją Wieś LSW napisał:
Hamburg na lotnisko super podnieta bydło sie cieszy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadku ze Świdnika zrócie sobie chodniki w mieście, do dworca aby dojść trzeba pobłocie chodzić. My Lublinianie mamy trotuary a nie bagno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile tych moherów u Was ! do Kościoła a nie na lotnisko, i tak nie będą latać ! pchali się żeby się nachapać darmowych gażetów ! Patologia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chester napisał:
ile tych moherów u Was ! do Kościoła a nie na lotnisko, i tak nie będą latać ! pchali się żeby się nachapać darmowych gażetów ! Patologia ! [/quote] [quote name='Chester' timestamp='1354386656' post='703479'] ile tych moherów u Was ! do Kościoła a nie na lotnisko, i tak nie będą latać ! pchali się żeby się nachapać darmowych gażetów ! Patologia !
A Ty co?! -Jehowy jakiś, że nie odróżniasz soboty od niedzieli?! Mohery do kościoła pójdą jutro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada w najwyzszym wydaniu. Zajebiste eksponaty w postaci kawałka płaskiego betonu i blaszanej hali. Jak łatwo omamić ciemny naród. W następna sobotę robie dni otwarte mojej stodoły .. choćta słoma za darmo do butów....chaaa chaaa......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie godziny straciłem, wyjechałem z Lublina o godz.10, byłem jeszcze pod MOSIR -em ale co tam się działo to szkoda gadać,lepiej zachowują się kibice, ludzie rzucali się na jeszcze jadące autobusy, jak bydło.Postanowiłem trasę kontynuować samochodem , jechałem ulicą Mełgiewską nic nie wskazywało na korki .Dojechałem do skrzyżowania ze śmigłowcem i od tego momentu pojawiły się problemy stałem w korku ponad godzinę i około godziny 12 zawróciłem w połowie drogi przez centrum Swidnika.Tak wyglądały moje dni otwarte lotniska Świdnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktokolwiek z Was widział dzisiaj w tej masakrze policyjny radiowóz kierujący ruchem w tym WIELKIM WYDARZENIU? Drogi dojazdowe pozamykane, ruch puszczony bezwładnie przez centrum HAMBURGA, GRATULACJE. P.S. A propos beretów. Moherowe są modne obecnie, ale filcowe z antenką to lata 70- te, całkiem o nich zapomniałbym gdyby nie zdjęcia z WYDARZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...