Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Łatwiej wylecieć, trudniej dojechać

Utworzony przez Gość, 28 grudnia 2012 r. o 19:02 Powrót do artykułu
Mercedes Conecto 2x na godzinę załątwiłby sprawę spod Dworca Centralnegoczy Zamku pod Terminal i koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok 50zł BZDURY 60-80zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalna bzdura to ze nie ma postoju bo akurat jest , chyba autor smaga nie byl na lotnisku.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może trochę faktów, zamiast ciągłego narzekania;) Szynobus zabiera przylatujących i tak jest skorelowany rozkład jazdy, póki co lotów w siatce połączeń jest mało stąd tylko 5 kursów, a w niedzielę lotów nie ma wcale, więc problemu nie ma Taksowki stoją zaraz przy wyjściu z hali odlotów, a busy pewnie pojawią się lada moment. Nie szukajmy problemów tam, gdzie ich nie ma, lepiej życzmy sobie szybkiego rozwoju i większej ilości lotów, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie pytanie - już na kilku zdjęciach ( niestety nie byłem - nie widziałem ) widać, że szynobus nie wjeżdża pod dach a pasażerowie zasuwają po śniegu, deszczu , itd - czy tak jest w rzeczywistości ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 12 20 ląduje samolot z Dublina.Pasażerowie więc mają 10 minut aby wsiąść do szynobusu.Oj coś kiepsko z tym myśleniem.Trzeba było od razu powiedzieć że szynobus jest tylko do przywiezienia i odwiezienia pracujących na lotnisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
ok 50zł BZDURY 60-80zł
Bzdura, wczoraj, z postoju przy Liceum im. Staszica, zażyczył sobie 100 zł. Bo w zimie samochód mu więcej pali. Więc, ja się pytam: kiedy będzie jeździło MPK. I odpowiadam: ustalono "po cichu", że mają jeździć busy, żeby busiarze zarobili. A gdzie bagaże. W busie, tylko w drugim, żeby busiarze podwójnie zarobili. A dziennikarze udają, że o niczym nie wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomnieliscie napisac, ze zaden pasazer zagraniczny nie pojedzie nawet tym pociagiem... dlaczego? a no dlatego, ze idioci w pociagu nie przyjmuja waluty innej niz PLN!!! (sic!) Skad pasazer, ktory jest pierwszy raz w Polsce i do tego nie ma mozliwosci wymiany waluty (bo nie ma nigdzie kantoru) moze skorzystac z transportu?! Nawet kretyn konduktor, ktory moglby przyjac euro, nie raczy dogadac sie, tylko od razu KONIEC TEMATU. Co za wiesniaki w lublinie, co za zasofany narod. To naprawde jest polska B, tu naprawde nic nigdy sie nie zmienic. Tak szczycili sie, ze udalo sie lotnisko uruchomic... tak sie chwalili... i co z tego wyszlo? Jedno wielkie gowno panowie wiasniaki z samorzodu! Lotnisko jest NIEUZYTECZNE, NIEPRZYJAZNE pasazerom! Nikt nie bedzie z niego korzystal w takich warunkach. Skoro buduje sie lotnisko to trzeba myslec o calosci, innych elementach! A nie klapy na oczach i krotkowzrocznosc! deb***e do kwadratu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forum kretynów, pieniaczy i malkontentów. Po raz nie wiadomo który DW wałkuje ten temat i jak zwykle robi to w swoim stylu: bez rozeznania, pod publiczkę, byle coś pisać a raczej bajdurzyć. Na forum, jak zawsze, dyżurni "znawcy" tematu, fachowcy od siedmiu boleści, którzy tak zjedli wszystkie rozumy, że i swojego im nie starczyło. Dla nich temat komunikacji to jak bułka z masłem lub muzyka - lekka, łatwa i przyjemna. Oni wszystko zrobiliby lepiej, szybciej, taniej, prościej. Do głowy im nawet nie przychodzi, że budzą tylko politowanie, że są po prostu - głupkami. Takich głupków wychowują nie mniej głupsi redaktorzy. Brawo, panie i panowie z DW! Nieście ten "kaganek", "wychowujcie" światłych obywateli, mąćcie wodę! Pojutrze pewnie znów pojawi się znany motyw, choć pod innym, zmienionym chytrze tytułem. I znów "ożyje" wasze forum... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aby tak dalej. A niebawem zrównacie się z kurierem. Oczywiście pod względem błędny i poziomu artykułów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakiem komunikacji miejskiej Lublin-lotnisko Świdnik powinny zająć się jakieś służby, a zwłaszcza doniesieniami o planowanym wpuszczeniu pod lotnisko busów zamiast pojazdow ZTM. Warto sprawdzić czy aby na pewno wszystko w tej sprawie jest uczciwe. Jak to jest, że Świdnik nie wpuszcza do siebie autobusów ZTM z Lublina a jednocześnie po Lublinie jeździ jakiś dziwny złom ze Świdnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Brakiem komunikacji miejskiej Lublin-lotnisko Świdnik powinny zająć się jakieś służby, a zwłaszcza doniesieniami o planowanym wpuszczeniu pod lotnisko busów zamiast pojazdow ZTM. Warto sprawdzić czy aby na pewno wszystko w tej sprawie jest uczciwe. Jak to jest, że Świdnik nie wpuszcza do siebie autobusów ZTM z Lublina a jednocześnie po Lublinie jeździ jakiś dziwny złom ze Świdnika?
Ty tak poważnie, czy dla jaj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
aby tak dalej. A niebawem zrównacie się z kurierem. Oczywiście pod względem błędny i poziomu artykułów.
Prasa ma rację, że drąży ten temat. Brak polączenia komunikacji miejskiej z lotniskiem to wstyd i sytuacja nienormalna i dziwię się, że ktoś może tego nie rozumieć. Dziennikarze powinni pytać dlaczego po Lublinie jeżdżą złomiaste busy ze Świdnika a do Świdnika nie wpuszcza się autobusów miejskich z Lublina i na dodatek teraz istnieje groźba, że te złomiaste busy pojawią się pod lotniskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Prasa ma rację, że drąży ten temat. Brak polączenia komunikacji miejskiej z lotniskiem to wstyd i sytuacja nienormalna i dziwię się, że ktoś może tego nie rozumieć. Dziennikarze powinni pytać dlaczego po Lublinie jeżdżą złomiaste busy ze Świdnika a do Świdnika nie wpuszcza się autobusów miejskich z Lublina i na dodatek teraz istnieje groźba, że te złomiaste busy pojawią się pod lotniskiem.
Ktoś gdzieś coś bąknął, "istnieje groźba" - czyli jesteśmy w domu, w naszym małym lubelskim piekiełku. Prasa "drąży temat". Codziennie, od wielu dni ciągle te same zdania i opinie. Co z tego wynikło? Ano nic. Kilka tysięcy pasażerów dotarło do lotniska lub z niego odjechało. Nie słyszałem, by ktoś spóźnił się na swój lot lub musiał nocować na lotnisku. Ale dla "mądrych" dziennikarzy i równych im intelektem forumowych mędrków musi być problem. Na nic zdały się tłumaczenia mądrzejszych i rozsądniejszych. "Mędrcy" z DW i z forum wiedzą swoje. Jaki dowód na poparcie tezy, że busy świdnickie są "złomiaste"? Jaki dowód, że ewentualne autobusy na lotnisko nie będą woziły powietrza opłacanego i za moje pieniądze (kto z was, głupcy, zmusi ludzi, by mając do dyspozycji prywatne środki lokomocji, korzystali tłumnie z busów czy autobusów?!)? Gdzie wyliczenia kosztów, pytam gdzie? Gdzie był autor tego "artykułu" (chyba p. Smaga), że pisze bzdury? Łatwo p. Smaga siedzieć za biurkiem i pisać pierdoły, burzyć ludziom krew, trudniej czegoś ich nauczyć, objaśnić, by byli choćby odrobinę mądrzejsi i świadomi, by zrozumieli to, o czym teraz nie mają pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Prasa ma rację, że drąży ten temat. Brak polączenia komunikacji miejskiej z lotniskiem to wstyd i sytuacja nienormalna i dziwię się, że ktoś może tego nie rozumieć. Dziennikarze powinni pytać dlaczego po Lublinie jeżdżą złomiaste busy ze Świdnika a do Świdnika nie wpuszcza się autobusów miejskich z Lublina i na dodatek teraz istnieje groźba, że te złomiaste busy pojawią się pod lotniskiem.
Ktoś gdzieś coś bąknął, "istnieje groźba" - czyli jesteśmy w domu, w naszym małym lubelskim piekiełku. Prasa "drąży temat". Codziennie, od wielu dni ciągle te same zdania i opinie. Co z tego wynikło? Ano nic. Kilka tysięcy pasażerów dotarło do lotniska lub z niego odjechało. Nie słyszałem, by ktoś spóźnił się na swój lot lub musiał nocować na lotnisku. Ale dla "mądrych" dziennikarzy i równych im intelektem forumowych mędrków musi być problem. Na nic zdały się tłumaczenia mądrzejszych i rozsądniejszych. "Mędrcy" z DW i z forum wiedzą swoje. Jaki dowód na poparcie tezy, że busy świdnickie są "złomiaste"? Jaki dowód, że ewentualne autobusy na lotnisko nie będą woziły powietrza opłacanego i za moje pieniądze (kto z was, głupcy, zmusi ludzi, by mając do dyspozycji prywatne środki lokomocji, korzystali tłumnie z busów czy autobusów?!)? Gdzie wyliczenia kosztów, pytam gdzie? Gdzie był autor tego "artykułu" (chyba p. Smaga), że pisze bzdury? Łatwo p. Smaga siedzieć za biurkiem i pisać pierdoły, burzyć ludziom krew, trudniej czegoś ich nauczyć, objaśnić, by byli choćby odrobinę mądrzejsi i świadomi, by zrozumieli to, o czym teraz nie mają pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to u nas już jest stare komuchy dalej jeszcze żądza w Lublinie i Świdniku i takie efekty .Jeszcze nigdy nie widziałem w europie by przy lotnisku nie było busów , autobusów czy taxi . To tak jak by zwalił się do miasta supermarket i nie wybudowali by dróg dojazdowych - co mieli by klientów chyba nie i nie pomogło by tłumaczenie że jakoś to będzie że to wcale nie takie proste i jakoś się zrobi. I trudno się dziwić że ludzie marudzą i nie są zadowoleni ,gdy robili drogi dojazdowe w Świdniku ile było jaj żadnej informacji i znaków i sytuacja podobna jakoś się zrobi a kiedy to my nie wiemy .Wcześniej nie można było pomyśleć o tym wszystkim.Inny przykład powtarzające się wypadki np przy makro i obi od kilku lat też żadnych zmian bo po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bajtek napisał:
Bzdura, wczoraj, z postoju przy Liceum im. Staszica, zażyczył sobie 100 zł. Bo w zimie samochód mu więcej pali. Więc, ja się pytam: kiedy będzie jeździło MPK. I odpowiadam: ustalono "po cichu", że mają jeździć busy, żeby busiarze zarobili. A gdzie bagaże. W busie, tylko w drugim, żeby busiarze podwójnie zarobili. A dziennikarze udają, że o niczym nie wiedzą.
Nie wiem kto normalny bierze taksówkę z postoju, kiedy może zadzwonić do korporacji, gdzie jest taniej i przyjedzie mu pod dom (czy inne miejsce, z którego chce zostać zabrany). A ponadto trochę dziwne jest dla mnie marudzenie na takie opłaty za dojazd na lotnisko. W innych państwach też za darmo nie jest się dowożonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim osobistym odczuciu to nie bardzo by mi się uśmiechało wsiadać do autobusu z całym tobołem bagarzy!! Ale jak najbardziej komunikacja miejska powinna być w takim miejscu!! Żeby w ramach atrakcji dzieci mogły zwiedzić lotnisko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co komu kolej na lotnisku? - Lublin nie ma Dworca Centralnego w CENTRUM - Lublin nie ma normalnego połączenia kolejowego ze Światem Więc po jakiego grzyba pchać się na Dworzec Główny Lublin? Chyba, że ktoś sobie za punk honoru postawi oszczędzić 15 PLN np. taksówką ze Sławinka na Pl. Dworcowy za 20PLN a potem koleją na lotnisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak dotąd przy terminalu nie ma nawet postoju, lotnisko jedynie podaje na swojej stronie numery do firm taksówkowych" ... czyli Port Lotniczy reklamuje zaprzyjaźnione firmy taksówkowe. Zarobią kumpelskie korporacje sałaciarzy i zaprzyjaźnieni busiarze ... jak zwykle w kraju WIOCHA.PL. Tylko regularna linia ZTM (duże autobusy) kursująca z terminala do centrum Lublina non stop wycięłaby w pień mafijne układy kolesi. Przy okazji podróżowaliby nią zwykli ludzie tyrający w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...