Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin. Nowy komendant Służby Ochrony Lotniska

Utworzony przez Wieslaw, 7 czerwca 2013 r. o 12:20 Powrót do artykułu
Oj Panie Andrzeju! Zainteresowania i marzenia Pana to ja znam doskonale. Nie ściemniaj ,wymyśl coś lepszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadaje się ... na mema o Polaczkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Panie Andrzeju! Zainteresowania i marzenia Pana to ja znam doskonale. Nie ściemniaj ,wymyśl coś lepszego.
Ciekaw jestem jakie to Pan Andrzej ma zaitersowania - oprócz lotnictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak - o tym samym pomyślałem jak zobaczyłem zdjecie ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do tego, by wystartować w konkursie na komendanta SOL skłoniło go m.in. zainteresowanie lotnictwem. – To było jedno z moich marzeń, by pracować na lotnisku – dodał nowy komendant"   ... kasa misiek, kasa, a nie tam jakieś "zainteresowanie lotnictwem", he he. "Marzenia" liczone w kilku tys. PLN-ach (a może i więcej) są bezcenne. :D   Jego prawdziwe "marzenie" to właśnie robota opłacana z budżetu podatników (zero odpowiedzialności, sute pensje gwarantowane dla wierchuszki, minimalne pensje dla Murzynów).   Spółkę akcyjną Port Lotniczy Lublin tworzy 4 akcjonariuszy (samorządy miast Lublina (60 % udziałów), Świdnika (5,5 %), województwa lubelskiego (34 %) i powiatu Świdnik (0,0093 %).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaaa...Lubelska "służba kryminalna" tego pana to Oddział Prewencji i stanowisko "pałkownika", a następnie Wydział Prezydialny KWP... Potem przeskok do Warszawy...Nie napiszę już dzięki komu i na jakiej "fali"... Ot, kariera jak wiele innych w policji...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i co taki ex policjant wiec na temat ochrony lotniska w XXI wieku ? smiechu warte kolejny przyklad jak daleko Polakon do trzezwego myslenia na miare naszych czasow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczciwina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co, żal wam dupę ściska? Czemu się zgłosiliście do konkursu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same dziadki emerytalne na stróżów się pchają a młodzi pracy  nie maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co, żal wam dupę ściska? Czemu się zgłosiliście do konkursu?
"Szefie ochrony", to ty..? Otóż NIE zgłosiliśmy się do "konkursu", bo przecież TY miałeś wygrać... Po co sztuczny tłok robić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy kiedykolwiek leciał samolotem... a jeżeli leciał to na ilu lotniskach był....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy kiedykolwiek leciał samolotem... a jeżeli leciał to na ilu lotniskach był....
Leciał...Ze względu na wagę takim CARGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Capo di tutti capi, Komendant Andrzej Sikora,  czoło wysokie, myślące, zatroskane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po twarzy widać jak wydział kryminalny zrobił swoje przez te lata (alkohol, papierosy)... jestem pewien że sporo jego oczy widziały nie wspomnę już tu o psychice, Nie wiem dlaczego właśnie wybór padł na kogoś tak styranego życiem/praca i w takim wieku. Być może nie było nikogo z lepszym doświadczeniem, ale jak dla mnie komendantem powinien zostać ktoś w wieku max 40lat i ze służbą nie policyjną kryminalną ale bardziej operacyjną (firma itp)  Sam kiedyś chciałem pójść do kryminalnych ale porozmawiałem z ludzmi ktorzy tam pracuja i zrezygnowałem. Trzeba mieć mocną psychike no i być przyzwyczajonym do wódki inaczej się nie da...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja p***** Po co takiego starego leśnego dziadka brać? Nie nadaje się do tej pracy. Spójrzcie na jego posturę. Czy on ma zamiar siedzieć za biurkiem czy obserwować lotnisko? W SOL trzeba być sprawnym fizycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie były wyniki testu sprawnościowego, reszta kandydatów miała problem z wyjściem z bloków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie na wcześniejszej emeryturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To o ile więcej lotnisko zanotuje strat? Obsada personalna pełna i nie maja co robić ,bo nie ma samolotów i pasażerów.Dobra ibstytucjas ,czy się stoi ,czy się leży dobra płaca się należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minął tydzień czerwca a na stronie lotniska nie ma nic o statystykach za maj 2013, zero aktualizacji. Widać jak tam się pracuje, nikt nie pilnuje takich rzeczy i o tym nie myśli.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...