Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kto od nas lata do Bułgarii ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super, super. Wszystkim którzy zastanawiają gdzie wybrać sie na wakacje za granice z czystym sumieniem polecam Bulgarie - zlote piaski. Jest bardzo ladnie, mozna odpoczac i nie jest drogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę późno ta informacja ludzie już kupili wycieczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suuuuper!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie na bagaż. Ta badziewna linia rozchrzaniła mi walizkę i nie uznała reklamacji. Litewskie standardy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wrócą połączenia z Gdańskiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto od nas lata do Bułgarii ???
Będziesz latać bo w Egipcie różnie w Grecji coraz więcej zamkniętych ośrodków, a migrantów przybywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to ku..a jest kilka starych 10-20 letnich samolotow i to jest klinia lotnicza starch latac  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie na bagaż.Ta badziewna linia rozchrzaniła mi walizkę i nie uznała reklamacji.Litewskie standardy...
Bagaz Gamoniu moga rozwalic Ci w Locie czy Lufthansie. Jak sie wozi rzeczy w kraciastej torbie z targu na Ruskiej to tak sie konczy. Kup sobie sorupe Samsonite to przezyje wiecej. Choc moja po jednym locie Miami - Berlin wygladala jakby ja na sznurku ciagneli za samolotem ale juz 10 lat sluzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie na bagaż.Ta badziewna linia rozchrzaniła mi walizkę i nie uznała reklamacji.Litewskie standardy...
Bagaz Gamoniu moga rozwalic Ci w Locie czy Lufthansie. Jak sie wozi rzeczy w kraciastej torbie z targu na Ruskiej to tak sie konczy. Kup sobie skorupe Samsonite to przezyje wiecej. Choc moja po jednym locie Miami - Berlin wygladala jakby ja na sznurku ciagneli za samolotem ale juz 10 lat sluzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto od nas lata do Bułgarii ???
odpowiem Ci krótko - turysci, szok no nie? Nie każdy chce się tłuc ponad dobę po wciąż zostawiających wiele do życzenia drogach i bezdrożach Polski, Słowacji i Rumuni o samej Bułgari nie wspominając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiem Ci krótko - turysci, szok no nie? Nie każdy chce się tłuc ponad dobę po wciąż zostawiających wiele do życzenia drogach i bezdrożach Polski, Słowacji i Rumuni o samej Bułgari nie wspominając.
Dawno w Bułgarii i Rumunii nie byłeś. Tamtejsze drogi to w porównaniu z nami bajka. Bardzo wielu Polaków jedzie własnym transportem bo na miejscu się przydaje. Choćby po to aby odjechać kawałek w bok od głównych zatłoczonych plaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno w Bułgarii i Rumunii nie byłeś. Tamtejsze drogi to w porównaniu z nami bajka. Bardzo wielu Polaków jedzie własnym transportem bo na miejscu się przydaje. Choćby po to aby odjechać kawałek w bok od głównych zatłoczonych plaż.
Co rok jeżdże, dużo zrobili po wejsciu do UE ale jeszcze dużo jest do zrobienia a momentami jazda przez Rumunię przypomina survival, zwłaszcza w górach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co rok jeżdże, dużo zrobili po wejsciu do UE ale jeszcze dużo jest do zrobienia a momentami jazda przez Rumunię przypomina survival, zwłaszcza w górach.
 
Co rok jeżdże, dużo zrobili po wejsciu do UE ale jeszcze dużo jest do zrobienia a momentami jazda przez Rumunię przypomina survival, zwłaszcza w górach.
.W górach podziwia się widoki, a nie ekrany jak u nas.  Rumunia jest przepiękna, zarówno góry jak i miasta.Warto pojechać  i zmienić zdanie o naszym byłym  sąsiedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super bardzo chcielibyśmy żeby była taka linia mogę zagwarantować że będzie pełny samolot już się szykujemy ze znajomymi do Bułgarii ale nie wiem czy można zarezerwować bilet bo dodzwonić do Small planet się nie mogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę polecić pewne miejsce w mieście Pomorie tanie i apartamenty www.bulgaria.strefa.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...