Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Zmiany w zimowym rozkładzie połączeń. Koniec lotów do Dublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 października 2017 r. o 09:28 Powrót do artykułu
Czy Port Lotniczy Lublin może podać informację od jakiej odprawionej liczby pasażerów rocznie ..... lotnisko nie będzie przynosiło strat ? I będzie w końcu zarabiało na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby wszystko pięknie. Jako mieszkaniec Lublina cieszę się że nasze lotnisko się rozwija. Tylko dlaczego u licha 4 razy w tym roku musiałem korzystać z Okęcia, bo Lubelskie lotnisko nie oferowało ŻADNEGO z potrzebnych mi połączeń (w tym 2 z nich kiedyś były ale z niewiadomych powodów zostały zlikwidowane !!! Barcelona i Frankfurt nad Menem). Cieszę się że Lubin ma lotnisko, tylko co mi z tego, kiedy i tak nie mogę z niego korzystać, bo siatka połączeń jest po prostu zbyt mała i w przyszłym roku znowu będę musiał wypalać paliwo i tracić czas na dojazd na Okęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym że loty z Warszawy są tańsze nawet po zapłaceniu parkingu w Warszawie. A loty na wakacje to już dramat - tylko Bułgaria i jedna wyspa w Grecji, zero Turcji, Hiszpanii czy Włoch. Większość znajomych lata na wakacje z Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelaki to tylko krytykować umiejo. Ja tam sie ciesze że jest te lotnisko pomimo ze nie stać mnie osobiście na latanie. Zato fajnie popatrzeć z okna na ładujące samoloty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tylko dlaczego u licha 4 razy w tym roku musiałem korzystać z Okęcia, bo Lubelskie lotnisko nie oferowało ŻADNEGO z potrzebnych mi połączeń (w tym 2 z nich kiedyś były ale z niewiadomych powodów zostały zlikwidowane !!! Barcelona i Frankfurt nad Menem).
 Tak trudno się domyślić ? Linie lotnicze obsługujące te trasy uznały je za niewystarczająco rentowne dla swojego biznesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz domyślić się byłoby bardzo łatwo, gdby nie to, że lecą parokrotnie na trasie LUZ - FRA i FRA-LUZ ZAWSZE samolot wypełniony był w 100% ;) Więc gdzie ta nikła popularnośc trasy i starty dla przewozinika??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy Glasgow???? Tam gdzie potrzebne są loty to przewoźnik milczy. Takie są zyski z lubelskiego lotniska. Dobrze ze Warszawy można się dostać i to dużo taniej nawet z dojazdem na Modlin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy Glasgow???? Tam gdzie potrzebne są loty to przewoźnik milczy. Takie są zyski z lubelskiego lotniska. Dobrze ze Warszawy można się dostać i to dużo taniej nawet z dojazdem na Modlin.No więc właśnie.....miały byc wznowione loty do Glasgow i cisza.....nawet słyszałam że do Edinburgha miały latać i co ???? Jak zwykle skończyło się na gadaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...