Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko: Tak ma wyglądać nowy terminal dla miliona pasażerów (wizualizacje)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 maja 2017 r. o 07:45 Powrót do artykułu
Wiedziałem ze tak będzie po to okroili projekt przed wybudowanie lotniska by za parę lat odbudować to co było pierwotnie w założeniach lotniska. By żyło się lepiej . . ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogli od razu zbudować takiego tylko tak będą cykać co kilka lat coraz to większe..... coś słabe rozeznanie przyszłego rynku chyba było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że od parkingu nie ma przeszkleń tylko jakaś blacha falista. Wygląda okropnie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skarboneczka bez dna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co roku przybywa pasażerów to 1 a 2 nasze lotnisko jest "młode" także należy dac czas na rozwój, choć i tak jest bardzo dobrze i wyniki coraz lepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W samym kwietniu 33 tys. 350 osób WOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie najbardziej cieszy fakt, iz mam lotnisko pd nosem, wakacje to nie wyprawa i nerwy czy zdążę na samolot, czy moze będą korki w Warszawie. Często też wyjazd dzień wcześniej i nocowanie w hotelu w Warszawie. Teraz na spokojnie wyjeżdżam i jestem na lotnisku, tak samo powrót wracam i praktycznie jestem w domu :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UE powinna teraz dopłacić skoro zmniejszyli lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wakacje z rodzinka i znajomymi w tym roku. Lublina na Kretę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lotnisko powinno powstać przynajmniej 5 lat wcześniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw kazali zmniejszyć lotnisko (UE) teraz za małe niech płacą eurobiurokraci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ważne kto u władzy cieszę się że coś w końcu w Lublinie funkcjonuje teraz politycy ręce precz od lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najdynamiczniej rozwijające się lotnisko w całym kraju, brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie anemik Muszyński nic nie trzeba by było zmniejszać. Wystarczyło dobrze rozmawiać z Brukselą, czego jak wiadomo PiS po prostu nie potrafi i nie chce. Porównajcie sobie co się dzieje z siatką połączeń teraz a co się działo za prezesury Muszyńskiego - niebo a ziemia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że będzie rozbudowa. Czas najwyższy wejść na wyższy poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unijni eksperci mają to do siebie, że zabierają głos w sprawach, o których nie mają pojęcia ustalając do załatwienia tych spraw absurdalne wytyczne. Koniec świata - w UE niedługo powstaną wytyczne jak się poprawnie wypróżnić . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg pisu tego lotniska wogóle nie powinno być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncepcja rozbudowy w przyszłosci mi sie podoba dobra robota tylko teraz niech zrobią coś ładnego a nie tak jak na zdjęciach doczepione jak ToiToi :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W radzie lotniska zasiada prezes związku Ochotniczych Straży Pożarnych i zasłużony działacz ZSL - Waldemar PAWLAK? Może ktoś w końcu pokaże na papierze jego wkład w rozwój tego obiektu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla miliona pasażerów?Niezły dowcip. Na razie nic nie zapowiada aby LUZ przekroczył bariere 500 tyś pasażerów rocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...