Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chochlik drukarski zjadł jedna z wypowiedzi zadowolonego pracownika portu, za co przepraszamy "Łubudubu, łubudubu niech żyje prezes naszego portu - podśpiewuje Władysław Jarząbek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można już rezerwować bilety w cenie 75 zł w jedną stronę (w tym podatki i najwyższa opłata za rezerwację) –poinformował Daniel de Carvalho, dyrektor komunikacji w Wizz Air na wczorajszej konferencji prasowej w hotelu Europa w Lublinie. No to kiedy odbyła się ta konferencja? Dzisiaj czy wczoraj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to . Gdzie jest ta tak zapowiadana siatka połączeń. Jedno połączenie dobre sobie. Pozdrowienia z Rzeszowa. Zapraszamy na Jasionkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nad morze za ile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=exFs02ka8w0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tropiciel napisał:
A co to . Gdzie jest ta tak zapowiadana siatka połączeń. Jedno połączenie dobre sobie. Pozdrowienia z Rzeszowa. Zapraszamy na Jasionkę.
loooo trole z rzeszowa już trzęsą portkami ze stracą klijentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tropiciel napisał:
A co to . Gdzie jest ta tak zapowiadana siatka połączeń. Jedno połączenie dobre sobie. Pozdrowienia z Rzeszowa. Zapraszamy na Jasionkę.
Ty tą żałosną jesionką na tej głębokiej prowincji to najwyżej możesz sobie dupę podetrzeć , zabolało że będzie konkurencja co nie ? Nie wiem czy ty takiego głupiego udajesz czy tylko piszesz po złości , siatka połączeń lotniczych dopiero powstaje !! więc są już pierwsze połączenia. A się nie zdziwię ja Jasionce ubędzie pasażerów buahhahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czaaaaad!!!! Do Oslo!!!!! dla mnie super bo tam najczęściej latam. a co do PAni co zaprasza na Jasionkę- Oslo i |Londyn to chyba dwa połączenia a nie jedno, ale proszę mnie poprawić jak się mylę, nigdy nie byłem dobry z matematyki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karr napisał:
Ty tą żałosną jesionką na tej głębokiej prowincji to najwyżej możesz sobie dupę podetrzeć , zabolało że będzie konkurencja co nie ? Nie wiem czy ty takiego głupiego udajesz czy tylko piszesz po złości , siatka połączeń lotniczych dopiero powstaje !! więc są już pierwsze połączenia. A się nie zdziwię ja Jasionce ubędzie pasażerów buahhahaha.
To wypowiedż jest żałosna, a nie Jasionka. Jasionka otrzymwła najnowoczesniejszy terminal w Polsce, jest budowana wieża, rozwija sie sieć połączeń. Prawdopodobnie w tym roku obsłuzy 600000 pasazerów.Podkarpacie rozwija sie bardzo dynamicznie.Dochodzi do tego autostrada A-4 , paneuropejski korytarz kolejowy trasa E-30.Ostatnio miasto Lublin i Rzeszów podpisały umowę o współpracy. Obrażanie kogokolwiek takimi wypowiedziami nie jest w interesie Lublina.Trzeba współpracować, a nie przeszkadzać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Lublina napisał:
To wypowiedż jest żałosna, a nie Jasionka. Jasionka otrzymwła najnowoczesniejszy terminal w Polsce, jest budowana wieża, rozwija sie sieć połączeń. Prawdopodobnie w tym roku obsłuzy 600000 pasazerów.Podkarpacie rozwija sie bardzo dynamicznie.Dochodzi do tego autostrada A-4 , paneuropejski korytarz kolejowy trasa E-30.Ostatnio miasto Lublin i Rzeszów podpisały umowę o współpracy. Obrażanie kogokolwiek takimi wypowiedziami nie jest w interesie Lublina.Trzeba współpracować, a nie przeszkadzać .
Dokładnie. Zamist wzajemnie się obrażać to Lublin z Rzeszowem powinien współpracować. Osobiście ciesze się, że powstaje lotnisko w Lublinie, ale ja i tak będę jednak nadal korzystać z lotniska Rzeszów-Jasionka.
Ostatnio edytowany 19 czerwca 2012 r. o 20:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznaniak trzyma kciuki oby Lublin miał połączenie z całą Europą jak i Poznaniem,Gdanskiem ,Szczecinem,wrocławiem ,Krakowem czy Katowicami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale do ktorego lotniska do Oslo, bo tu sa trzy: Oslo Gardermoen, Sandefjord Torp i Moss Rygge. Wiem, Wizzair lata do Torpu, ale nie wiem, gdzie laduja samoloty z tego polaczenia Lublin- Oslo. Srata tata-niby oficjany powod to podrozowanie, ale i tak wszyscy wiedza, ze wiekszosc to do pracy jedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd za lublinian którzy na swoje miasto plują.Nie obchodzi mnie Rzeszów,ja na fora tamtejszych gazet NIE ZAGLĄDAM,tylko tutaj,na naszych lubelskich wiecznie widzę jakieś załosne skomlenia.Mój pies też tak ujada.To już jest nudne.Rozwijajcie się ile wlezie,mnie to NIE OBCHODZI,mnie cieszy nasze lotnisko,ekspresówka,mediateka,nowy Olimp z multipleksem itd.I dziękuję tym ludziom z dalekich stron Polski,którzy tak dobrze nam życzą i miło wypowiadają sie o naszym mieście.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przykrością stwierdzam, że fornale i wozaki lubią pluć na wszystko i wszystkich. Sami poza swoją furą/wozem drabiniastym niczego nie widzą. Szkoda takich ludzi, niestety na taką chorobę nie ma lekarstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z uporem maniaka czekamy na polaczenie ze Szkocja(Edynburg ewentualnie Glasgow)!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Opole? Busiki do Holandii, Volkswagenem do ujka Wilema w Bielefeld albo trzydniowe telepanie sie nad Morze Srodziemne. Doganiamy swiat a region rosnie w potege,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z tym Lublinem, tam nic sie nie dzieje i jest wszędzie daleko... ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Lublina napisał:
To wypowiedż jest żałosna, a nie Jasionka. Jasionka otrzymwła najnowoczesniejszy terminal w Polsce, jest budowana wieża, rozwija sie sieć połączeń. Prawdopodobnie w tym roku obsłuzy 600000 pasazerów.Podkarpacie rozwija sie bardzo dynamicznie.Dochodzi do tego autostrada A-4 , paneuropejski korytarz kolejowy trasa E-30.Ostatnio miasto Lublin i Rzeszów podpisały umowę o współpracy. Obrażanie kogokolwiek takimi wypowiedziami nie jest w interesie Lublina.Trzeba współpracować, a nie przeszkadzać .
To może Lublin zabierze sie do pracy i nie będzie "politycznie podpieprzał" takich elementów jak sortownia poczty, siedziba PZU itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje,że u Muszyńskiego ciągle w głowie jest 1 kwietnia.Najpierw niech jasno określi kiedy odda do użytku lotnisko?Jak nas doświadczenie uczy inwestycje lubelskie nie mają końca! PSL teatr buduje już 38 lat i dalej jest w koalicji tej co buduje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety będą szły dobrze tylko w te rejony gdzie lubelski bidok emigruje za robotą. Żeby se raz na 6 - 12 miesięcy odwiedził starego ojca i matkę na lubelskiej wsi. No i jeszcze Izrael ... majdankowe turysty. Poza tym to ten airport będzie klapą stulecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...