Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takie to zycie ludzkie a Tusk obiecał ludziom zlote gory,a to zlodziej i najgorszy rzad jaki jest ludzie pracy nie maja zamyka sie zaklady fabryki,TO TUSK POWINIEN WISIEC RAZEM ZE SWOIMI DORADCAMI "ZLODZIEJAMI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że to powinień Kaczyński, okłamując 6 milionów Polaków - mówiąc o takiej ilości mieszkań. Uważam też że Kaczyński okłamał nas słowami; ,,Nie będę premierem, jak mój brat jest prezydentem'' czy też znieważając nasz Hymn Narodowy słowami ,, z Ziemi Wolskiej do Polski''. To był jeszcze gorszy rząd, od tego co jest teraz. I nasze szczęście że sami zauważyli że władza ich przerasta. Acz ten naobiecywał nam niewiadomo czego, zaś nie robi nic. I kryzys nie jest tu wytułmaczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POKL napisał:
A ja uważam że to powinień Kaczyński, okłamując 6 milionów Polaków - mówiąc o takiej ilości mieszkań. Uważam też że Kaczyński okłamał nas słowami; ,,Nie będę premierem, jak mój brat jest prezydentem'' czy też znieważając nasz Hymn Narodowy słowami ,, z Ziemi Wolskiej do Polski''. To był jeszcze gorszy rząd, od tego co jest teraz. I nasze szczęście że sami zauważyli że władza ich przerasta. Acz ten naobiecywał nam niewiadomo czego, zaś nie robi nic. I kryzys nie jest tu wytułmaczeniem.
ALARM! POKL - co wykazał swoim wpisem - jest w stanie SKRAJNEJ DESPERACJI!!!!Należy NATYCHMIAST wysłać do niego naszych bohaterskich policjantów! Niech też go odetną! A może lepiej nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym tytule myslałem że jakis biznesmen tak negocjował kontrakt, że o mało sie nie powiesił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POKL napisał:
A ja uważam że to powinień Kaczyński, okłamując 6 milionów Polaków - mówiąc o takiej ilości mieszkań. Uważam też że Kaczyński okłamał nas słowami; ,,Nie będę premierem, jak mój brat jest prezydentem'' czy też znieważając nasz Hymn Narodowy słowami ,, z Ziemi Wolskiej do Polski''. To był jeszcze gorszy rząd, od tego co jest teraz. I nasze szczęście że sami zauważyli że władza ich przerasta. Acz ten naobiecywał nam niewiadomo czego, zaś nie robi nic. I kryzys nie jest tu wytułmaczeniem.
Popieram przedmówce. Żaden "rząd" nie jest uczciwy bo z założenia polityk będzie kłamał. A Jaruś łga na każdym kroku aby dorwać sie do władzy. Wystarczy sobie przypomnieć jak to kocha przyjaciół Rosjan czy postkomunistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby naprawdę chciał się powiesić toby nie informował innych,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że Tusk i jego banda nigdy nikogo nie oszukała i robią to co zapowiadali... ależ ten naród jest pusty. No ale tak to jest jeżeli jedynym źródłem informacji na tematy dotyczące Polski jest Gazeta Wyborcza i Fakty w TVN. No ale niektórzy nie potrzebują mózgów do myślenia. Im wystarczy GW i TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na lubartowską powinni zrzucić bombę foforową, żeby zmiotło ten bajzel z powierzchni ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezmózgim sympatykom Kaczor-landu przypominam, że artykuł dotyczy niedoszłego samobójcy, a nie rządu który Was Pis-dzielców przerasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...