Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubartowska: Pobili do nieprzytomności przechodnia

Utworzony przez lll, 2 lipca 2012 r. o 12:30 Powrót do artykułu
Do gazu tych chamów wieśniaków z Lubartowskiej i innych "bezpiecznych" lubelskich ulic!! Za robote by się wzieli a nie tylko kraść potrafią!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKICH KOZAKÓW CO BIJA A POTEM OKRADAJA NIEWINNE NICZEMU OSOBY POWINNI RĘCE I NOGI POŁAMAC MOZE TO BY ICH CZEGOS NAUCZYŁO, CHOCIAZ WATPIE BO NA CHAMSTWO I GŁUPOTE JESZCZE NIKT NIE WYNALAZŁ LEKARSTWA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobicie i kradzież to już jest wizytówka Lubartowskiej. Szkoda że urzędnicy się za to nie wezmą wkońcu żeby rozpędzić tych bandytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kozaki- najlepiej powalić na ziemię,a później jeszcze skopać leżącego w ilości kilku osób naraz,żeby przypadkiem nie wstał i nie uciekł, banda łysego. kiedyś było inaczej jeden na jeden, ryj obity i dowidzenia. teraz moden przekopaniw w kilku na jednego,wstyd i żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz za naszą kasę posiedzą kilka dni .... sąd wypuści ich za niską szkodliwość czynu ..... i znów okradną ... i tak całe swoje życie przeżyją z naszych podatków i dorobku okradzionych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co byśmy tu nie napisali to i tak te niepiśmienne durnie nie poznają naszej opinii. mają to gdzieś, mają gdzieś życie w społeczeństwie. dla nich najważniejsze to napaść na człowieka w 10, pobić go, okraść a później zachlać mordę i zrzygać się jeden na drugiego. to ich sposób na rozrywkę. więzienie nic ich nie nauczy, resocializacja w ich przypadku to puste słowo. sam nie wiem co można by było zrobić. żyjemy niestety w państwie prawa, które jest bezsilne wobec takich zwyrodnialców. oni prawo mają gdzieś, śmieją się ludziom zwykłym w twarz! to jest najgorsze w tym wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś chodziłem do pracy Lubartowską, miałem szczęście że nie trafiłem na żadnych tępych imbecyli ale raz mało brakowało. Szedłem z samego rana, ulica prawie wyludniona a na środku chodnika stoi kilku wczorajszych baranów, widzę z daleka że zaczepiają przechodniów ,pewnie kasę na mamrotę chcieli. Na początku nie wiedziałem czy zawrócić czy przejść na drugą stronę ale w związku z tym że byłem już spóźniony postanowiłem nie zmieniać trasy. Poszedłem na bezczelnego, prosto na nich , jednego nawet łokciem szturchnąłem, czytałem kiedyś w jakimś magazynie psychologicznym by w podobnych przypadkach nie okazywać słabości. No i udało się, tylko popatrzyli jak na wariata ale nie zareagowali. Po stu metrach myślałem że padnę ze strachu ale jakoś się udało. Nie polecam innym tej metody bo różnie może się skończyć, lepiej odpuścić i zawrócić niż potem wylądować na chirurgii szczękowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całą tą Lubartowską powinni spalić razem z tą patologią!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co to żyje....ta patologia cała...zapiliby się czy zaćpali to nie....żyje toto nie wiadomo po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój brat takich typków na ulicy poczęstował jabłkami bo akurat wcinał, zbaranieli i wzięli zamiast komórki i kasy... dobre?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu tych komentarzy nasuwa się tylko jedno stwierdzenie -I BARDZO DOBRZE!!! Brawo dla Ludzi z Lubartowskiej!! Tępić chamów i frajerstwo!! A wam z tego forum jak coś nie pasi to zapraszamy na naszą elitarną dzielnicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia , bez wykształcenia , pochodzenia , wychowania , chwasty zaśmiecające Lublin , wyrwać nie tylko z Lubartowskiej , ale tam najbardziej bo to siedlisko zła , imperium zła , wstyd dla miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie zakmnąć tych hamów do ciupy i neich tam gnija i niech to bedzie nauczka dla kolejnych cwaniaczkow co tylko bija sie jak sa w grupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Pobicie i kradzież to już jest wizytówka Lubartowskiej. Szkoda że urzędnicy się za to nie wezmą wkońcu żeby rozpędzić tych bandytów.
A dlaczego urzędnicy? I niby w jaki sposób? A może ty byś zrobił z tym porządek jak takiś mądry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie żeby ich pozamykać, tam jest jak na tararach, zamykają co chwilę kilku i co chwilę kilku wychodzi, jedyne rozwiązanie nie chodzić tamtędy po zmroku i w godzinach kiedy jest mało ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po przeczytaniu tych komentarzy nasuwa się tylko jedno stwierdzenie -I BARDZO DOBRZE!!! Brawo dla Ludzi z Lubartowskiej!! Tępić chamów i frajerstwo!! A wam z tego forum jak coś nie pasi to zapraszamy na naszą elitarną dzielnicę
Kochaniutki, dzielnice to są w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Lubartowska to zaledwie ulica, bardzo krótka, brzydka i niechciana zresztą. Mówiąc o tępieniu chamów i frajerstwa, mówisz sam o sobie i pozostałej rzeszy rycerzów ortalionu. Zapraszasz na tą 'elitarną DZIELNICE'? Po co? A co tam jest? Żyjcie, gnijcie i umierajcie w swoim skisłym środowisku, a nie zapraszacie jeszcze ludzi z zewnątrz. Dziwie Ci się, że nie wstydzisz się kogokolwiek tam zapraszać. Pies z kulawą nogą zawraca już na Unickiej. Pierwszy rok studiowałam w Lublinie. Zmieniam UMCS na Uniwersytet Gdański. Uroki tego świetnego miasta, Lublina, które jest jednym z fajnieszych w tym kraju, psujecie Wy. Sami pogrążacie się w swojej prostocie, głupocie i mieszaninie pychy z naiwnością. Życzę smacznego, skończyłam, już możecie iść tłuc się na Waszej lubartowskiej dzielni, prawdziwi mężczyzni, ach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emilia napisał:
Kochaniutki, dzielnice to są w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Lubartowska to zaledwie ulica, bardzo krótka, brzydka i niechciana zresztą. Mówiąc o tępieniu chamów i frajerstwa, mówisz sam o sobie i pozostałej rzeszy rycerzów ortalionu. Zapraszasz na tą 'elitarną DZIELNICE'? Po co? A co tam jest? Żyjcie, gnijcie i umierajcie w swoim skisłym środowisku, a nie zapraszacie jeszcze ludzi z zewnątrz. Dziwie Ci się, że nie wstydzisz się kogokolwiek tam zapraszać. Pies z kulawą nogą zawraca już na Unickiej. Pierwszy rok studiowałam w Lublinie. Zmieniam UMCS na Uniwersytet Gdański. Uroki tego świetnego miasta, Lublina, które jest jednym z fajnieszych w tym kraju, psujecie Wy. Sami pogrążacie się w swojej prostocie, głupocie i mieszaninie pychy z naiwnością. Życzę smacznego, skończyłam, już możecie iść tłuc się na Waszej lubartowskiej dzielni, prawdziwi mężczyzni, ach.
Kolejna panna z prowincji nie znająca historii miasta która próbuję zabłysnąć wiedzą z UMCS Elita tego miasta to rdzenni mieszkańcy których można już tylko na starszych dzielnicach spotkać gdyż nowsze rejony są zaludniane poprzez nowobogadzkich z okolicznych wiosek. Wyciąganie wniosków na zasadzie "żyjcie,gnijcie i umierajcie" to tylko policzek dla uczelni która próbowała cię wykształcić. Lubartowska dla szarego studenciaka to może ulica ale dla nas to dzielnica więc zachowaj dla siebie swoje wywody z topografii Zaproszenie tyczy się wszystkich odważnych klikaczy którzy poza stukaniem w klawiaturkę nie mają odwagi do niczego więcej i prędzej by się posrali niż powiedzieli wprost to co piszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak samo gnoji skopać do nieprzytomności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Piszecie żeby ich pozamykać, tam jest jak na tararach, zamykają co chwilę kilku i co chwilę kilku wychodzi, jedyne rozwiązanie nie chodzić tamtędy po zmroku i w godzinach kiedy jest mało ludzi.
Ale ty pusta jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K. napisał:
Ale ty pusta jesteś.
Przepraszam nie w to miejsce poszło. Miało być gdzie indziej to wstawione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...