Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To chyba żart...ja u siebie na podwórku tez chcę to zrobić. Zatrudnię siebie i żonę. Obiecanki o 35 miejscach pracy a jakie zyski dla firmy? Zero podatku od nieruchomości? Jak to mówią duży może więcej, Zaraz się okaże, że większość produksji wychodzi  ze strefy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba żart...ja u siebie na podwórku tez chcę to zrobić. Zatrudnię siebie i żonę. Obiecanki o 35 miejscach pracy a jakie zyski dla firmy? Zero podatku od nieruchomości? Jak to mówią duży może więcej, Zaraz się okaże, że większość produksji wychodzi  ze strefy:)
  Bredzisz!!! Jestem za wspieraniem polskiego kapitału, a Maspex do takich należy. W czym problem? Jak zagraniczne koncerny podatków nie płacą, to jest ujadanie. Jak polski przemysł się broni i wlaczy o swoje, też ujadanie. Rozwiń najpierw firmę z prawdziwego zdarzenia, a potem staraj się o ułatwienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie żart. Równie dobrze Lubella może przenieść całą produkcję do strefy w Mielcu czy Suwałkach. Biznes idzie tam, gdzie jest taniej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
35 miejsc pracy ? ??to żart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie żart. Równie dobrze Lubella może przenieść całą produkcję do strefy w Mielcu czy Suwałkach. Biznes idzie tam, gdzie jest taniej.
  Lepiej nie można było tego ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JARTOM ma kilka hal magazynowych w SSE, tak więc akurat wejście w ten temat nie jest problemem. Bardziej problem tkwi w braku odpowiednich środków na rozpoczęcie tego biznesu - dopóki te się nie pojawią, nie ma co liczyć na poważniejsze zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądze, że Lubella będzie miała większy problem z otworzeniem nowych hal w SSE jedynie co to musi mieć dobry powód do inwestycji. Lubelska firma jak każda inna będzie szukać też oszczędności i jak ktoś to już tu ujął pójdzie tam gdzie jest taniej a dobie kryzysu oszczędności są zawsze brane pod uwage http://www.biuroprasowe.pl/2015/07/17/preply-znajdzie-korepetytorow-na-calym-swiecie-wraz-z-nowymi-inwestycjami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...