Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy licealiści będą dziś śpiewać w autobusach MPK

Utworzony przez 12312312, 17 marca 2014 r. o 11:27 Powrót do artykułu
Promocja by byla ok gdyby mozna bylo tu normalnie zyc i pracowac, a nie inspirowac sie wciskana hałą i mydleniem oczu tematami zastępczymi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki, powinni ich jeszcze zaprosić do szaletu miejskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliby zrobić porządek z komunikacją, a nie robić w niej zabawy. Autobusy miejskie nie do tego służą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA JAKIE GRZECHY MAM SŁUCHAĆ TEGO WYCIA,ZA JAKIE. :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliby zorganizować jakąś pozyteczną akcje dla miasta, np jakieś "wiosenne sprzątanie" blokowisk albo terenów zielonych a nie zakłócać podróż pasazerom MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy skasuja bilety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja się ciesze że przestałem jeździć MPK :) Już wolę postać dłużej w korku, pozdrawiam wszystkich kierowców na własnych kołach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to ja dziś takich wygoniłem. Myślałem ze na żebry przyszli.Byli podobni do rumunów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka chciała, żebym poszedł do liceum. Ojciec mówił synu- zdobądź zawód, idź do zawodówki. Zrobiłem jak chciał ojciec. Poszedłem do zawodówki, później skończyłem technikum i Politechnikę Lubelską. I jestem za to ojcu wdzieczny. Dzisiaj w życiu bym nie poszedł do liceum ani nie posłał swojego syna do tej szkoły (syn VI klasa szkoły podstawowej). Dla mnie liceum to banda od Palikota o czym świadczą akcje jak ta w dzisiejszym MPK (oczywiście nieuogólniam).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...