Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy policjanci będą jeździć alfa romeo

Utworzony przez Mieczysław, 8 lutego 2011 r. o 16:23 Powrót do artykułu
Niech zrobia homologacje na cały sprzęt pomiarowy najpierw a dopiero potem niech jezdza po naszych ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auta stoją bez homologacji, a gwarancja na auta sobie leci, brawo policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą 4 nówki?A co się stało z tymi,które gliniarnia otrzymała kilka miesięcy temu?A co z motarami-ścigaczami,które gliniarnia otrzymała na początku bodajże grudnia?Ile z tych samochodów jeszcze jeździ,a ile poszło już do kasacji,a ile kupione zostało w drodze "przetargu"? Znając lubelskich szoferaków z gliny,to zowu śmiem twierdzić,że w kilka dni po jeździe próbnej takiego samochodziku,będzie wielki "dzwon".A lubelscy szoferzy policyjni słyną z tego,że ich umiejętności szoferskie są mikrutkie. Dla przykładu można dodać taką gliniarkę z dłuh=gimi czarnymi włosami,która często po CZechowie jeździła policyjną octavią,nie używała żadnych kierunkowskazów,przekraczała linię ciągłą,wyprzedzała po furmańsku.Teraz jej nie widzę,bo nie jeżdżę na Czechów. Źle glinom nie życzę,no bo ktoś musi robić tą psią robotę,ale szkoda autek dla niedoszkolonych.A i szkoda chłopaków,żeby przypadkiem nie został kaleką. No i podpowiadam:Przed wypuszczeniemsamochodu w trasę,należy bezwzględnie pośwoięcić.Biskup zastosuje ulgową taryfę za pokropek,ale nie za Bóg Zapłać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jeszcze muszą dokupić kierowców do tych alf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze będą tak awaryjne jak 156:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że to jest paranoja, że Policja dostaje takie drogie samochody do służby, za jedną 159 mogli by kupić np 2 kijanki które tak samo db. speniały by swoje zadania. Albo w ogóle zrezygnować z nowych samochodów na rzecz dodatkowych pieniędzy na paliwo do tych radiowozów co sa? a tak mają piękne 159 które niewiem jaką mają spełniać rolę? chyba tylko wzbudzać zazdrość u kierowców takich dupowozów jak passaty, golfy i audi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
mam nadzieje ze będą tak awaryjne jak 156:)))
Daruj sobie takie opinie "znawco". Ja mam alfe 156 3 rok i oprócz części eksploatacyjncych nic w niej nie trzeba było robić tylko lać paliwo, na dodatek ma bardzo dobrą blachę w przeciwieństwie do innych niemieckich taczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie tylko zastanawia, dlaczego dostaniemy tylko 4?? Województwo lubelskie jest pod względem wielkości jednym z większych. Mieszkańców może za dużo nie ma, ale żeby ledwie 3,33% z ogółu dostać? Lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas polycjab jezdzi na swoich krajowych autach, to buduje swuj rynek,, a w popapranej polsce ,panstwo inwestuje w zagraniczny kapital, bezmuzgi,, nigdy nie bedziecie dobrzy,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...