Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na tapczanie siedzi leń (...) to wszystko nazywa się nic??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś dziwne że PO może z PSL wszystko w sejmie przeforsować a problem finansowania partii to już nie. Ciekawe bajki p.Mucha dzieciom dmucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jesieni trzeba zrobic w tym kraju mala rewolucje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zrobisz w tym kraju rewolucje jak na wybory chodzą ludzie, który wybierają ludzi bo ładnie wyglądają na plakatach albo tak im kazała koleżanka. Żadnej wiedzy na temat kandydatów a na temat partii której listę wybierają to już całkiem. Ciemnota jak nie wiem a potem narzekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bój to wasz posłowie bedzie ostatni i leniwy skończy sie trud,gdy związek wasz a chłopstwem bratni dostanie kopa w tył,już niedługo dziady kalwaryjskie z Panem Pawłem K. was c.iule pożegnamy degeneruchy sama nieprawdą żyjące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jesieni trzeba zrobic w tym kraju mala rewolucje
  już ok. 35 lat temu robiłam rewolucję, łudziłam się, że będę żyła jak człowiek pracujący i co mam, zaczynałam od najniższej krajowej i mając 38 lat pracy tj. kończę na najniższej krajowej, wałęsa mnie oszukał i teraz żadne wuj już na pewno mnie nie oszuka, pieprzę, nie chodzę na wybory bo w tym kraju do koryta pchają się sami kombinatorzy, dbający o swoje tyłki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już ok. 35 lat temu robiłam rewolucję, łudziłam się, że będę żyła jak człowiek pracujący i co mam, zaczynałam od najniższej krajowej i mając 38 lat pracy tj. kończę na najniższej krajowej, wałęsa mnie oszukał i teraz żadne wuj już na pewno mnie nie oszuka, pieprzę, nie chodzę na wybory bo w tym kraju do koryta pchają się sami kombinatorzy, dbający o swoje tyłki
Potrzebny nam jest prezydent-POLAK z krwi i kości taki jak ANDRZEJ DUDA a nie jak do tej pory było tylko polskojęzyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm ciekawe czy jakby AD pochodził z innej partii to czy miałby tyle samo głosów!!Nie!!! Jakby zamiast niego wstawić pana Mietka spod sklepu , rezultat byłby ten sam, Głosujecie na partię nie osobowość. Pojawił się ktoś i wciska Wam kity tak jak wszyscy poprzedni. Żyjecie tyle lat i oczekujecie cudu? Nie wiem nic o panu AD, pojawił się ktoś  tak samo jak Pani Ogórek i oczekuje, że Polskę zbawi. Z przyjemnością zagłosowałbym na niego za 5 lat, ale niech pokaże, że w ciągu 5 lat bedąc posłem  jest coś w stanie zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformie Obywatelskiej już dziękujemy. Dość polityki skierowanej wyłącznie na efekt PR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapamiętajcie te mordy i nazwiska, na jesieni pewno dostaną zarzuty prokuratorskie za to że są krętaczami i sprzedawczykami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebny nam jest prezydent-POLAK z krwi i kości taki jak ANDRZEJ DUDA a nie jak do tej pory było tylko polskojęzyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapamiętajcie te mordy i nazwiska, na jesieni pewno dostaną zarzuty prokuratorskie za to że są krętaczami i sprzedawczykami.
Na jesieni to już na drzewach zamiast liści będą wisieć wszędzie komuniści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jesieni to już na drzewach zamiast liści będą wisieć wszędzie komuniści
Cała nasza ojczyzna na to czeka,to już będzie naturalna selekcja,lustracja i dekomunizacja tak dawno temu przecież  zaPOmniana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyktando przed drugą turą !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POtop PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz wiaterek wieje z tej strony ..ustawmy sie dupcia we wlasciwym kierunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tej bandy z pod znaku PO jest jedno rozwiązanie lub trzy: SZUBIENICA, GILOTYNA, POD MUR. Jedyny wybór to możliwość wyboru formy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypad z Lublina, bo i tak was wywieziemy na taczkach wy nie macie za grosz przyzwoitości w kolejnych manipulacjach i kłamstawach.Pamięć mamy dobrą i nikogo nie zbajerujecie chorągiewki jedne !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwały się wściekłe pisiory ha ha ha.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko oszust i kłamca może POpierać obecnego prezydenta i obecną władze a Polacy chcą zmian oraz ludzi wykształconych i inteligentnych a nie mafijnych układów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...