Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska firma stworzyła innowacyjny plaster. Rany goją się znacznie szybciej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2018 r. o 21:32 Powrót do artykułu
Kolejny rewelacyjny polski wynalazek,ktòry zapewne zapier.doli izrael...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izrael nie musi zap... tego wynalazku, wystarczy że porządnie zapłaci i już go dostanie. Naszych rządzących takie sprawy nie interesują. Ani to na pomniku smoleńskim dobrze nie będzie wyglądało, ani nie poskleja kości wyklętych czy wraku tupolewa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczna sprawa, szczególnie przy tak dużych ranach jak na zdjęciach. Jednak nawet na niewielkie skaleczenia i otarcia też warto stosować żel przyspieszający gojenie. U mnie w domu po dezynfekcji rany używamy help4skin, bo łagodzi ból i reguluje wilgotność rany, więc ładnie się goi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli organizm jest zdrowy i ma wszystki mikro i makro składniki w diecie to duzo srodków moze przyspieszyc gojenie. Ja zawsze uzywam żelow w mojej rodzinie bo nie ma problemu z odklejaniem i przyklejaniem plastrów. Uzywam ranisilver i spoko sprawdził sie w wielu przypadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żel help4skin jest całkiem niezły i naprawdę zmienił moją wiedzę na temat opatrunków. Wydaje mi się, że to dobra pozycja przy posiadaniu dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastycznie, że są takie możliwości leczenia trudno gojących się i rozległych ran. Ale warto prawidłowo dbać o każą ranę, by nie wdało się zakażenie czy nie pozostała blizna. Mam więc w apteczce żel help4skin, który mogę stosować u całej rodziny, bo dzieciaki skończyły 2 latka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...