Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska firma uszyje buty dla wojska, policji i straży. 24 tysiące par

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lipca 2017 r. o 21:26 Powrót do artykułu
Kiedyś miałem te wojskowe buty od Protektora, krótko mówiąc nie ma chyba niczego gorszego, jeśli szanujesz swe stopy omijać z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli będa podobnej jakości, jak te które dostałem od swojego pracodawcy to serdecznie współczuje służbom mundurowym. Chińska tandeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jakość nie będzie się wzorować na niemieckich standardach: Lowa , Meindl lub nie będzie ich tańszym zamiennikiem. To i tak nikt w tym nie będzie chodził I będą to pierwsze i ostatnie zamówienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wazne ze PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 1994 roku kupiłem w tych zakładach buty ( tzw. "buty ***ka" ) - mam je do dziś. jak te zakłady będą robić obuwie tej klasy to widzę dla nich przyszłość. no i wszystkie służby mundurowe nie będą narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak kiedyś firma prawie padła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...