Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lewica Razem ma kandydatkę na prezydenta Lublina

Utworzony przez Bizene, 11 września 2014 r. o 16:41 Powrót do artykułu
Minister Kurczuk to prawdziwy lewicowiec a nie przebrany. Panie Ministrze do ataku jak chłpak lewicowy wybija Pan POkrakom prezydenturę z głowy. Ludzie strąceni przez ostatnie ekipy na pobocze egzystencji oczekują na takiego szefa miasta co dba o wszystkich a nie o kumpli ,Pokrak i klakierów co to gadają : lepszy od Łokietka",
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
********** RAZ   SIERPEM   RAZ   MŁOTEM   CZERWONA    CHOŁOTE !!! *********** Jedynymi  Kandydatami  na  Prezydenta  Lublina  są  Panowie  Marian  Kowalski  I   Pruszczynski   Którzy  da ją   gwarancje  ROZLICZENIA  MILIARDOWEGO   ZADLUZENIA   LUBLINA  przez  SEPARATYST OW  (PO)  Platformy  Oszustów ! .   Musimy   walczyć  z   komuną  I  z   SEPERATYSTAMI (PO) !. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester nie odstawiaj leków. A przy okazji sprawdź co, za Pruszkowskiego, działo się w mieście mimo iż zadłużył je na 200 mln zł. Podpowiedź: absolutnie nic. Co do Żuka to przynajmniej wiemy na co idą publiczne pieniądze. A i Lublin jakoś tak zaczyna wyglądać inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
startować to sobie może (określana ptzez Diennik Wschodni lwicą hi hi hi), ale i tak wygra PAN ŻUK, więc lewica znowu przegra :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to kandydatka juz pewna, czy za chwilkę się okaże, że to były tylko spekujacje? Pani Stomatolog moze szans zbyt wielkich nie mieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie najwazniejse jest aby Żuk wygrał te kolejne wybory, dokończyl inwestycje i remonty, które zaczął i dalsze co obiecał i będzie ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już wszyscy maja praktycznie, czy tez teoretycznie kandydatów tylko nasz pis lubelski nie ma oficjalnie, Muszyńskiego to pewnie sam prezes nie zaakceptował, bo nie jest z partii pis (choć ostatnio tez niezrzeszonego do PE wystawił na nr 1 i cóż nie wygrał), dziwi mnie fakt,że w samej partii nie ma porządnych ludzi na kandydata do fotela prezydenta tylko z łapanki, chyba pis się kończy, a na końiec to jak Żuk wygra te kolejne wybory to narzekał nie bedę, ta kadencja dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej ojej jaka piękna Pani Stomatolog, ale heloo na prezydenta to kandydat powinien być z doświadczeniem, czy to żart Palikota (on uwielbia żartowac przeciez:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam gdzieś wybory, to i tak nic nie pomoże, "wepchają" się i tak ci po znajomości, niech mi tylko ktoś przyjdzie mnie agitować, no nie, wyleci razem z drzwiami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze ktoś opowie jak pan kalbarczyk robił i nie zrobił habilitacji.....podobno 7 negatywnych recenzji to swoisty rekord :) wolę gruszkę niż spad ktory zanim wystartował już złożył hołdy lenne żukowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk zasłużył i mieszkańcy również by sobie życzyli kolejnych 4 lat rozwoju miasta, inwestycji, dróg itd...reelekcji życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zbudował  lotnisko  w koncu nie musimy godzinami jechac do Warszawy tylko w kilka minut jesteśmy na lotnisku to jedna z najważniejszych inwestycji w mieście dla mieszkańców, ale le i dla inwestorów, którzy mogą do Lublina przylecieć  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kandydatka zdobyla on w ostatnich wyborach (do PE) w Lublinie całe 143 głosy a w całym okręgu aż 350 ma swoj prywatny profil na facebooku https://www.facebook.com/dorota.polzgruszka a wygląda zazwyczaj tak (to panieńskie zdjątko jak się zdaje) tu macie z nią wywiad http://medicus.lublin.pl/index.php?pid=989  to jej strona na UM http://www.umlub.pl/uczelnia/pracownicy/szczegoly,1172.html pracuje tam chyba u Mamy albo jest jakaś zbieżność nazwisk ;-)         a tu występuje w TV http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/bez-retuszu/wideo/08062014/15591488 od 25 minuty a właściwie od 33 ;-)      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester nie odstawiaj leków. A przy okazji sprawdź co, za Pruszkowskiego, działo się w mieście mimo iż zadłużył je na 200 mln zł. Podpowiedź: absolutnie nic. Co do Żuka to przynajmniej wiemy na co idą publiczne pieniądze. A i Lublin jakoś tak zaczyna wyglądać inaczej.
Żuku sam stdion postawił kibolom za 160 mln zł, więc o czym ty w ogóle mówisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie najwazniejse jest aby Żuk wygrał te kolejne wybory, dokończyl inwestycje i remonty, które zaczął i dalsze co obiecał i będzie ok
Jasne bo Żuk stoi z łopatą i bez niego wszystko stanie? Do złożenia kilku podpisów i przypisania sobie pracy tysięcy ludzi nie potrzeba Żuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Żuk zrobił? Tarasy Zamkowe, Felicity, nowy Olipm, będzie Ikea - kilka set nowych miejsc pracy, a zlikwidowane zostanie kilkanaście tysięcy miejsc pracy. Lublin - bogacz stawia stadiony, a syf w środku miasta(PKS, Ruska, Lubartowska). Wózkiem nie ma możliwości wjechania na Grocką od strony Zamku. Krakowskie - wizytówka Lublina, ulica kababów i pożyczkodawców. Nie będę za nim płakał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi  wreszcie w mieście zbudował/wyremontował, nie wiem czy wszytskie pamiętam, ale wyienie kilka: obecnie robi się : Łęczyńska, Narutowicza – budowa drogi dojazdowej do węzła drogowego „Dąbrowica”  przebudowa ul. Mełgiewskiej, modernizacja : u 3-Maja i Radziwiłłowska, ul. Filaretów (21,5 mln zł),  ul. Głuska  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu racje przyznac trzeba ,ze Zuk to miasto odbudował na nowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu racje przyznac trzeba ,ze Zuk to miasto odbudował na nowo
Jasne, Żuk zastał Lublin drewniany, a zostawił murowany z miliardem długu! Zrobił swoją robotę, za którą mu sowicie zapłaciliśmy! Na kredyt każdy potrafi coś wybudować... znaczy się złożyć podpis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi się wydaje że to dobry krok. Kobieta wykształcona, wypowiadają się mądrze  (znalazłem jej wystąpienie w "Bez retuszu" w TVP 2 polecam jakby ktoś był zainteresowany). Wydaje się być naprawdę racjonalna i co najważniejsze nie jest ślepo zapatrzona w partię, czyli będzie miała najważniejszą zdolność Prezydenta, apolityczne działanie ponad podziałami z radą miasta!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...