Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
CHAŁA JAK POLSKA CAŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś chała. zawsze znajdzie się jakiś Moher co mu nie dogodzi......najlepiej wyjedź z Polski a na pewno z Lublina i krzyżyk ci na drogę frajerze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dno,muł i wodorosty,promocja gejostwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie jedno bo widać było że byli uprzywilejowani i to dla nich była cała impreza reszta pospólstwa po bokach gdzie nic nie było widać tak samo bylo z sylwestrem przygotowany tylko dla określonej grupy baranów "artystów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po kasie!Kto to spłaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł super kabarety spoko.Zdjęcie super przedstawia siedzących wygodnie urzędników.Tylko oni mogli się w pełni zrelaksować.Tłum stał przez 3 godziny ludzie mdleli pogotowie miało pełne ręce roboty.Nikt nie patrzył na kabarety tylko na uśmiechniętych urzędników ich rodziny oraz znajomych.Wszyscy im zazdrościliśmy.Ja zmęczony po pracy pragnąłem trochę relaksu i mocno się zawiodłem.Po raz kolejny PO pokazało gdzie mają mieszkańców.Na jesieni po wyborach Ci urzędnicy będą stali tam gdzie my wczoraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam się podobało a jak komuś się nie podobało to niech więcej nie wychodzi z domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie było gdzie usiąść. Jestem młoda osoba a nie mogłam wystać. Wielki plac a krzeseł tylko pod scena i to dla vipów. Co to miało być? W tłumie tak gorąco było że szok! Wcale nie miałam przyjemności z oglądania tego kabaretu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje ludziom, którzy musieli stac ponad 3h w tym tłumie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujmy Żukowi za tak "udaną" imprezę! Bawili się tylko Ci co siedzieli! Kto teraz zaglosuje na żuka jest debilem. Jak oni rozstawił te telebimy powinny być wyżej. Ktoś z tyłu w ogóle coś widział?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby impreza była na stadionie Arena Lublin to odfajkowano by obecność kilkunastu tysięcy widzów i przydało by się to to statystyki. A tak możemy stracić dotację z UE na budowę stadionu, bo jak na razie świeci pustkami.  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja stałem (!) przez 3 godziny niedaleko sceny i bardzo mi się podobało, serio!  :D Jedyne, do czego się można przyczepić, to to, że na samym początku, zamiast machać jedną flagą Lublina, to machali trzema jednokolorowymi. Pierwsza z brzegu - cała czerwona, czyli komuniści :P Druga cała zielona - czyli islamiści :P Trzecia cała biała - czyli jak nas komuchy i turbany zaatakują, to się poddamy :P Zrobili nam tymi flagami wiochę przed całym krajem :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety 400,000 jak psu pod ogon - zero dowcipu, kabareciarze olali lublin totalnie - wójcik + górski totalne nieporozumienie - artur korgul już dawno powinien wrócić do politykierstwa, a nie zajmować się kabaretami - lubelska noc kabaretowa to wielkie nieporozumienie - lublin został potraktowany jak najgorsze zadupie - stare odgrzewane numery - czyli 400 tysięcy to za mała dla wielkich artystów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie co się z Wami stało???? Nikt Wam nie pasuje to i NIKT tutaj nie przyjedzie! Czy chcecie zadupia??? wiochy co idzie spać z kurami???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujmy Żukowi za tak "udaną" imprezę! Bawili się tylko Ci co siedzieli! Kto teraz zaglosuje na żuka jest debilem. Jak oni rozstawił te telebimy powinny być wyżej. Ktoś z tyłu w ogóle coś widział?
Czego sie czepiasz prezydenta? Publiczność i telebimy rozstawiła telewizja z uwagi na transmisje - to ona decydowała o ilości siedzących miejsc- a miejsca na krzesłach zajmowało wielu lublinian (tzw "vipy" miały zarezerwowany tylko pierwszy rząd, tj kilkanaście miejsc). Ratusz nie finansował imprezy a jej inicjatorem był Kabaret Ani Mru Mru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby taka impreza była z miejscami siedzacymi można było przygotować ją tylko na Arenie ( która miała imprezę sportową w tym czasie ). Jeśli jednak kabareton urządzonoby na Arenie, byłby on biletowany, a wtedy wszyscy narzekaliby na opłaty. Skoro było darmowo i na Placu Zamkowym, logiczne, ze nie wszyscy mogli siedzieć. Dodam, ze nie wszyscy siędzący byli Vipami czy ich rodzinami. Pogoda jaka była każdy widział, samodzielnie podjął decyzję o wyjściu i oglądaniu kabaretów. Trzeba było zostać przed tv. I skończcie z ciągłym narzekaniem, bo nie wazne kto rządzi - zawsze źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetna impreza, oby takich jak najwięcej w naszym mieście bo to jest promocja, ja stałem i nie żałuję, pewnie lepiej było siedzieć, ale skoro przyszedłem później to musiałem stać prosta konsekwencja, aha to nie wina Żuka że przyszedłem później :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było wspaniale. Powinno być więcej imprez tego typu. Dzięki Panu Prezydentowi jesteśmy europejską metropolią, koncerty, wspaniałe lotnisko można już na weekend lecieć na zakupy do Sztokholmu czy Brukseli. Niedługo będzie Ikea na którą czekają tysiące osób. Przestajemy być zaściankiem. Dziękujemy władzom i Panu Prezydentowi. Bez nich bylibyśmy tylko Polską B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było wspaniale. Powinno być więcej imprez tego typu. Dzięki Panu Prezydentowi jesteśmy europejską metropolią, koncerty, wspaniałe lotnisko można już na weekend lecieć na zakupy do Sztokholmu czy Brukseli. Niedługo będzie Ikea na którą czekają tysiące osób. Przestajemy być zaściankiem. Dziękujemy władzom i Panu Prezydentowi. Bez nich bylibyśmy tylko Polską B.
  o kur.. jaki klakier 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy mógł siedzieć, tylko ci co kupili bilety. Tylko, że nie było wiadomo gdzie można je nabyć. Bilety dla wybranych za drobną opłatą. Tak było. Ci co stali dalej to albo nic nie słyszeli bo było za cicho, albo nic nie widzieli i po odstaniu godziny w tłumie rezygnowali z dalszego oglądania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...