Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakim prawem będzie blokowana droga, po której idą? Dlaczego w imię prawa stwarzają zagrożenie dla mnie i innych uczestników drogi? Jak muszą, to czy nie mogą iść polami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrócą, nie wrócą, wrócą, nie wrócą...Co pokaże kwiatek akacji, czy się pomyli czy nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolan napisał:
Jakim prawem będzie blokowana droga, po której idą? Dlaczego w imię prawa stwarzają zagrożenie dla mnie i innych uczestników drogi? Jak muszą, to czy nie mogą iść polami?
No wiesz, okupanci nigdy nikogo o nic nie pytają,sami dyktują prawo w podbitym kraju...Biedna zniewolona Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A , że zapytam się z ciekawości : gdzie pielgrzymi załatwiaja potrzeby fizjologiczne podczas drogi ?!? Czy wożą ze sobą toalety "TOY-TOY" ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm... napisał:
No wiesz, okupanci nigdy nikogo o nic nie pytają,sami dyktują prawo w podbitym kraju...Biedna zniewolona Polska.
Oj ty słońce cie poraniło i tak pieprzysz! A kto dobie broni chodzić! Biedna ta Polska,że ma takich jak ty!A jak się nie podoba do wypad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jura napisał:
A , że zapytam się z ciekawości : gdzie pielgrzymi załatwiaja potrzeby fizjologiczne podczas drogi ?!? Czy wożą ze sobą toalety "TOY-TOY" ???
pójdź to zobaczysz;) tak dla twojej wiadomości->nie srają gdzie popadnie;);)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolan napisał:
Jakim prawem będzie blokowana droga, po której idą? Dlaczego w imię prawa stwarzają zagrożenie dla mnie i innych uczestników drogi? Jak muszą, to czy nie mogą iść polami?
a dlaczego ja musze codziennie spotykać takich bałwanów jak ty? no dlaczego? źle mi się żyje z takimi błaznami obok, a muszę. Jeśli ci się coś nie podoba w tym kraju to droga wolna;) do europy na dowodziku wyjedziesz:) nikt cię tu nie trzyma i nikt nie będzie tęsknił pedały mogą chodzić ulicami to ja też mogę WOLNY KRAJ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm... napisał:
No wiesz, okupanci nigdy nikogo o nic nie pytają,sami dyktują prawo w podbitym kraju...Biedna zniewolona Polska.
Biedna twoja matka, urodziła ewenement;) rodzą się biedne dzieci bez rąk i nóg, ale żeby takie coś bez mózgu się urodziło:))) chyba napiszę na kontakt24;))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe napisał:
a dlaczego ja musze codziennie spotykać takich bałwanów jak ty? no dlaczego? źle mi się żyje z takimi błaznami obok, a muszę. Jeśli ci się coś nie podoba w tym kraju to droga wolna;) do europy na dowodziku wyjedziesz:) nikt cię tu nie trzyma i nikt nie będzie tęsknił pedały mogą chodzić ulicami to ja też mogę WOLNY KRAJ;]
Ja cię nie obrażałem, widzę jednak że z katolikami taka rozmowa - tzw. po chrześnijańsku. Tak ciebie uczą w waszych światyniach? Dlaczego jak nie myślę tak jak wy to odrazu jestem atakowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolan napisał:
Ja cię nie obrażałem, widzę jednak że z katolikami taka rozmowa - tzw. po chrześnijańsku. Tak ciebie uczą w waszych światyniach? Dlaczego jak nie myślę tak jak wy to odrazu jestem atakowany?
Napisz prośbę do rządu aby usuneli inne samochody z drogi bo stwarzają zagrożenie dla twojego bezpieczeństwa !! Jak masz pisać bezsensu to lepiej nie pisz . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mat napisał:
Napisz prośbę do rządu aby usuneli inne samochody z drogi bo stwarzają zagrożenie dla twojego bezpieczeństwa !! Jak masz pisać bezsensu to lepiej nie pisz . Pozdrawiam
Czyli uważasz, że z kontekstu mojego zapytania wynika, że dotyczy ono innych użytkowników drogi - konkretnie samochodów oraz, że jest ono bezsensu. Przeczytaj moje pytanie jeszcze raz. Daj sobie czas, a jak dojdziesz do takich samych wniosków jak w twoim powyżej, to nie mam uwag, co do twojej umiejętności czytania ze zrozumieniem. Spróbuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego na pielgrzymkę, która jest piesza, trzeba wpłacać wpisowe? nie można tak po prostu pójść i się modlić? za co się płaci i dla kogo idą te pieniądze? nie każdego stać na pielgrzymkę, bo po drodze też za coś trzeba kupić żywność. zawsze myślałam, że ta pielgrzymka nie jest odpłatna. przecież ludzie idą pieszo na własnych nogach. a nie można po prostu na trasie się przyłączyć ot tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłata uwzględnia m.in. transport bagaży i pojazdy służbowe Pielgrzymki, prom przez Wisłę, kupno lekarstw i materiałów opatrunkowych, baterii do nagłośnienia, tzw. gadżety pielgrzymkowe, informatory, koszt dokumentacji Pielgrzymki oraz ubezpieczenie NW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolan napisał:
Ja cię nie obrażałem, widzę jednak że z katolikami taka rozmowa - tzw. po chrześnijańsku. Tak ciebie uczą w waszych światyniach? Dlaczego jak nie myślę tak jak wy to odrazu jestem atakowany?
a kto cie atakuje człowieku? jeśli żyjemy w państwie, w którym można prezydenta wyzywać od pijaków to słowo "BAŁWAN" też nie powinno być obraźliwe;) to taka maskotka jednej z pór roku (zgadnij jakiej;]) Poza tym nigdzie nie napisałem,że jestem katolem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolan napisał:
Czyli uważasz, że z kontekstu mojego zapytania wynika, że dotyczy ono innych użytkowników drogi - konkretnie samochodów oraz, że jest ono bezsensu. Przeczytaj moje pytanie jeszcze raz. Daj sobie czas, a jak dojdziesz do takich samych wniosków jak w twoim powyżej, to nie mam uwag, co do twojej umiejętności czytania ze zrozumieniem. Spróbuj.
Napisałeś o blokadach na drodze w postaci ludzi...więc ktoś ci pisze, że zawalidrogami są również samochody, to do ciebie chyba nie trafiają słowa prostego człowieka;)) cofnij się do gimnazjum, nauczą cię PISAĆ ze zrozumieniem;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka napisał:
dlaczego na pielgrzymkę, która jest piesza, trzeba wpłacać wpisowe? nie można tak po prostu pójść i się modlić? za co się płaci i dla kogo idą te pieniądze? nie każdego stać na pielgrzymkę, bo po drodze też za coś trzeba kupić żywność. zawsze myślałam, że ta pielgrzymka nie jest odpłatna. przecież ludzie idą pieszo na własnych nogach. a nie można po prostu na trasie się przyłączyć ot tak?
No wiesz, zawsze można pójść do Częstochowy na piechotę i tak samo wrócić...ale jest też opcja wpisowego i powrót autokarem...Poza tym przez 12 dni dostajesz gratis picie, kompot, ciastka, coś do przegryzienia....nie zawsze jest też tak, że miejsca, w których śpimy są całkowicie darmowe...czasem trzeba pokryć koszty prądu...75zł na 12 dni to chyba nie jest wygórowana cena?? ale jak chce się uderzyć w kościół to można opowiadać oczywiście, że księża chcą zarobić na biednych pielgrzymach;)) a najlepsze jest to, że zawsze narzeka ten, który najmniej wie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm... napisał:
Wrócą, nie wrócą, wrócą, nie wrócą...Co pokaże kwiatek akacji, czy się pomyli czy nie...
Wrócą wrócą, co urodziwsze pątniczki to nawet w ciąży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka napisał:
dlaczego na pielgrzymkę, która jest piesza, trzeba wpłacać wpisowe? nie można tak po prostu pójść i się modlić? za co się płaci i dla kogo idą te pieniądze? nie każdego stać na pielgrzymkę, bo po drodze też za coś trzeba kupić żywność. zawsze myślałam, że ta pielgrzymka nie jest odpłatna. przecież ludzie idą pieszo na własnych nogach. a nie można po prostu na trasie się przyłączyć ot tak?
normalne, przecież muszą ubezpieczyć pielgrzymów a na dodatek przez cały czas ciężarówki transportują plecaki i inne rzeczy pielgrzymów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe napisał:
Napisałeś o blokadach na drodze w postaci ludzi...więc ktoś ci pisze, że zawalidrogami są również samochody, to do ciebie chyba nie trafiają słowa prostego człowieka;)) cofnij się do gimnazjum, nauczą cię PISAĆ ze zrozumieniem;)
Czytanie ze zrozumieniem leży. Teraz zastanów się, czym się zajmujesz i nie miej do siebie pretensji. Na więcfej cię nie stać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolan napisał:
Czytanie ze zrozumieniem leży. Teraz zastanów się, czym się zajmujesz i nie miej do siebie pretensji. Na więcfej cię nie stać....
Jakby ci to powiedzieć, jestem doktorem na jednej z wyższych lubelskich uczelni, zapewne teraz uderzysz w to, jakich to mamy głupich uczonych...może i głupich, ale ci piętro niżej w hierarchii wartości są jeszcze głupsi;) wiesz którzy to? zapoznaj się z jednym z nich przy porannym goleniu;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...