Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
reklama, reklama, pranie mózgu już od rana. Artykuły o filmie reklamowym już od miesiąca pojawiają się regularnie w prasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a potem sie dziwia ze kryzys, normalni ludzie zamiast isc 2 tygodnie chodza do pracy ;] watpie zeby ktos urlop bral na pielgrzymke, po prostu bezrobotni ida..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to gościu w błędzie jesteś. Kupa ludzi bierze urlopy własnie na pielgrzymkę. Sama tak zrobiłam rok temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
No to gościu w błędzie jesteś. Kupa ludzi bierze urlopy własnie na pielgrzymkę. Sama tak zrobiłam rok temu.
kupa też, a jakże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sensu dyskutować z kimś kto nigdy nie był na pielgrzymce, to tak jak by przekonywać ślepego jak pięknie wygląda np. tęcza. Pozdrawiam wszystkich, którzy się wybierają, i bardzo żałuję, że nie mogę iść z wami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram! Bylam 3 razy na pieszej pielgrzymce, i wiem ze to naprawde niesamowita sprawa, ktorej naprawde nie da sie zrozumiec, jesli sie jej nie przezyje. Wiele osob bierze urlopy - o ile moga- zeby isc. Pozdrawiam wszystkich braciszkow i siostry:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...