Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
e tam lody jak najbardziej.inne zalezy od warunków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa jasne cała rzesza ludzi i ikt nie pali . phi   Palacz nie może pojsc na pielgrzymkę choc zaniósł by w sercu intencję i to nie małą skoro chce się tak poświecic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te zakazy dotyczą też czarnych katabasów?? Bo widziałem już niejedną pielgrzymkę i stwierdzam że oni są ponad tym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te zakazy dotyczą też czarnych katabasów?? Bo widziałem już niejedną pielgrzymkę i stwierdzam że oni są ponad tym...
Może biedaku mniej ćpaj bo ci mózg całkiem wyjadło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wolno się modlić do innego, tego słusznego Boga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa jasne cała rzesza ludzi i ikt nie pali . phi   Palacz nie może pojsc na pielgrzymkę choc zaniósł by w sercu intencję i to nie małą skoro chce się tak poświecic.
  NIE WIDZISZ, ŻE CZARNI ZNĘCAJĄ SIĘ NAD LUDŹMI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jak zobaczyłem tytuł od razu wiedziałem że najwięcej będzie odpowiedzi gibonów krytykujących kościół. Zazwyczaj jest tak że najwięcej pyszczą ci co najmniej wiedzą, ot taka przypadłość pewych ludzi którzy dużo mówią ale rzadko wiedzą co mówią 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...