Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mało mnie to interesuje natomiast bardziej byłbym zadowolony, gdyby któraś z lokalnych gazet napisała o sytuacji na drogach w mieście i w województwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie akurat obchodzi i cieszę się, że takie rzeczy dzieją się w Lublinie! Trzymam kciuki ! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne bratanie się z Banderowcami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za Ukraińców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kciuki trzymam za normaslnych ale partia swoboda - banderowców ?się obawiam i miej oczy i umysł szeroko otwarty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nasi mieszkańcy maja kromkę chleba i ciepło .Bractwo Alberta w Lublinie prosi nawet o kości na gotownie zupy -panie panowie ?????.Widziałem jak normalna kobieta po wigili  dostała 1/2 chleba w Lublinie i bardzo się ucieszyła ,że w domu może    zjeść .Czy miejsc noclegowych starczy dla potrzebujących???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ci neoupowcy dorwą się do władzy nic dobrego z tego nie wyniknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak można wspolczuc ukraincom bedac Polakiem i jeszcze robic z tego jakies szopki - biedne te nasze spoleczenstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak można traktować innych ludzi jak podgatunek będąc katolikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś rano ; http://alle.pl/ronaldo-zginol  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze społeczeństwo powinni leczyć,wszystkim chcą pomagać dookoła ,całemu światu,czemu Polsce , sobie nie chcą pomóc żeby żyło się lepiej ,dostatniej , niech się jeden z drugim wybiorą na tą Ukrainę i zatrzyma ich policja mafia i za brak kropki w paszporcie posiedzą parę dni na komendzie od razu im przejdzie to jest dziki naród i daleko im do cywilizacji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z niecierpliwością czekam na oświadczenie „ukraińskich demokratów” z Majdanu  w sprawie mordów Polaków-czystki etnicznej na Wołyniu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_wo%C5%82y%C5%84ska     oraz jakiejś wzmianki o losie Polaków pod rządami ZURL:   http://pl.wikipedia.org/wiki/Zachodnioukrai%C5%84ska_Republika_Ludowa  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://krzysztofgawkowski.blog.onet.pl/2014/01/30/trzezwo-o-ukrainie/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś ukraiński nacjonalista żąda, żeby "Przemyśl i kilkanaście powiatów wróciły do Ukrainy"...   do czego ma "wracać"????       Ukraina to kraina geograficzna od połowy XIV wieku należąca do Rzeczpospolitej, więc jeśli coś ma gdzieś ""wracać" to: Lwów, Łuck, Tarnopol, Równe, Kowel i Stanisławów powinny wrócić do Polski. To są rdzennie polskie tereny, na których wszystko, co jest szeroko pojętą kulturą materialną i niematerialną - stworzyli do życia Polacy.       Obecna Ukraina - sztuczny naród i sztuczne państwo stworzone przez Stalina jako Ukraińska Socjalistyczna Republika Radziecka i istnieje w tych granicach do dzisiaj. To sztuczny produkt, który nie ma swojej historii, kultury, tradycji.... a jedynym wkładem we współczesną Europę była aktywna współpraca UPA, policji ukraińskiej oraz Dywizji SS "Galizien" z Hitlerem w mordowaniu Polaków, Żydów, Rosjan i innych narodowości, rzeź Polaków na Wołyniu, likwidacja powstania warszawskiego, gdzie masowych mordów i gwałtów na ludności cywilnej dokonywali "bohaterscy" Ukraińcy.   W co drugiej wsi w naszym województwie stoi pomnik ku czci pomordowanych Polaków, na którym jest napisane, że mieszkańców wymordowali hitlerowcy i ukraińscy policjanci......    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Polakiem i nie popieram banderowców. Po olimpiadzie Putin im ryje obije. I baaardzo dobrze zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam jakaś ukraina, skoro na BUWie nie ma mikrofalówki? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G... mnie to obchodzi! A propos, wizyty u psychiatry by się wam przydały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...