Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Festiwal Graffiti 2010: Kosmos na ścianie (wideo)

Utworzony przez Inicjatywa, 25 września 2010 r. o 20:43 Powrót do artykułu
Super inicjatywy, niech miasto żyje - dlatego głosuję na: http://www.krzysztofzuk.net/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej to mi sie chce smiac jak piszecie ze wyselekcjonowani artysci z calej polski hahahaha powiedzcie ile przycieliscie lepiej a nie takie farmazony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenon gościu co mam problemy duchowe, byleś widziałeś?? chyba sie obsrałeś ze nie malowałeś, znasz miejsce w szeregu i jest ono na samym końcu brak stylu brak flou:) wiedz sraj sie gościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do inicjatyw wspierania imprez i idei przez miasto to może nie mieszajmy do tego polityki przy wyborach dr. Żuk nie wspierał Festiwalu w żaden sposób. Zła informacje i wypowiedź kolegi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Może znacie jakiś kolesi od grafiti chcę u syna w pokoju na ścianie wymalować coś fajnego.Dajcie jakieś namiary.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje z kontaktować się z organizatorami festiwalu. jak byłem zauważyłem adresy stron www na pewno pomogą. powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewelina napisał:
Witam. Może znacie jakiś kolesi od grafiti chcę u syna w pokoju na ścianie wymalować coś fajnego.Dajcie jakieś namiary.Pozdrawiam
pomaluje@onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...