Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Klub Jeździecki: Kucyk stratował dziewczynkę

Utworzony przez ooo!, 15 czerwca 2010 r. o 14:11 Powrót do artykułu
chyba 15 latka i ma stratowaną twarz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury wypisuje ten redaktor!To jest rzetelność gazet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się zdarzyć może to się zdarzyć musi. Tzw oprowadzanki na kucach w LKJ polegaja na niefachowym prowadzeniu konia przez dziewczynki na oko 10-12letnie (dziewczynka idzie z przodu przed koniem i trzymając wodze w jednej rece ciągnie go za soba). Na moją uwage 'jakas pani' ze stajni odpowiedziała mi, ze nad bezpieczeństwem czuwa instruktor który własnie prowadzi lekcję na sąsiednim padoku, a te dziewczynki są członkami LKJ-u i "sa ubezpieczone". Czyli, nalezy się domyślac, w razie wypadku klub nie bedzie miał problemu. Ja się uparłam i kuc na którym miała jechac moja córka byl prowadzony przez dziewczynkę i z drugiej strony przez mojego męża. Wyszłam na osobę która szuka dziury w całym, kuce sa bardzo spokojne a dziewczynki obeznane w obsłudze koni. Ciekawe czy po tym wypadku coś się zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zrobić porządek z lobby psiarzy które sra psami i straszy nimi ludzi......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga MAmo Ani - jeśli się boisz o córkę - zapisz ją na szachy - sam miałem wypadek na koniu i nie miałem do nikogo pretensji - koń to nie zabawka - może być niebezpieczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uśpić właściciela psa !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLATEGO JAK JA OPROWADZAM KUCEM NA FESTYNIE ITP ZAWSZE OPIEKUN DZIECKA(RODZIC)MUSI GO TRZYMAĆ ZA FRAKI SIODŁO JEST BEZ STRZEMIOM A DZIECKO MOŻE SIE TRZYMAĆ SIODŁA A CO NAJWYŻEJ DŁUGIEJ GRZYWY I NIE OBCHODZĄ MNIE GŁUPIE UWAGI RODZICÓW SUGESTIE ŻE DZIECKO DOBRZE JEŹDZI ITP....I NIE MAM ŻADNYCH WYPADKÓW....I MAM NADZIEJE ŻE NIE BĘDĘ MIAŁ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psa uśpić,a właścicielowi tego kundla nakazać chodzic publicznie w kagańcu,w końcu ludzie powinni zacząć ponosić odpowiedzialność za swoja głupotę.Najbardziej wkurzają mnie teksty:PROSZĘ SIĘ NIE BAĆ TEN PIESEK NIE GRYZIE. IDIOCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Trzeba zrobić porządek z lobby psiarzy które sra psami i straszy nimi ludzi......
co za bełkot - czy ty się dobrze czujesz ? idż odpocznij!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Trzeba zrobić porządek z lobby psiarzy które sra psami i straszy nimi ludzi......
Oto jest wypowiedż kulturalnego człowieka. Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX napisał:
Psa uśpić,a właścicielowi tego kundla nakazać chodzic publicznie w kagańcu,w końcu ludzie powinni zacząć ponosić odpowiedzialność za swoja głupotę.Najbardziej wkurzają mnie teksty:PROSZĘ SIĘ NIE BAĆ TEN PIESEK NIE GRYZIE. IDIOCI.
I kto tutaj jest idiotą ? Takich , jak ty bezmózgowców należałoby usypiać, bo pożytku z tego , nie ma żadnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie.Wymagają od innych a prezentują dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadki się zdarzają. Koń to tylko zwierze, każdy wie, że wsadzając dziecko na konia naraża go na niebezpieczeństwo. Jednakże nie zgadzam się ze słowami p.prezes, jeżeli opieką nazywamy jednego instruktora prowadzącego zarówno jazdę jak i oprowadzanie to... Poza tym, rodzice nie powinni się zgadzać by ich dzieci oprowadzały dziewczynki, ponieważ ów młode osoby mogą jedynie uważać, że mają doświadczenie w pracy z końmi, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Droga MAmo Ani - jeśli się boisz o córkę - zapisz ją na szachy - sam miałem wypadek na koniu i nie miałem do nikogo pretensji - koń to nie zabawka - może być niebezpieczny.
Drogi Gosciu - kazda mama boi sie o swoje dzieci; wiem co to jest koń, sama jeżdżę konno i dlatego zaprotestowałam widząc jak odbywaja sie te "oprowadzanki". Jeździectwo to sport urazowy ale czy to znaczy, że nie nalezy minimalizowac ryzyka wypadku? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mamo Ani", tez wtedy byłyśmy z córką na kucyku i pamiętam, że chciała pani żeby ktoś dał kucyka pani mężowi chyba a on miałby oprowadzać dziecko sam. Samoobsługa? Nie dziwię się, że się ktoś ze stajni nie zgodził. Przecież nikt nikogo nie zmusza do korzystania z tych kucyków. A z roweru też może dziecko spaść i złamać rękę czy nogę. Ja zawsze idę z dzieckiem i trzymam ją za spodenki z tyłu. I to już drugi rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.youtube.com/watch?v=AA0v52Bo2U4...feature=related ######www.youtube.com/watch?v=KGtEwMmzbxA...feature=related ######www.youtube.com/watch?v=F1qWKyjXKE8...feature=related ######www.youtube.com/watch?v=irzox1w1O8g...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klub pod zarządem p.Rosochackiego - wrzesień 2009
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...