Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
OK wreszcie coś nowego w Lublinie. Ale czego jeżdzą po spożyciu alkocholu czy ktoś tokontroluje? Święto cydru a po kilku kubkach rower miejski ,policja powinna badać testerami bo za jakiś czas będzie głośno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwszym dniu są też pierwsze spostrzeżenia. W godzinach przedpołudniowych rowerów brakuje na stacjach znajdujących się poza centrum miasta, natomiast te w centrum są zapakowane ponad normę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK wreszcie coś nowego w Lublinie. Ale czego jeżdzą po spożyciu alkocholu czy ktoś tokontroluje? Święto cydru a po kilku kubkach rower miejski ,policja powinna badać testerami bo za jakiś czas będzie głośno.
  masz telefon, zadzwoń na policję i zgłoś jak jesteś świadkiem, jeśli idąć ulicą nie przeszkadza ci widok najbanego polaka na rowerze, to nie miej pretensji i nie płacz na forach skoro jesteś ciotą i nie potrafisz odpowiednio zareagować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK wreszcie coś nowego w Lublinie. Ale czego jeżdzą po spożyciu alkocholu czy ktoś tokontroluje? Święto cydru a po kilku kubkach rower miejski ,policja powinna badać testerami bo za jakiś czas będzie głośno.
 Sam się zbadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER SUPER SUPER SUPER !!!!!   Jeździ się super, stacje łatwo się obsługuje cena niska, jedna rzecz która cieszy w tym nudnym jak ** mieście :) Panie Prezydencie załatwiaj Pan więcej stacji i więcej rowerów ! :) Na pewno się zwróci skoro nawet taki leń jak ja wczoraj 4 razy korzystał z roweru :) i tylko żeby chamstwo nie zniszczyło, dbajmy o sprzęt a na pewno będzie nam długo służył. Rowery solidne wygodne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowery solidne poza jedną rzeczą - lampy z przodu - są bardzo słabo mocowane i wyglądają jak by miały za chwilę odpaść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower miejski - świetna sprawa. Szkoda tylko, że do opłaty za korzystanie z roweru trzeba doliczyć opłatę za telefon do biura obsługi. Tak było dziś np. na Filaretów, gdzie terminal nie działał prawidłowo, bez telefonu na infolinię nie można było wypożyczyć roweru przez co stacja była przepełniona i zwroty tylko na linkę, więc i w tym wypadku trzeba było dzwonić. Nie wiem czy system się wieszał przez to, że dziś pochmurna pogoda, czy ogólnie jest wadliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki system z pewnością ma wiele zalet i zamierzam korzystać z z tych wypożyczalni. Chcę jednak zwrócić uwagę na ścieżki rowerowe, które w naszym mieście nie tworzą spójnego systemu z innymi elementami ruchu. Doskonałym przykładem życzeniowego myślenia jest "ścieżka" na ul. Wileńskiej. Wjeżdżanie na nią rowerem to ryzyko dla rowerzystów i innych użytkowników ruchu. Już teraz generuje korkowanie się Wileńskiej w kierunku Głębokiej, aż strach pomyśleć co będzie w październiku gdy wrócą studenci. I jeszcze bardzo ważna rzecz. Dziś prawie wpadłem na dwie rowerzystki na "miejskich" rowerach, które przed maską skręciły w lewo (nie sygnalizując zamiaru skrętu) i wjechały na przejście dla pieszych na ul. Orkana radośnie podążając do pobliskiej stacji.   Przepisy ruchu drogowego obowiązują wszystkich, rowerzysta nie jest pieszym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że w regulaminie jest punkt że można jeżdzić tylko w granicach administracyjnych miasta. To wyklucza np. pojechanie na wycieczkę do Kozłówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że w regulaminie jest punkt że można jeżdzić tylko w granicach administracyjnych miasta. To wyklucza np. pojechanie na wycieczkę do Kozłówki.
  Zapytaj, może po zgłoszeniu tego pozwolą pojechać do Kozłówki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł z rowerami w Lublinie,ostatnio byłem w Białowieży i tam wypożyczałem rowery z Białowieskiego Centrum Sportu i tak spędzonego weekendu nie pamietam dawno.Rower to zdrowy wypoczynek dla całej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...