Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
piona Żuczek za LRM i stawianie na ekologiczne środki transportu(rowery, trolejbusy i autobusy elektryczne) :) pod względem ilości stacji i rowerów jesteśmy na drugim miejscu w Polsce, tuż za Warszawą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piona Żuczek za LRM i stawianie na ekologiczne środki transportu(rowery, trolejbusy i autobusy elektryczne) :) pod względem ilości stacji i rowerów jesteśmy na drugim miejscu w Polsce, tuż za Warszawą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej rowerów dla dzieci ale przy nowych osiedlach... tam gdzie jest dużo dzieci... A tak poaz tym to super pomysł!!! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo oficer rowerowy :) brawo Prezydent za realizację :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciał aby Żuk i miasto też za darmo reklamowali moją firmę. To jakaś paranoja, za moje podatki reklamować kolesi z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co na to właściciele i sprzedawcy sklepów rowerowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zana ZUS i Zana Policja - bez sensu, oddalone od siebie na odległość ronda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie Miasta Lublin! Ze względu na bezpieczeństwo pieszych poruszających się chodnikami wzdłuż Al. Racławickich po raz kolejny proszę o wydzielenie części chodnika dla pieszych. Boję się o bezpieczeństwo pieszych (w tym swoje) przy szalejących na Pana rowerach piratach chodnikowych. Po raz kolejny proszę o potraktowanie sprawy jako bardzo pilnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...