Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żuk zaczyna już dotrzymywać obietnic przedwyborczych, czyli bez zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest  już  po  wyborach  to  po co  się  spieszyć, zrobi przed  nastepnymi  wyborami  .Hehehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem. Jednak nie tak dawno czytałem artykuł w KL, że oprócz stacji zbudowanych przez miasto, mają pojawić się stacje sfinansowane przez firmy i instytucje - podobno już zgłosiła się jedna z lubelskich uczelni. Tak więc może miasto postawi 5 stacji, a kolejne 5 niezależne podmioty? Tutaj cytat z rzeczonego artykułu: "Ratusz chce, aby w rozbudowę systemu włączyły się uczelnie, firmy oraz instytucje publiczne. Miałyby sfinansować budowę stacji w pobliżu swoich siedzib. - Już prowadzimy w tej sprawie rozmowy. Nie mogę ujawniać o jaki podmioty chodzi - mówił Kazimierz Pidek, dyrektor Zarządu Dróg i Mostów." Tak więc może ratusz już wie, że wystarczy sfinansować 5 stacji, bo resztę sfinansują sponsorzy?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież skądś trzeba wziąć pieniądze na oświetlenie najważniejszej budowli w mieście: stadionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zróbcie na węglarza .... Tam nawet biletomatu nie ma mimo iż jest tam pętla!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do rowerów powinna zostać dołaczona instrukcja jego użytkowania na ulicy. rowerem nie przejeżdża się po przejsciu dla pieszych jeśli nie ma oznaczenia ścieżki rowerowej. 99% rowerzystów pedałuje przez przejście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"liczba zarezerwowanych użytkowników" co to znaczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech Żuk się skupi na ścieżkach, a dopiero potem dwukrotne zwiększenie wypożyczalni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do rowerów powinna zostać dołaczona instrukcja jego użytkowania na ulicy. rowerem nie przejeżdża się po przejsciu dla pieszych jeśli nie ma oznaczenia ścieżki rowerowej. 99% rowerzystów pedałuje przez przejście
I odwrotnie,  99% kierowców nie wie, jak ma się zachować, gdy rowerzysta przejeżdża przez przejście, gdy oznaczona jest ścieżka rowerowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stacja rowerowa potrzebna na Dożynkowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I odwrotnie,  99% kierowców nie wie, jak ma się zachować, gdy rowerzysta przejeżdża przez przejście, gdy oznaczona jest ścieżka rowerowa.
czytaj ze zrozumieniem. piszę o sytuacji gdy jest to przejście dla pieszych i nie ma wyodrębnionej ścieżki rowerowej obok przejścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I odwrotnie,  99% kierowców nie wie, jak ma się zachować, gdy rowerzysta przejeżdża przez przejście, gdy oznaczona jest ścieżka rowerowa.
kierowcy zapominaja ze wyjezdzajac z drogi podporzadkowanej powinni ustępować rowerzystom którzy jadą ścieżką rowerową wyznaczoną równolegle do ulicy z pierwszeństwem przejazdu np ul Filaretów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do rowerów powinna zostać dołaczona instrukcja jego użytkowania na ulicy. rowerem nie przejeżdża się po przejsciu dla pieszych jeśli nie ma oznaczenia ścieżki rowerowej. 99% rowerzystów pedałuje przez przejście
A do każdego samochodu tez instrukcja jesgo użytkowania ? 80% kierowców nie ustępuje pierwszeństwa przejazdu rowerzyści, który jedzie oznaczona ścieżka rowerową obok przejścia dla pieszych.  I dodatkowo samochody maja znak "ustąp pierwszeństwa" znajdujący się przed tą ścieżką. Miałem taki przypadek, że pokłóciłem się z takim dostawczakiem, który o mało mnie nie rozjechał to stwierdził że te paski na jezdni dla rowerzystów to są warunkowe a on znak ustąp to go nie obowiązuje dla rowerzystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, że to 90% rowerzystów jeździ wg własnych przepisów, a niewielki procent kierowców nie ma prawa jazdy i nie zna się na przepisach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz, że to tylko propozycja budżetu, dwa niewykluczone, że powstaną stacje sfinansowane przez prywatne podmioty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już po wyborach to "drugie tyle" zmieniło się tylko w pięć stacji .... Niech żyją nasze wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 stacji w 2015 postawi miasto, nie róbmy z tego tragedii narodowej tym bardziej, że trwają rozmowy z uczelniami w sprawie budowy kolejnych stacji  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalina jak zwykle w tyle , jedna stacja na Berbeckiego to za mało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do rowerów powinna zostać dołaczona instrukcja jego użytkowania na ulicy. rowerem nie przejeżdża się po przejsciu dla pieszych jeśli nie ma oznaczenia ścieżki rowerowej. 99% rowerzystów pedałuje przez przejście
Jak wolno to niech pedałują, sam widziałem patrol policji jak dawał po przejściu na dwupasmówce a ja już widze ja Ty schodzisz przed każdym przejeściem i przeprowadzasz a z Kalina to faktycznie przegięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...