Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak Motorek awansuje to się podwoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo dałby awans Motoru. Napewno średnio po 3-4 tys. na mecz w II lidze. No i koncerty typu właśnie The Cranberies gdzie przyjadzie pewnie dużo fanów z ościennych województw a nawet Polski a nie disco polotowe. Disco Poloty teraz na każdych dożynkach. A w II lidze będą przyjeżdżać kibice z różnych zakątków Polski. Wtedy można nazwać stadion wizytówką Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak matouki to POliczyli? Musiałoby dziennie przychodzić na imprezy ponad 1 tys. osób (miesięcznie ponad 32 tysiące). Kto widział na stadionie im. Głupoty Lubelskiej 12 imprez w roku z widownią ponad 30 tys.??? Ciekawe czy rachowali żuczkowi rachmistrze z ratusza, czy POspołu zielona zgnilizna z POsożytami z urzędu marszałkowskiego?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się pisowski troll. Nie podobają się sukcesy Żuczk. Oj żal du.. ściska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten czas skończył się w grudniu zeszłego roku z tego co wiem oszuści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Od otwarcia stadionu do 31 grudnia bieżącego roku wynosi ona 361 tys. osób – potwierdza Tomasz Grodzki, prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. To miejska spółka, której powierzono zarządzanie Areną Lublin i to ona ma się troszczyć o to, by na stadionie działo się dużo i ciekawie. Dodano: 24 czerwca 2015, 08:12 Autor: Dominik Smaga Jeśli wynik nie zostanie osiągnięty, wtedy miasto będzie musiało się liczyć z koniecznością zwrotu części dotacji. – Ale nie jest wprost zapisane, jakie to kwoty, czy jaka to część – podkreśla Krzyżanowska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak matouki to POliczyli? Musiałoby dziennie przychodzić na imprezy ponad 1 tys. osób (miesięcznie ponad 32 tysiące). Kto widział na stadionie im. Głupoty Lubelskiej 12 imprez w roku z widownią ponad 30 tys.??? Ciekawe czy rachowali żuczkowi rachmistrze z ratusza, czy POspołu zielona zgnilizna z POsożytami z urzędu marszałkowskiego?.
Proste wyliczenie. Też ciekaw jestem jak ratuszowe głaby to liczyli, chyba na zasadzie bilokacji jak siedzieli w urzedzie to tez byli na stadionie? O ile mnie pamiec nie myli to kompletu nawet na otwarciu Polska-Włochy nie bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten czas skończył się w grudniu zeszłego roku z tego co wiem oszuści
Oszust to siedzi na Zoliborzu a drugi oszust w Toruniu przyjmuje od niego kase pod stołem <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste wyliczenie. Też ciekaw jestem jak ratuszowe głaby to liczyli, chyba na zasadzie bilokacji jak siedzieli w urzedzie to tez byli na stadionie? O ile mnie pamiec nie myli to kompletu nawet na otwarciu Polska-Włochy nie bylo.
Prosta matematyka przerasta elektorat pisu  :D  więkoszość skończyła edkukcję po podstawówce, elyty poszły do zawodówek, czegoż wymagać od ciemnoty, dla nich wystarczy kosciółek, zakupy rodzinne w leclercu i tv trwam, czyli teraz cała tvp :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosta matematyka przerasta elektorat pisu  :D  więkoszość skończyła edkukcję po podstawówce, elyty poszły do zawodówek, czegoż wymagać od ciemnoty, dla nich wystarczy kosciółek, zakupy rodzinne w leclercu i tv trwam, czyli teraz cała tvp :lol:
Wylicz POma Toule 12 imprez w roku z widownią ponad 30 tys. daty, terminy - proszę bardzo. Mało tego - jeśli "pojemność" tego stadionu wynosi 15,5 tys. miejsc - to takich imprez musiałoby się odbyć 24 w ciągu roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wylicz POma Toule 12 imprez w roku z widownią ponad 30 tys. daty, terminy - proszę bardzo. Mało tego - jeśli "pojemność" tego stadionu wynosi 15,5 tys. miejsc - to takich imprez musiałoby się odbyć 24 w ciągu roku.
Widac  UE i miasto lepiej liczy niż pisdzielce :D .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac  UE i miasto lepiej liczy niż pisdzielce :D .
Uff! Żuczkowi POs. RAŃ-cy POliczyli! Którzy to tacy de Billowaci? Natomiast rzeczywiście warto zapytać instytucje unijne, czy wiedzą o tym oszustwie? Dzięki za podsunięcie pomysłu.   Jeszcze jedno - z pisiorami nie mam nic wspólnego, ale POma Toulstwo przegina pałę wydając kasę na idiotyczne inwestycje zadłużając miasto tak, że 5 piąte pokolenie po nas będzie to musiało spłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...