Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie dzielnice chcą więcej pieniędzy

Utworzony przez ja83, 28 września 2012 r. o 12:03 Powrót do artykułu
Niepodleglosci 30 ? Chyba 3 ten metrowej szerokosci chodniczek ma kosztowac 100 tys to chyba zart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym to ja był gospodarzem i miał wpływ na to, to przede wszystkim inaczej rozegrał bym sprawę Opieki Społecznej i dało by się sporo pieniędzy zaoszczędzić a jednocześnie więcej zrobić w dzielnicach. Kilka lat temu mieszkałem w niedużym miasteczku na Podkarpaciu i przyznam szczerze,że tam takich "nieudolności" jak w dużym mieście Lublinie nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronowice powinny otrzymać więcej pieniędzy.Jeszcze nie wszystko uporządkowane jest wokół kościoła.Bak jest również 4-ch placów "zabaw" p.w. świętych pańskich.A jest to najważniejsza inwestycja!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bronia napisał:
Bronowice powinny otrzymać więcej pieniędzy.Jeszcze nie wszystko uporządkowane jest wokół kościoła.Bak jest również 4-ch placów "zabaw" p.w. świętych pańskich.A jest to najważniejsza inwestycja!!!!! [/quote] [quote name='bronia' timestamp='1348833715' post='678610'] Bronowice powinny otrzymać więcej pieniędzy.Jeszcze nie wszystko uporządkowane jest wokół kościoła.Bak jest również 4-ch placów "zabaw" p.w. świętych pańskich.A jest to najważniejsza inwestycja!!!!!
...i właśnie u nas w miasteczku na Podkarpaciu do sprzątania terenów -między innymi obok kościoła- byli "utrzymankowie Opieki Społecznej". Każdy z nich został zobligowany do "czegoś-robienia" za to,że z Opieki Społecznej zasiłek otrzymuje. A jeśli nie wywiązał się z tych "zadań", to zasiłek zostawał mu odbierany. Czyli "krótka piłka", porządek oraz oszczędności ... Czemu w Lublinie ten pomysł nie może zaistnieć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...