Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Jest praca. W handlu i kopalni

Utworzony przez Leszek, 20 maja 2013 r. o 09:34 Powrót do artykułu
Bardzo lubię to słowo ,,średnia". Jeżeli mój dyrektor zarabia 8800, a ja 1200 pln , to średnio zarabiamy po 5 tysi na głowę . Od razu lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostań dyrektorem, broni ci ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha "średnia"... to samo chciałam napisać w komentarzu czytając końcówkę artykułu Ale tak to jest jak się porównuje i uśrednia kwestie, których się nie powinno wrzucać do jednego worka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@PiP Wszycy zostańmy dyrektorami! Będziemy żreć kawior, a reszta pod nami niech żre gruz za tą nasz wspólną średnią 5 tys. zł.... Żenujące... . Zastanów się człowieku co ty piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobie (pip) broni ktoś myśleć osiołku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostanie taki młody szefem czy dyrektorem lub prezesem ,nie mający praktyki tylko teoria, mózg wyprany i będzie starszym ludzmi do siebie pomiatał poniżał jego godność , którzy przez wiele lat pracowali za miskę ryżu .Młody na stanowisku zarobi za biurkiem 10 tyś a stary 1 tyś brutto, który wydaje bzdurne polecenia a odpowiedzialność spada na pracownika. TO JEST PRAWDZIWY POCZĄTKUJĄCY KAPITALIZM, jak się kasy nachapią to może za 100 lat podzielą się z pracownikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowalem w kopalni teraz pracuje w biedrze i juz nie moge sie doczekac jaka bedzie moja nastepna praca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu to nie pracujesz dalej w kopalni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle pracy ale za jakie pieniądze? po za Biedronką dają max. 1100 na rękę o ile dadzą pełny etat! a harować trzeba jak wół!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie te pieniądze... jestem spawaczem i nigdy nie zarobiłem w lubelskim 3 tys. brutto....tylko lekko ponad 2 tyś. pracując 46 godzin tygodniowo. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam jakieś 7,5 tys brutto, pracuje jako specjalista w dużej międzynarodowej firmie, mówię po angielsku, mam sporo certyfikatów etc. W przeciwieństwie do większości marudzących jak mi źle, sporą część życia spędziłem na doskonaleniu nabytych umiejętności. Dziś mogę sobie pozwolić na komfort odcinania kuponów. Uczcie się i pracujcie ciężko, a zdobędziecie szczyty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...