Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie Święto Młodego Cydru (zdjęcia)

Utworzony przez pol, 21 września 2014 r. o 13:14 Powrót do artykułu
Chciałem zrobić Putinowi na złość i kupiłem sobie i kolegom kilka butelek cydru - nie smakował nam, nie chcieli pić i mnie jeszcze skrzyczeli za głupi zakup. Bądź tu patriotą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoi koledzy nie wiedzą co dobre! :) Ja też byłam tam wczoraj ze znajomymi i wszystkim smakował cydr lubelski :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inicjatywa fajna ale termin święta nie adekwatny do procesu wytwarzania, cydr robi się jesienią a młodego trunku można napić się dopiero wiosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ten cydr jeszcze bardziej mi podszedł niż ten wcześniejszy, koncert też spoko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja w dni wolne od pracy zatrzymuje ok 1400 kierowców pod wpływem alkocholu. Władza jakby o tym nie chciała słyszeć i organizuje lub pozwala na festyn na którym promowany jest napój alkoholowy tzw. cydr. Czyżby chciała medialnie usprawiedliwić że nie potrafi rozwiązać nadmiaru jabłek na rynku tylko robi medialne widowisko, awidzicie ile możliwości jeden krzyczy w telewizorze "jedz jabłka..." drugi cydr itp. Ato problemu nie rozwiązuje tylko medialny szoł dla przykrycia niemocy. A coż to za polska władza która namawia polaków do alkoholizmu!!!. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...