Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja chodziłem z przymusu na filmy do kina jak byłem w szkole i jakoś nic się nie stało, przynajmniej było zabawnie :) i wesoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAŻDY POLAK POWIENIEN ZOBACZYĆ FILM - oceny i przybijanie żółwików zostawcie sobie na później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, LEMINGI SĄ ZWOLNIENI ... Z MYŚLENIA. Kim trzeba być, żeby nie interesować się wyjaśnieniem NAJWIĘKSZEJ KATASTROFY w Polsce PO 2 WOJNIE ŚWIATOWEJ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest paskudna tradycja, zmuszać dzieci żeby nabijały statystyki polskim produkcjom. Jeszcze za moich czasów musiałam chodzić na ekranizacje wszystkich lektur szkolnych. To było i jest niesprawiedliwe. Dlaczego rodzice mają płacić za obejrzenie filmu, którego ich dziecko normalnie za żadne skarby by nie obejrzało? Ja zawsze miałam przeczytane wszystkie lektury i nie potrafiłam zrozumieć czemu mam oglądać nieudolne próby przeniesienia klasyków na duży ekran, na dodatek za pieniądze moich rodziców! Gdy podrosłam zaczęłam się buntować i przestałam na to chodzić. Wolałam siedzieć w szkolnej bibliotece cały dzień. Nauczyciel nie rozumiał, rodzice nie rozumieli, bo przecież 15 zł to nie problem. Ale to nie o pieniądze chodziło a o zasadę. Mdli mnie na myśl o tym, że miałabym dołożyć chociażby grosz do sukcesu komercyjnego czegoś, co było dla mnie dnem. Szkoły nie powinny organizować wyjść na Smoleńsk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha toz redakcja pojechała. odblokuj artykuł za 20 groszy. wam już chyba żal *** ściska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jedną noc dokonać 96 sekcji zwłok. Ciała po identyfikacji złożyć do zalutowanych potem trumien. "ramię w ramię" twierdziła Kłamaczowa premier RP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA SŁÓW... DOBRA ZMIANA :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile wersji nagrań z czarnych skrzynek mieliśmy? Tylko wydań Windowsa było chyba więcej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorze "dobrego ogólniaka" - PRZYBIJMY ŻÓŁWIKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PFL-M-I był lotem państwowym (WOJSKOWYM) M = Military. PROCEDOWANIE WG KONWENCJI CHICAGOWSKIEJ POWINNO tuska doprowadzić pod sąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA CÓRKI NIE PUSZCZE I NIKT ORAZ NIC MNIE DO TEGO NIE ZMUSI NIE POZWOLĘ ABY PRALI JEJ MÓZG TAKĄ PROPAGANDĄ BOŻE GDZIE JESTEŚ ŻE NA TO PATRZYSZ CO SIĘ DZIEJE I PRZYZWALASZ ABY CI LUDZIE TAK NISZCZYLI TEN NASZ DOM JAKIM JEST POLSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiarz umysłów ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zastanawiało Was, czemu ciała po katastrofie były prawie całkowicie odarte z ubrań? Prędkość podchodzenia do lądowania TUpolewa to ok. 270 km/h Jadąc motorem, czy skacząc z samolotu nawet powyżej 200 km/h nie traci się ubrań. Oderwane spodnie tuż przy pasku, to raczej prędkość kilkaset km/h. O defragmenatcji ciał nie wspomne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i ten potężny krater w błocie - prawda?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IŁ-62 wykosił 300 metrów polany w gęstym lesie. Na pełnej szerokości skrzydeł. Z pozdrowieniami dla lemingów "z dobrych ogólniaków"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jesteście w stanie to zrozumieć? : Tu-204-100, który 22 marca 2010 r. lądował awaryjnie w lesie pod Moskwą wykop.pl/link/2446903/tu-204-100-ktory-22-marca-2010-r-ladowal-awaryjnie-w-lesie-pod-moskwa/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były bez ubrań bo w rosji garnitury hugo bossa są drogie, można sprzedać na rynku wtórym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zróbcie dzieciom projekcję filmu o pedofilii w kościele katolickim, niech wiedzą, że w razie czego mogą się bronić zawczasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda! Tak sie młodzieży będzie wbijać do głów jedyną i słuszną prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś się śmieliśmy z Korei Płn. teraz z nas próbuja zrobić deb.... ale cóż jesteśmy Polakami, jak sąsiad coś osiągnął, to nie dążmy żeby też coś osiągnąć, tylko modlimy się żeby sąsiadowi było gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...