Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie uczelnie rekrutują także zimą

Utworzony przez Gość, 15 stycznia 2015 r. o 21:29 Powrót do artykułu
po 10 fakultetów i praca za 1200 zł albo brak pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na politechnice także przeprowadzana jest rekrutacja na studia drugiego stopnia. Zgadnij czy brak informacji w artykule jest lekceważeniem uczelni, pracowników czy też władz uczelni. Prawidłowa odpowiedź w redakcji lub w rektoracie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn nie ukończył żadnych studiów,ukończył tylko technikum samochodowe.Prowadzi obecnie warsztat naprawy samochodów,zarobków mogą mu pozazdrościć prawnicy i lekarze,czyli ludzie uchodzący w opinii publicznej za najlepiej zarabiających.Nie piszę tego żeby się chwalić synem,ale po to żeby pokazać,że jeśli ktoś ma głowę na karku i nie ma dwu lewych rąk,to w życiu sobie poradzi wykonując pożyteczną pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy absolwenci studiów licencjackich i inzynierskich, a w szególności kierunków humanistycznych i społecznych, powinni zastanowić się nad kontynuacja nauki na studiach podyplomowych. Trwaja one tylko rok i faktycznie przygotowuja do wykonywania zawodu. Ja postapiłam w ten sposób i po studiach licencjackich z racunkowości i finansów w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, zamiast iśc na magisterkę, kontynuowałam naukę na podyplomowych. Zaplacilam za nie 3600 zł. Zajęcia odbywały się w piatki po południu, soboty i niedziele. Dzieki temu mogłam pracować w biurze rachunkowym na cały etat. Na studia podyplomowe zarobiłam w półtora miesiąca i w dodatku nabrałam doświadczenia zawodowego, bez którego dzisiaj nie da się znaleźć dobrze płatnej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także ukończyłem studia podyplomowe na Wyspie. jestem absolwentem historii na UMCS i to była całkowita porażka. na podyplomówce wybrałem zarządzanie i obecnie pracuje w niewielkiej firmie, gdzie kieruję grupa 5 przedstawicieli handlowych. Sam też jeżdżę w teren, żeby poznać ludzi i złapaćiadczenie. Uważam, że studia magisterskie dalej utrwalająteorię, a nie ucza praktyki. Zawsze mozna je zrobic później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...