Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie urzędy zapłacą słone kary, bo nie dają pracy

Utworzony przez IKE, 18 września 2009 r. o 08:46 Powrót do artykułu
Najchetniej to MUPR poprzyjmuje swoich znajomkow gdzie tylko pachną pieniążki Natomiast pracodawcy ze stopniem umiarkowanym i znacznym najlepiej z ZUS bo wtedy nie traci zasiłku z Wojwodzkiego zakladu urywają gdy ktos pracuje zabierają zasilek ale z ZUS moze latwo pracowac i pracodawca otrzyma za nich 130 i 80 proc doplaty z PEFRON takze lancuszek sie kreci na korupcjach co powinno sie dokladnie przebadac i wziąsc pod uwage wiek ze na takich grupach to powinni byc ludzie np po 70 latach z ZUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie -A KOMU ONE COŚ ZAOFERUJĄ? Tam siedzi zgraja urzędasów przyrośniętych swoimi tłustymi ...... do urzędniczych foteli,urzędasów przykrytych stertą :zaświadczeń,ksero-dokumentów itp,itd.Proszę obejżeć stronę internetową MUP i porównać ją z ofertami np. z Anonsów od razu widać że ta instytucja nie budzi zaufania ani wśród pracodawców ani pracobiorców. Swojego czasu chciałem zamieścić swoje CV na terenie MUP zapytałem gdzie można -usłyszałem "wystarczy że jest pan u nas zarejestrowany"-przez rok nie otrzymałem żadnej propozycji mimo,że posiadam wykształcenie średnie-techn.Po tym zamieściłem ogłoszenie we wspomnianych Anonsach,po miesiącu już pracowałem-to samo mówi za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IKE napisał:
Najchetniej to MUPR poprzyjmuje swoich znajomkow gdzie tylko pachną pieniążki Natomiast pracodawcy ze stopniem umiarkowanym i znacznym najlepiej z ZUS bo wtedy nie traci zasiłku z Wojwodzkiego zakladu urywają gdy ktos pracuje zabierają zasilek ale z ZUS moze latwo pracowac i pracodawca otrzyma za nich 130 i 80 proc doplaty z PEFRON takze lancuszek sie kreci na korupcjach co powinno sie dokladnie przebadac i wziąsc pod uwage wiek ze na takich grupach to powinni byc ludzie np po 70 latach z ZUS
IKE skup się i poprawną polszczyzną napisz w czym rzecz,bo już czwarty raz czytam i nic z tego co napisałe(a)ś nie rozumię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
IKE skup się i poprawną polszczyzną napisz w czym rzecz,bo już czwarty raz czytam i nic z tego co napisałe(a)ś nie rozumię
To było chyba napisane właśnie w fazie skupienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co twierdzą urzedy to z pewnoscią tak nie jest po doswiadczeniu wolą placic firmom wynajetym niz placic i zatrudniac niepelnosprawnych to jest raz a drugie to w MUPR rozdzielają nawet szkolenia dla takich po znajomosci bo po takich szkoleniach otrzymuje sie wynagrodzenie A trzecia sprawa to szukają z grupą umiarkowaną i stopniem znacznym bo pracodawca otrzymuje za nich 130proc i 90 proc doplaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni słono placicć ale za błedne decyzje i arogancje wobec obywateli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...