Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie wódki najlepsze w Polsce

Utworzony przez Jan, 14 sierpnia 2010 r. o 10:04 Powrót do artykułu
Za to pracownicy Polmosu Lublin powinni postawić pomnik Palikotowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokalnych "Patriotów" to my mamy pod każdym sklepem spożywczym pijących trunki po 3 zł. To jest celowe rozpijanie narodu polskiego. Wylać wszystko do kibla i zostawić to co normalny człowiek może pić, czystą wódeczkę i inne naleweczki typu wiśniówka lubelska, cytrynówka i inne !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co wogóle pić wódkę? Ni to dobre, ni smaczne i na drugi dzień łeb napier***a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest sie z czego cieszyc... z zapitych mord polaczkow pijaczkow zjodziei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'najlepiej sprzedające się' - wcale nie znaczy, że najlepsze! Po prostu wódka lubelska jest jedną z tańszych, więc po co przepłacać skoro po kilku kieliszkach to co pijesz ma najmniejsze znaczenie- ważne, że alkohol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A po co wogóle pić wódkę? Ni to dobre, ni smaczne i na drugi dzień łeb napier***a
bo pić to trzeba umieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to się ma do zakazu reklamy alkoholu? Szczegónie zdjęcie, hę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"LUBELSKIE WÓDKI obalają szybko a torsje po nich łgodne!!!" W przypadku wykorzystania w celach marketingowych nie będę rościł pretensji do praw autorskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak POje....ym trzeba być by dawać zarabiać POlikotowi i faszystowskiej lodalicji PO-ZSL. Płacąc 20zł za wyrób POlikota zasilasz jego konto na Bahamach kwotą 4zł i kasę Vincenta No-NiP Rostowskiego 14zł w POstaci Vatu i akcyzy. POdsumowująć, pijmy tylko własne wyroby lub imPOrt no z BY lub UA bo ich reżymy są mniej POzerne i nie namawiają do zastrzelenia głowy państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ron napisał:
Nie wiem jak POje....ym trzeba być by dawać zarabiać POlikotowi i faszystowskiej lodalicji PO-ZSL. Płacąc 20zł za wyrób POlikota zasilasz jego konto na Bahamach kwotą 4zł i kasę Vincenta No-NiP Rostowskiego 14zł w POstaci Vatu i akcyzy. POdsumowująć, pijmy tylko własne wyroby lub imPOrt no z BY lub UA bo ich reżymy są mniej POzerne i nie namawiają do zastrzelenia głowy państwa.
Ideologicznie pij niepalikotowe wynalazki pojebusie i może oślepniesz i nie będziesz wypisywał pierdół na forum. Smacznego życzę przy konsumpcji "Szała o smaku wiśniowym" : .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKA WUTKA TO SUPER PRODUKT I SMAKUJE NIE?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ron napisał:
Nie wiem jak POje....ym trzeba być by dawać zarabiać POlikotowi i faszystowskiej lodalicji PO-ZSL. Płacąc 20zł za wyrób POlikota zasilasz jego konto na Bahamach kwotą 4zł i kasę Vincenta No-NiP Rostowskiego 14zł w POstaci Vatu i akcyzy. POdsumowująć, pijmy tylko własne wyroby lub imPOrt no z BY lub UA bo ich reżymy są mniej POzerne i nie namawiają do zastrzelenia głowy państwa.
Od tych "mózgów", które PIjaSz codziennie pod sklepem za 4 PLN, oraz od spirytu importowanego z byłych Republik Radzieckich wyparowała reszta twojej szrej masy z i tak już pustego PISowskiego baniaka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile Madzia wzięła za tą darmową reklamę? I dlaczego "ustawa i przeciwdziałaniu ...itd" jej nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żurawinówka Lubelska to straszny syf. W smaku jak cię mogę, ale alkohol, na którym jest to pędzone jest marniutkiej jakości. Kac killer na drugi dzień :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Od tych "mózgów", które PIjaSz codziennie pod sklepem za 4 PLN, oraz od spirytu importowanego z byłych Republik Radzieckich wyparowała reszta twojej szrej masy z i tak już pustego PISowskiego baniaka...
Moja rada; POjedź na BY czy UA i POrównaj sobie jakość alkoholu ze średniej półki. Według mnie to całkiem inna liga. To samo jest z piwem, chlebem, nabiałem czy nawet mąką. To chyba nowe europejskie wielkoprzemysłowe technologie pozabijały smaki. Jak mam się męczyć z "piwem" made in tuskdonaldstan to wolę go nie ruszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ron napisał:
Moja rada; POjedź na BY czy UA i POrównaj sobie jakość alkoholu ze średniej półki. Według mnie to całkiem inna liga. To samo jest z piwem, chlebem, nabiałem czy nawet mąką. To chyba nowe europejskie wielkoprzemysłowe technologie pozabijały smaki. Jak mam się męczyć z "piwem" made in tuskdonaldstan to wolę go nie ruszać.
Widać już w takim stanie jesteś że czym gorszy syf tym lepiej organizm przyjmuje. Polecam aceton.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ron napisał:
Moja rada; POjedź na BY czy UA i POrównaj sobie jakość alkoholu ze średniej półki. Według mnie to całkiem inna liga. To samo jest z piwem, chlebem, nabiałem czy nawet mąką. To chyba nowe europejskie wielkoprzemysłowe technologie pozabijały smaki. Jak mam się męczyć z "piwem" made in tuskdonaldstan to wolę go nie ruszać.
Nie bądź taki "światowiec" ;-) hihih...Myślisz, że nikt nie był za granicą IV RP, tylko TY? Polska wódka jest tam towarem z górnej półki. A piwo? Nie ma lepszego niż nasza PERŁA... Wyroby z KRASNEGOSTAWU uważasz za SYF?! Jeśli tak twierdzisz, to już wiem co pijasz i jadasz i gdzie zaopatrujesz się w TO... LIDL i BIEDRONKA to Twoje "centra handlowe"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A po co wogóle pić wódkę? Ni to dobre, ni smaczne i na drugi dzień łeb napier***a
Nie wiem co Ty za g..... pijesz ale to Twój zakichany problem. Żal mi takich 'znawców'...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...