Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: 21-latek zginął pod kołami pociągu

Utworzony przez JAGODKA, 25 listopada 2008 r. o 13:19 Powrót do artykułu
TRAGEDIA.NASZ KOLEGA.CO SIE STALO CZEMU SIE ZABIL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz dlaczego to zrobiles??zraniles tym tyle osob. Bede zawsze o Tobie pamietac i dziekuje Ci za wszytskie wspaniałe chwile spędzone razem.Mam wyrzuty sumienia ze sie nie odezwalam, moze gdybym to zrobila los potoczyl by sie inaczej.Spoczywaj w spokoju, bede sie za Ciebie modlic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz nie wiem co myślec...Mówił mi i nie tylko mi nie raz że rzuci się pod pociąg...Miał tylko jeden powód;( Nie będę teraz publicznie o tym pisała... Łukasz jeżeli cie nie ma na tym świecie wiedz że nie pomyślałes o najbliższych. Tęsknimy za tobą! [*] Byłam dziś z kumpelką i zapaliłyśmy świeczkę w miejscu gdzie najprawdopodobniej zginął;( Spoczywaj w pokoju;(((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna moglabys powiedziec jaki to byl powod, moze to nurtuje i nie daje spokoju osobom ktore byly mu bliskie.Prosze odpisz.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna moglabys powiedziec jaki Lukasz mial powod do tak tragicznej decyzji?Prosze odpowiedz moze to nuruje i nie daje spokoju osobom ktore sa mu bliskie.Pozdrawiam.;((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUSTYNA NIE WIEM KIM JESTES CZY ZNAM CIE CZY NIE ALE POWIEDZ CZEMU ŁUKASZ TO ZROBIL?CO SIE STAŁO.NIE JA TYLKO CHCE WIEDZIEC O TYM WSZYSCY SIE ZASTANAWIAJA CO SIE STAŁO.CZEKAM NA ODPOWIEDZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie.To było tylko moje zdanie...Nikt nie wie tak naprawde z jakiego powodu to zrobił...Wyraziłam tylko swoją myśl...I nie rozdrapujmy tego...Dajmy sobie spokój...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy koleżanka aby na pewno ma na imię Justyna? Bo coś mi sie nie wydaje... Jeśli jesteś tą, co myślę, to czeka nas miła rozmowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stało sie! Czasu cofnąc nie mozna ( A szkoda fajny Chlopak BYł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maszynisty szkoda, no i ludzi jeżeli to było osobowy to musieli swoje ostać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chlopaka:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kase albo o dziewczyne czy to .dotyczy tego drugiego. ? pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO WłASNIE TO łUKASZ widziałam sie z nim w niedziele i nic nie wskazywało na to ze popełni samobójstwo ............ (CZĘŚĆ WPISU ZOSTAŁA USUNIĘTA) pozdrawiam was
Ostatnio edytowany 28 listopada 2008 r. o 14:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, oczywiście, że szkoda chłopaka, ale opanujcie się! Nie obwiniajcie teraz dziewczyny .....! Jeśli z którejś strony uczucie wygasa, to ludzie się rozstają - niestety, naturalny proces. Nikt nie chce udawać szczęśliwego, jeśli szczęśliwy nie jest. I co, ma się dziewczyna winić do końca życia, bo nie potrafiła kochać? Błagam, nie bądźcie śmieszni. Żeby było jasne, nie znałam Jego ani Jej, w ogóle nie jestem z Lublina, ale jak czytam takie bzdury, to aż się przykro robi. Jeśli nie potrafił sobie poradzić z rozstaniem, to już naprawdę nie wina dziewczyny. Nie wieszajcie na Niej psów. Współczucia dla bliskich chłopaka... [*]
Ostatnio edytowany 28 listopada 2008 r. o 14:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBWINIAC CZY NIE TO NIC NIE ZMIENI JEGO NIE MA JUZ NIE WROCI PRZECIEZ DONAS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego nie wróci, ale obwinianiem (niesłusznym zresztą) ludzie mogą zniszczyć psychicznie dziewczynę. Po co pytam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......... (CZĘŚĆ WPISU ZOSTAŁA USUNIĘTA) wiesz ile człowiek jest w takim stanie zrobić nawet posunąc się do tak tragicznych skutków to jest prawda.
Ostatnio edytowany 28 listopada 2008 r. o 14:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mówię o Łukaszu, tylko o dziewczynie, że Jej uczucie widocznie wygasło albo nie było prawdziwe, a coi Wam da winienie jej? ...... (CZĘŚĆ WPISU ZOSTAŁA USUNIĘTA) I nie mów mi, że nie wiem co to znaczy. Jestem w 4,5-letnim związku, wiem co znaczy bezgraniczna miłość. W ogień bym skoczyła za moim Mężczyzną. Ale jedno wiem na pewno, nie chciałabym, gdyby mnie zostawił, żeby ktoś Go obwiniał o mój stan, moje cierpienie. Wolę by odszedł, niż był i nie kochał. Mówię jeszcze raz, jest mi niesamowicie żal tego chłopaka i Jego bliskich, że zabrakło Mu siły i wiary w lepsze jutro, ale obwinianie dziewczyny, jest głupie i dziecinne. .............(CZĘŚĆ WPISU ZOSTAŁA USUNIĘTA) To była niestety Jego decyzja. Przykra i niewłaściwa, ale Jego...
Ostatnio edytowany 28 listopada 2008 r. o 14:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie juz temu spokoj ........ (CZĘŚĆ WPISU ZOSTAŁA USUNIĘTA) [*] ........ (CZĘŚĆ WPISU ZOSTAŁA USUNIĘTA) Oboje znalem bardzo dobrze. Zakonczmy ten temat. Przyjaciel...[*]
Ostatnio edytowany 28 listopada 2008 r. o 14:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokój Jego duszy... [*] Ci co nie znają sytuacji niech się nie wypowiadają na ten temat... (CZĘŚĆ WPISU ZOSTAŁA USUNIĘTA) A Łukasza przerosła ta sytuacja ;(( Teraz możemy tylko się za Niego modlić. Zostawcie Ją w spokoju, jeśli myślicie że to jej wina to się GRUBO mylicie! Ludzie nie bądźcie tacy jednostronni! [*] przyjaciółka Łukasza i Jej...
Ostatnio edytowany 28 listopada 2008 r. o 14:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...