Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: 22 sierpnia wyrok w procesie Kaczyński-Palikot

Utworzony przez Marek, 8 sierpnia 2013 r. o 17:50 Powrót do artykułu
Jak ja nie mogę patrzeć na tą żołądkową gębę tego zakłamanego palikota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Palikot jakby był na miejscu Kaczyńskiego kazałby zapłacic kare na cele charytatywne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pac wart pałaca, ... a pałac paca.  Na więcej szkoda czasu i atłasu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-50-letni facet biegający przed kamerami ze sztucznym penisem i bronią, -pełny hipokryzji, niegdyś zaangażowany katolik, dziś główny działacz dpertamentu IV prl ds. zwalczania religii (za wikipedią: Departament IV zajmował się walką z wrogą "antypaństwową" działalnością kościołów i związków wyznaniowych. Ewidencjonowaniem i dokumentowaniem m.in. działalności kleru katolickiego i innych wyznań.), - powiedział, że J.Kaczyński wysłał swojego brata na śmierć (reszta  jego wypowiedzi na poziomie w artykule dzwsch.), - uważa, że Polska powinna wyzbyć się flagi, godła i hymn na cześć europy - przyjaciel i włazidupa Jaruzelskiego i Kiszczaka, ludzi, którzy zezwolili strzelać do Polaków - obecnie, wiedząc że jest nikim włazi w d... Kwaśniewskiemu, żeby być przy władzy     Pytam więc: jak nisko możesz upaść młody człowieku, żeby za kilka buchów zagłosować na zboczeńca, który otwarcie mówi, że ma Polskę i nasz kraj w d... i najważniejsza dla niego jest Unia Europejska, czyli mówiąc dokładniej najbogatsi tej Unii (Niemcy, Wlk Brytania i Francja); jak nisko Polsku upadniesz, żeby zagłosować na kogoś, kto działa w obcym interesie i się tym publicznie chwali? Jak można chcieć dobra dla Polski, dla nas, dla narodu jak głosujemy na kogoś takiego??   nie potrafię tego pojąć. przypalić lubię, tolerancyjny w miarę też jestem,ale tak nisko nie upadnę.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja nie mogę patrzeć na tą żołądkową gębę tego zakłamanego palikota!
  Ta druga gęba na zdjęciu jest zdecydowanie bardziej zakłamana, no i delikatnie mówiąc mało sympatyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "k" widzisz kolego dobrze prawisz ale...   on jest taki fajny a poprzez pejsbuki i pochodne śmieci mózgi mają wyprane a z samodzielnym myśleniem jest coraz gorzej!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kluczowy argument Dawkinsa przeciw istnieniu Boga http://lewandowski.apologetyka.info/ateizm/kluczowy-argument-dawkinsa-przeciw-istnieniu-boga,324.htm  
 
Kluczowy argument Dawkinsa przeciw istnieniu Boga http://lewandowski.apologetyka.info/ateizm/kluczowy-argument-dawkinsa-przeciw-istnieniu-boga,324.htm  
  Mam dla ciebie złą nowinę zapalczywy ateisto, jeśli Boga nie ma to twój i tak marny żywot nie ma sensu. Tematu nie ma sensu rozwijać, bo sądząc po twoich kluczowych argumentach nic nie rozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kluczowy argument Dawkinsa przeciw istnieniu Boga http://lewandowski.apologetyka.info/ateizm/kluczowy-argument-dawkinsa-przeciw-istnieniu-boga,324.htm  
  Są świadectwa, że istnieje np. Ojciec Pio ale za ciasną czapkę(pewnie z daszkiem) nosisz żeby do tego dotrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hulaj dusza Boga nie ma! Pić pie...lić nie żałować, bida musi pofolgować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każden jeden racjonalista(ateista) postępuje nieracjonalnie. Powszechność jakiegoś poglądu nie jest, poważnie mówiąc, żadnym dowodem, nie daje nawet prawdopodobieństwa słuszności. Doprawdy, nie ma tak absurdalnego poglądu, którego by ludzie nie przyjęli jako własny, o ile tylko potrafi im się wmówić, że pogląd ten został przyjęty przez ogół. Przykład tak działa na ich myślenie, jak na ich czyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach przy powyższym artykule to Palikot się modli a Kaczyński ma zamiar się rozpłakać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...