Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin będzie miał problem z odpadami zielonymi

Utworzony przez jjj, 3 kwietnia 2016 r. o 22:18 Powrót do artykułu
Dlaczego mieszkańcy mają mieć kłopoty? Jeśli płacą, to co ich obchodzi, gdzie odpady zielone zostaną wywiezione. Płacę regularnie i terminowo, mam prawo wymagać. Jeśli Pan Żuk sobie nie radzi, to może zrezygnować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba problem gminy, bo zgodnie z ustawą odpady są jej własnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat odpadów zielonych w domu u mnie nie istnieje. Koszę z mulczowaniem, mam rozdrabniarkę i kompostownik. Na nawozie oszczędzam rocznie 200 PLN. Jedyne z czym mam problem to liście orzecha - to jest bardzo toksyczne dla pozostałych roślin, ale daję radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam pisać to co poprzednicy. Dlaczego to mieszkańcy mają mieć kłopoty - rachunek za wywóz śmieci zapłacony i gmina ma obowiązek je zabrać. A gdzie? co to obchodzi mieszkańców. Może niech sobie króliki kupią? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu winny Żuk? nic nie zawinił ale myślę że i tak zaraz znajdzie jakieś rozwiązanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu winny Żuk? nic nie zawinił ale myślę że i tak zaraz znajdzie jakieś rozwiązanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...