Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a jak to się robiło wcześniej , bez przetargów, umów i całej tej biurokracji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej każdy sam podpisywał umowy (lub zarządzający danym blokiem). Zmieniło siè prawo na lepsze i teraz gmina dba o czystość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie do p. żuka - kto za to odpowiada ? I jakie poniesie konsekwencje ? Przecież to nie stało się z dnia na dzień !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A koniec roku blisko, więc wcale nie jestem taki spokojny, że będzie "mądry Polak po szkodzie"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan Kisielewski: "Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebana biurokracja nawet w śmietniku siedzi. Pieprzony prlowski kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywiozą czy nie i tak musisz miastu zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma która wygrała nie ma sprzętu, pojemników, jedna lipa, jak miasto może przyjmować taka ofertę, teraz dopiero się zacznie, powodzenia sobie życzę bo mieszkam na Wieniawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to oczywiste, że wywiozą ten artykuł to zwykłe bicie piany i szukanie sensacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz zakrawa na absurd. Przecież wiadomo że umowa wygasa. Czy nie można wcześniej przeprowadzić przetargu? Czym się zajmują urzędnicy którzy są za to odpowiedzialni. Dlaczego w tym mieście /kraju do rangi problemu niemal tragedii urasta oroblem który gdzie indziej jest rozwiazywany na drodze decyzji administracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co panikę wywoływać? wiadomo że żadna śmieci nie będą na ulicach zalegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Wywiozą czy nie i tak musisz miastu zapłacić.'' ... a jak nie wywiozą z chęcią podrzucę moje śmieci pod ratusz :) akurat mam po drodze do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Firma która wygrała nie ma sprzętu, pojemników, jedna lipa, jak miasto może przyjmować taka ofertę, teraz dopiero się zacznie, ..........................." Też tak uważam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...