Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Diverse w Lubelskim Outlet Center przy ul. Mełgiewskiej

Utworzony przez chang-fu, 23 stycznia 2014 r. o 16:01 Powrót do artykułu
Miejmy nadzieje, że jakość sprzedawanego tam towaru będzie przyzwoita bo jak dotychczas to Polska chińskim chłamem stoi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie , ze taki sklep powstanie tylko ta lokalizacji, już by lepiej gdzieś koło felicity otworzyli , a nie na końcu świata . Na mełgiewskiej w castoramie to zawsze puchy, tam bliżej do świdnika niż lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buduje sie? Przeciez m sie nic nie dzieje od kilku miesiecy. Slyszalem ze cofneli im pozwolenie Na budowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym sie podniecać- przecież to dubel Plazy czy Olipmu. Praca dla przyszłych studentów.. Państwo niech zacznie budować fabryki bo zdolni przedsiębiorcy tego nie potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały jest ten Outlet bez dwóch zdań, korzystacie z Babskich czwartków albo śród studenckich? ja to uwielbiam! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś byłam akurat w czwartek i załapałam się na darmowy manicure z okazji babskiego czwartku:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś ma autko, to nie powinno stanowić problemu położenie galerii, parking jest ogromny i każdy się zmieści;) mi się tam bardzo podoba i zawsze podróż mam wynagrodzoną fajnymi zakupami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz są super promocje na letnie rzeczy, ostatnio mega tanie stroje, teraz tanie sukienki (np. w Bestsellerze - wszystkie po 30 zł), poza tym tanie bluzeczki, no super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak a propos Bestsellera to faktycznie, tam akurat promocje bywają bardzo duże, kiedyś kupiłam kilka par kolorowych rurek po 15 zł! Bardzo wygodnie się w nich chodzi, bardzo dobry materiał i jakość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trwa przecenomania w Outlecie, w specjalnych strefach rzeczy są przecenione od cen outletowych, nawet do 90%, można trafić do 10 zł sporo fajnych rzeczy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na prawdę w takich cenach a co na przykład? Pewnie spinki do włosów ;P ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, serio jest sporo rzeczy tanich, nie tylko spinki do włosów :))) spodnie rurki są mega tanie (np w bestsellerze), stroje kąpielowe, spódnice, sukienki letnie, itp itd. A w Empiku również jest wiele przecen takich do - 90%:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A słyszałam, że w Outlecie otworzyli nowy sklep sportowy? jakiś Trespass, nigdy wcześniej o takim nie słyszałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trespass to szkocka firma, zajmuje się odzieżą sportową, różnymi akcesoriami i sprzętem campingowym, w Anglii te sklepy są bardzo popularne, mają dobrą odzież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trespass to szwajcarski sklep, ale ma dobre rzeczy, to mój drugi cel zaplanowanych zakupów w outlet center, zaraz po 4F
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz obok Trespassa doszedł kolejny sklep sportowy, tj. Puma, ale jego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam z Pumy bluzę i spodnie dresowe - nie do zdarcia, ale zapłaciłam chyba majątek kiedyś dawno temu, z ciekawości wybiorę się do Outletu sprawdzić co tam fajnego mają do zaoferowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszego dnia były promocje po prostu fantastyczne, kupiłam dresy i 3 koszulki, jak byłam ostatnio to kupiłam plecak dla synka, bo akurat też było taniej, trzeba po prostu zaglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A słyszałąś o przecenomanii - potrójnie obniżonej cenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrójnie? :) wow! muszę zobaczyć jakie mają teraz promocje, bo wypadałoby zaopatrzyć się w kurtałki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...