Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin ESK 2016. Popierasz? Pomóż

Utworzony przez Daria, 8 czerwca 2011 r. o 15:17 Powrót do artykułu
hahahah bardzo śmieszne! tylko ze wszystkim w lublinie przeszkadzają koncerty, mecze i wszystko co związane jest z jakąkolwiek rozrywką. To właśnie dziennik Wschodni szuka dziury w całym. A najlepsze jest to, że gdy ta komisja spotka na ulicy kogoś, kto powie, że ma to ESK gdzieś Dziennik opublikuje że kibol Motoru albo student jest winowajcą także podniecajcie się tą ESK sami i nie wciskajcie ludziom że Lbn powinien wygrać. Bliżej nam do Ukrainy niż do stolicy a o kulturze już nie wspomnę. Tyle PS nie liczę i nie życzę sobie na pisanie komentarzy nawiązujących do mojej wypowiedzi. To tylko moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, wydrukujmy ogłoszenia, oblepmy nimi płoty i zaśmiećmy, już i tak mocno zaniedbany, Lublin... genialne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - Europejska Stolica Kultury ... dowcip roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JAKIEŚ JAJA? POWTÓRKA 1-EGO KWIETNIA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daria napisał:
hahahah bardzo śmieszne! tylko ze wszystkim w lublinie przeszkadzają koncerty, mecze i wszystko co związane jest z jakąkolwiek rozrywką. To właśnie dziennik Wschodni szuka dziury w całym. A najlepsze jest to, że gdy ta komisja spotka na ulicy kogoś, kto powie, że ma to ESK gdzieś Dziennik opublikuje że kibol Motoru albo student jest winowajcą także podniecajcie się tą ESK sami i nie wciskajcie ludziom że Lbn powinien wygrać. Bliżej nam do Ukrainy niż do stolicy a o kulturze już nie wspomnę. Tyle PS nie liczę i nie życzę sobie na pisanie komentarzy nawiązujących do mojej wypowiedzi. To tylko moje zdanie.
Ano widzisz. Zdecydowanie nie wszystkim przeszkadzają koncerty... Mnie one odpowiadają - nawet, jak mnie tematycznie nie interesują to cieszę się, że coś się dzieje "także podniecajcie się tą ESK sami i nie wciskajcie ludziom że Lbn powinien wygrać" Nie wciskaj mi, że Lublin ma nie wygrać? Bo niby dlaczego? Dlatego, że Ty tak piszesz? Urodzony z Ciebie malkontent!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudze chwalicie, swego nie znacie. Lublin to piękne miasto z bardzo prężnie działającą kulturą i wierzę, że wygra na przekór malkontentom z forum dziennika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tego że koncerty przeszkadzają - coś w tym jednak jest, nie pamiętacie już afer co się działo przed wieloma koncertami, które odbywały się na starówce? Wielki problem stwarzany przez mieszkańców, prawie zawsze :/ Co nie zmienia, że ESK Lublinowi by się przydało, bo spłynęłoby trochę kasy dla ludzi kultury, żeby w końcu dostali zarobki za to co robią. Dodatkowo niezła promocja i może Lublin to wykorzysta. Z drugiej strony po tym co UM robił z niektórymi imprezami kulturalnymi aż ciśnie mi się na usta, że jednak nie dla nas ten tytuł. Chociaż prawdopodobnie takie sytuacje są w różnych miastach, w porównaniu do innych - Lublin mógłby zyskać najwięcej moim zdaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pomóc Lublinowi narzekają....co za idioci:/;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musicie zaangazowac szczegolnie młodych od gimnazjum po studentow oraz załozyc z 10 punktow IONFORMACYJNYCH w róznych czesciach miasta .Duza role powinny odegrac Media prasa radio tv Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...