Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Impreza z finałem w szpitalu. Przedawkowali dopalacze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 sierpnia 2016 r. o 20:47 Powrót do artykułu
Normalny człowiek nie dotknie tego gowna tylko ciekawski małolat czepia się tego świństwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to gów.. dopuścił do obrotu? Teraz głupa kleją i niby walkę prowadzą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie małolaty to trzydziestoletni debile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie leczyć za moje pieniądzejak przeżyją to ich przygoda wzmocni jak nie to Nagroda Darwina posmiertnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Normalny człowiek nie dotknie tego gowna tylko ciekawski małolat czepia się  tego świństwa!
31 latek to chyba nie małolat, także brał już swiadomie i to jego życie, a widocznie ojciec wiedział, jak go wychował, kiedy zwolnił się z pracy i wczesniej przyszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry ojciec. Mało już takich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co pisać takie głupoty? Nie wiemy co tam się stało. Może ktos im czegoś dosypal do alkoholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
31 latek i tata się zwolnił z pracy bo się martwił? Ludzie do czego to doszło. Dorosły chłop i się bawi w dopalacze? Jestem tylko troche starszy i nei wyobrażam sobie juz od kilku lat bawienie się w jakiekolwiek dziwne użwyki - rodzina itp. po prostu nie ma na to czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię To.Dobra informacja i nie życzę powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
31 latek i tata się zwolnił z pracy bo się martwił? Ludzie do czego to doszło. Dorosły chłop i się bawi w dopalacze? Jestem tylko troche starszy i nei wyobrażam sobie juz od kilku lat bawienie się w jakiekolwiek dziwne użwyki - rodzina itp. po prostu nie ma na to czasu.
31 latei i tata pilnuje czy uprawia  seks czy nie, ale jaja, a może najpierw tatuś prubuje czy dobra dziewczyna a później za nim synio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanow sie po***y idioto co piszesz ?  moze twoj tatus to robil i teraz szukasz przykladu na kims innym ? wypada ci tylko wspolczuc  !!!!  wybacz ale to juz nie moj problem  !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod jakim adresem w lublinie można kupic te "dopalacze" ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAMIETAJ SYNIU - NIE ŻYCZ  KOMU TEGO ZŁEGO -CO TOBIE NIE MIŁE ---- SAM ZDYCHAJ  !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...