Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bilet 3.20 przynajmniej wiem za co płacę, warto było !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to q........... już bliżej nie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK samo nie ma autobusów i nie wykonuje wielu kursów codziennie. Więc szukajcie... tak jak nowych wozów kupionych za obecnego prezesa w MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK akurat kursy wykonuje. 99% niewykonanych kursów to niestety sprawka tych z Zielonej Góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK OTO WYGLĄDA KLAN KAMIŃSKICH - PANI V-CE DYREKTOR; JEJ MĄŻ ; JEJ BRAT ; NO I JESZCZE KILKA OSÓB. JEŻELI NIE ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ UCZCIWY I NIE PRZEGONI Z URZĘDU MIASTA TYCH RODZIN PASOŻYTUJĄCYCH NA NASZYCH PODATKACH TO ZA KILKA MIESIĘCY NAJTAŃSZY BILET BĘDZIE KOSZTOWAŁ 10 ZŁ - URZĘDNIK I JEGO RODZINA MUSZĄ ZJEŚĆ DO SYTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa z 20:17 - kto ci zlecił pisanie takich bzdur? PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa z 20:17 - kto ci zlecił pisanie takich bzdur? PiS?
  Propagandowa papka w ich stylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzą chłopaki od Sylwka Tułajewa i się produkują pisząc nie na temat. Nie bardzo też wiem co ma wspólnego urząd miasta z tym, że prywatny przewoźnik nie wyjeżdża na drogi i w czym tu samo miasto jako takie winne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK akurat kursy wykonuje. 99% niewykonanych kursów to niestety sprawka tych z Zielonej Góry.
  Ta trolejbusowe także... bez jaj... tu też jest kiepsko. Dziś starego mi ściągnęli poza grafikiem na noc do pracy bo się boją jutrzejszych przeglądów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilet miesięczny zdrożał prawie o 10% teraz wiadomo przynajmniej za co.   Brak autobusów przez 2 dni z 30 dni opłaconych to będzie dla właściciela biletu miesięcznego 7% straty. A dla wielu, którzy jeżdżą autobusem tylko do pracy czyli  2 dni z 20 to jest aż 10% strat.  Ja się czuję oszukany przez dostawce usługi, któremu zapłaciłem z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy ZTM za zmiany...oczywiście na gorsze. Bilety drożeją, autobusy nie przyjeżdżają przez co dorośli spóźniają się do pracy, dzieci do szkoły itd. Jestem dumna z mojego miasta, takie piękne.... a ludzie tacy debile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK akurat kursy wykonuje. 99% niewykonanych kursów to niestety sprawka tych z Zielonej Góry.
  Ktoś kontrakt podpisał. W mieście Lublin to ZTM/MPK Lublin jest odpowiedzialne za to. Maja podwykonawce to niech za nich du.pe nastawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Prezydent miasta taka komunikacja . Żuk do dymisji czas zacząć zbierać podpisy pod referendum usuwające Żuka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK samo nie ma autobusów i nie wykonuje wielu kursów codziennie. Więc szukajcie... tak jak nowych wozów kupionych za obecnego prezesa w MPK.
  Chyba pomyliłeś MPK z ZTM? MPK ma dużo autobusów i to oni wykonują jakieś 80% kursów codziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krokodyle niech sprawdzą po ile godzin jeżdżą kierowcy MPK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Prezydent miasta taka komunikacja . Żuk do dymisji czas zacząć zbierać podpisy pod referendum usuwające Żuka!!!
  Gdyby nie Żuk to o takich projektach jak "Zintegrowany System Miejskiego Transportu Publicznego w Lublinie" mógłbyś jedynie pomarzyć(500 000 000 zł. wpompowane w nową trakcję, autobusy, trolejbusy i ogólnie pojętą komunikację miejską). Odwoływać trzeba szkodników a nie tych, dzięki którym miasto się rozwija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa z 20:17 - kto ci zlecił pisanie takich bzdur? PiS?
HONOR I SUMIENIE - JA I PIS TO JAKBYŚ KROKODYLOWI KAZAŁ WYPASAĆ SIĘ NA TRAWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od taboru PKS Zielona Góra lepsze już były stare Ikarusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba pomyliłeś MPK z ZTM? MPK ma dużo autobusów i to oni wykonują jakieś 80% kursów codziennie.
  Nie gadaj głupot. To że ZTM ma większość pojazdów nie znaczy że nimi jeździ. 100 autobusów i 50 trolejbusów należy do ZTM a jeździ nimi mpk na podstawie dzierżawy (to te najnowsze pojazdy). A to że swoich autobusów ma ze 100szt - głównie to te stare złomowe jelcze, neoplany czy mercedesy i kilkanaście nowszych mercedesów, trochę solarisów które też już prawie maja 10 lat to o niczym nie świadczy. Ba to i tak za mało autobusów, bo maja 15 podwykonawców, niektórzy aby było śmieszniej jeżdżą autobusami dzierżawionymi od... mpk. A ztm nic nie widzi i udaje że nie ma problemów. A problem oprócz pksu zielony pagórek jest również z mpk które po prostu ma za mało pojazdów do ilości powierzonych zadań i bardzo często zdarza się że na późne wyjazdy po prostu nie ma sprawnych autobusów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na której stacji i który diagnosta podbija w takich złomach dowody ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...